WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

İmza Kalemleri

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Kraf3
  • Liqeo3
  • Mikro1
  • Pensan3
  • Schneider1
  • Scrikss3
  • Uni-Ball6
Limit:
Kraf 305G İmza Kalemi 1.0 Mavi
24,61 TL28,95 TL
- +
%15
Kraf 305G İmza Kalemi 1.0 Siyah
24,61 TL28,95 TL
- +
%15
Liqeo İmza Kalemi Sign 1.0 Mavi
17,77 TL20,91 TL
- +
%15
Liqeo İmza Kalemi Sign 1.0 Siyah
18,54 TL21,81 TL
- +
%15
20 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

İmza Kalemleri

Uni-Ball İmza Kalemleri, Kraf İmza Kalemleri, Scrikss İmza Kalemleri, Mikro İmza Kalemleri ve Pensan İmza Kalemleri gibi markalar, özel tasarımları sayesinde imza atmak için ideal seçeneklerdir. Bu kalemler, tükenmez kalemlere benzer şekilde mürekkep teknolojisi kullanırken, tasarım ve malzeme kalitesi ile diğer kalemlerden ayrılırlar. Bu kalemler, özellikle resmi evraklar gibi önemli belgeler için kullanılmaları tavsiye edilir ve imzaların tutarlılığı ve güvenilirliği için tercih edilirler.

İmza Kalem Çeşitleri

Bu kalem türü oldukça çeşitli bir skalaya sahiptir. Bundan dolayı kullanıcılar hangi imza kalemini tercih edeceği konusunda yardıma ihtiyaç duymaktadır. İmza kalemleri ilk çıktığı günden bu yana oldukça çeşitli tasarımlara ve türlere sahiptir. Günümüzde de imza kalemi üreten birçok marka bulunmaktadır. Bu markaların arasından doğru özelliklere sahip olanını kendiniz için seçmeniz gerekmektedir. İmza kalemlerinde en önemli nokta kalemin elinize doğru ve konforlu bir şekilde oturmasıdır. Elbette bu kalem türü ile de gündelik yazı işleri yapılmaktadır. Tavsiye edilmese de isteyen bireyler yazı işlerinde de kullanabilirler. Fakat güzel, şık ve kaliteli bir şekilde imza atmak isteyen kullanıcılar için ilk olarak kalemin ele uyumlu bir şekilde oturması gerekmektedir. Bu özelliği sağlamayan bir imza kalemi sizin için doğru bir tercih olmayacaktır.

İmzalarınızın daha belirgin ve göz alıcı gözükmesini istiyorsanız 1.0 mm kalınlığındaki uca sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat bu kalınlık sık sık imza atan kişiler için uygun değildir. Eğer günlük hayatınızda bu kalemi çok sık kullanacaksanız bu kalınlık sizi yoracaktır. Bundan dolayı daha çok 0.6 veya 1.0 mm boyutlarını tercih etmeniz doğru olacaktır. Aradaki kullanım farkını anlamanız için örnek vermek gerekirse sık sık imza atmayan ve yalnızca özel toplantılara katılan bir patronun attığı imza genellikle 1.0 mm kalınlığında uca sahip olan kalemler tarafından atılmaktadır. Bu sayede daha göz alıcı ve şık bir görünüme sahip olmaktadır. Bundan dolayı günlük hayatta atılan imzalar için böyle gösterişli bir kalem kullanmak karşı taraf açısından yanlış anlaşılacaktır.

İmza Kalemleri Ne İçin Kullanılır?

Adının imza kalemi olmasından ötürü insanlar bu kalemin yalnızca imza atmak için kullanıldığını düşünmektedir. Fakat durum sanıldığı gibi değildir. İmza kalemi rahat bir şekilde yazı yazmak isteyen kullanıcılar için de tavsiye edilmektedir. Taşımış olduğu şık tasarımı ve ergonomik özellikleri sayesinde uzun süreler yazı yazmanıza yardımcı olan kalemler de bulunmaktadır. Bundan dolayı bu kalemler yalnızca imza atmak için değil günlük yazı işleri için de kullanılmaktadır. Uçları çok kalın olduğu için genellikle uzun kullanımlarda sayfaya zarar vermekte ve mürekkebini arka sayfalara geçirmektedir. Bu özelliği sayesinde genellikle günlük yazı işlerinde kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Mürekkebin çıktığı uç son derece pürüzsüz ve kaliteli olduğundan dolayı yazı yazarken daha keskin hatlara sahip olabilirsiniz. Bu sayede güzel yazı sanatları ile uğraşan kişiler tarafından da zaman zaman kullanılmaktadır. Aynı zamanda tek bir imza kaleminizin olması önemli belgelerde oluşabilecek sahtekârlıkları da büyük ölçüde önlemektedir. Tek bir kaleme alıştığınızdan dolayı imzalarınızın her biri birbiri ile uyum içinde olacaktır. Buna ek olarak kaleminizin ucu sıradan kalemlere göre çok daha kalın olacağından dolayı sizin olmayan bir imzayı rahatlıkla ayırt edebilirsiniz. Bu gibi durumlardan dolayı imza kalemleri tercih edilmektedir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır