WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Sürekli Form Kağıtları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Umur4
Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Sürekli Form Kağıtları   

Ülkemizde ofis malzemeleri sektöründe birçok marka yer almaktadır ve bunlar arasında en bilinenler arasında Umur markası da bulunmaktadır. Umur sürekli form kağıdı, iş hayatındaki belgeleme süreçlerinde sıklıkla kullanılan ve özellikle fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu gibi belgelerin yazdırılması için tercih edilen bir üründür. Umur, kaliteli kağıt malzemeleri kullanarak ürettiği sürekli form kağıtları ile müşterilerine güvenilir ve kesintisiz bir yazdırma deneyimi sunmaktadır. Umur sürekli form kağıtları, ofislerde sıklıkla kullanılan fotokopi ve yazıcı gibi baskı cihazlarına uyumlu olması sayesinde kolayca çoğaltılabilir ve işlemler hızlı bir şekilde tamamlanabilir.

Sürekli Form Kağıdının Özellikleri

Ofis hayatının düzenlenmesini pratikleştiren sürekli form kağıtları, arasında kesim noktaları olan iki tarafı delikli şekilde üretilen bir üründür. Bu ürünün kullanıma uygun pek çok özelliği de mevcuttur.  

  1. Öncelikle resmi belge kullanıldığı için her türlü sahtekarlık girişimini engelleyen yasal bir belge oluşturur.
  2. Yasal oluşu da kullanıldığı her alan için güvence sağlar.
  3. Toner (Toz mürekkebin saklandığı parça) emisyonu yoktur ve bu nedenle çevre dostudur.
  4. Aynı zamanda toner emisyonunun olmaması baskı maliyetini de düşürür.
  5. Delikli yapısı sayesindeyse  muhafaza edilmesi kolaylaşır.
  6. Gramaj olarak diğer kağıtlara göre hafiftir. Hafifliği ince bir yapı oluşturur bununla da tek seferde 2 nüsha alabilirsiniz. 
  7. Tek taraflı, önlü arkalı ya da renkli gibi tüm fotokopi seçeneklerinde kullanabilirsiniz.
  8. Sadece ofis hayatında değil otobüs şoförleri dahi bilet kesmek için sürekli formlardan yararlanırlar.

Sürekli Forma Kağıdının Ölçüleri

Ölçümünü yapmak istediğiniz sürekli form kağıtları için inç uzunluğunu kullanmalısınız. Çünkü form kağıtlarının ölçümleri inç üzerindendir. 1 inç uzunluğu cm cinsinden 2.54’e eşittir. Sürekli formaların boyu 11 inçtir aynı zamanda cm cinsinden ise 11x24 cm ve eni de 12, 17, 19 cm’dir. Elbette bu ölçümlerin belirlenmesi sürekli formların her biri dikkate alınarak standarttır.

Standartların dışında her hazırlanışında tek seferde 2 nüsha veren formların boyutları için 11inç x38 cm ya da 11 inç x 24 cm ebatlar vardır.  Toplu alımlarında paketlerin içerisinde 500, 1000, 2000, 3000 ve 4000 adet kağıt mevcuttur. Bu paketlerin içerisinde sayıya göre gramajları da değişir. Çoğunlukla 53-57 gram arasındadır. Diğer kağıt seçeneklerine göre sürekli formların gramajlarındaki farklılık kalitesini etkilemez.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır