WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Silgiler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint7
  • Faber Castell2
  • Kraf3
  • Rotring2
Limit:
14 sonuçtan 1 ile 14 arası görüntüleniyor.

Silgiler

Bigpoint, Faber Castell, Mikro ve Rotring gibi markaların silgileri, yüksek basınç altında sıkıştırılarak üretilmektedir. Bu kaliteli silgiler, yüzeyde iz bırakan aşındırıcı yazı izlerini kolayca sökerek temiz bir yüzey oluşturur. Faber Castell silgileri, Bigpoint silgileri, Mikro silgileri ve Rotring silgileri gibi çeşitli markaların farklı silgi çeşitleri, şekil, renk ve kokuya göre değişir. Bu silgiler sayesinde karalama alanlarınızı ya da yanlış yazdığınız cümleleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Ayrıca çocukların ilgisini çekmesi için süslü silgi şeklinde oyuncak olarak da tasarlanmaktadır. Bu markaların çeşitli renk seçenekleri ve görsel zenginlik ile tasarlanan silgileri, müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Daksil yardımıyla daktilo veya bilgisayardan çıkan yazıları hatasız hale getirerek, yazım ve imla hatalarınızı da düzeltebilirsiniz.

Silgi Malzemeleri

Grafit çizimler sırasında oluşabilecek hatalarda silgi hamuru etkili temizleme çözümü sunmaktadır. Kullanımı sırasında kağıdın yıpranmasını önleyen bu ürünü kılıfında saklamanız mümkündür.

Silgi malzemeleri, sağlığa zararlı olmayan birinci sınıf malzemelerden üretilir ve lateks içermez. Kaliteli ürünleri bir araya getirerek hazırlanan silgi temizleme işlemi sırasında zahmetsiz bir silme deneyimi sağlamaktadır. Ambalajlaması sırasında kaliteli paketleme işlemi ile birlikte üretilmektedir. İmalatında kaliteden ödün vermeden hazırlanmıştır. Bu sebep ile en az döküntü bırakarak maksimum temizleme sağlamaktadır.

En Kaliteli Silgi Çeşitleri OfisMaster'da!

Çalışma alanlarımızda sıklıkla kullanılan bir araç olan silgiler, farklı ihtiyaçlara göre çeşitlilik gösterir. OfisMaster olarak, müşterilerimize en kaliteli ve çeşitli silgi seçeneklerini sunuyoruz. İşte, size sunduğumuz silgi çeşitleri;

Standart silgiler, en temel silgi çeşitlerinden biridir. Genellikle kurşun kalem ve grafit kalemlerin silinmesi için kullanılmaktadır. Ayrıca, bazı standart silgilerin yanında kalemtıraş ve kalem kılıfı gibi aksesuarlar da bulunabilir.

Jumbo silgiler, standart silgilere göre daha büyük boyutlu ve daha uzun ömürlüdür. Büyük boy silgiler, geniş çizimlerin ve yazıların silinmesi için uygundur ve daha az sık silme işlemi gerektirir. Silgi çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek, ofis çalışmalarınızda daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

OfisMaster Silgi Fiyatları

OfisMaster silgi ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ofis ürünü modelleri sunmaktadır. İşte en popüler silgi fiyatları:

Sert Kauçuk Silgi: Günlük kullanım için uygun olan sert kauçuktan yapılan silgi, tüm kurşun kalemler ve yazı gereçleri için uyumludur. Fiyatı en uygun haliyle 1-2 TL arasındadır.

Mekanik Silgi: Uç kısmı yenilenebilir mekanik silgiler, özellikle taslak çizimlerinde ve teknik çizimlerde kullanılır. Ofislerin en tercih ettiği modelin fiyatı 5-10 TL arasındadır.

Vinil Silgi: Mimari ve mühendislik çizimlerinde yaygın olarak kullanılan vinil silgiler, tüm yazı gereçleri için uyumludur. Her ne kadar özellikli bir ürün olsa da fiyat aralığı 2-5 TL arasındadır.

Kahverengi Silgi: Sanat ve tasarım için kullanılan kahverengi silgiler, özellikle karakalem çalışmalarında ve yağlı boya çalışmalarında tercih edilebilmektedir. Sanatsal faaliyetlerin kurtarıcısı 5-10 TL arasında bir fiyat ile sunulmaktadır.

Renkli Silgi: Çocuklar ve gençler arasında popüler olan renkli silgiler, farklı renklerde ve desenlerde üretilmektedir. Fiyatları genellikle 1-5 TL arasındadır.

OfisMaster, yüksek kaliteli silgiler sunarak, tüm ihtiyaçları karşılayacak en uygun silgi fiyatları ile hizmet vermektedir.

Silgi Kullanım Alanları

Silgiler, kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterirler. Genel kullanıma yönelik silgilerin yanı sıra teknik çizimler için kullanılan farklı modelleri de mevcuttur. Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar ise silgi üretim kalitesi, tercih edilen kalem ucunun sertliği öncelikli dikkat edilmesi husustur. İkinci olarak dikkat edilmesi gereken husus kalemin rengi ve kullanan kişinin yazış şeklidir. Silgi kullanımında silginin kalitesi, yazının veya çizimin silinmesiyle oluşan iz kalıntısının ne kadar az olduğuna bağlıdır. Ucuz ve kalitesiz silgilerde ise iz bırakma ve yazıyı silerken kağıdı yırtma gibi sorunlar yaşanabilmektedir.

Ayrıca, kullanılan kalem sertliği de silgi kullanımını etkileyebilmektedir. Örneğin, daha sert bir kurşun kalem ile yazılan yazıları silmek için daha sert bir silgi kullanmak daha etkili olabilir. Benzer şekilde, daha yumuşak bir kalem kullanırken daha yumuşak bir silgi tercih edilmelidir.

Silgi kullanımında kalemin rengi de önemlidir. Siyah veya koyu renkli kalemlerle yazılan yazıların silinmesi, genellikle daha fazla baskı uygulamayı gerektirir. Bu baskı, kağıdın yırtılmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle, silgi kullanmadan önce kalemin rengine dikkat edilmelidir.

Kullanıcının yazı veya çizim tekniği, silgi kullanımını da etkileyebilmektedir. Örneğin, fazla baskı uygulayarak yazan bir kişi, daha sert bir silgi kullanmalıdır. Aksi takdirde kağıdı yırtma riski artabilmektedir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır