WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Karton Klasörler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Kraf2
Limit:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Karton Klasörler

Ofislerde dosyalama işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılabilmesi için karton klasörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Çalışma alanlarınızda yüksek kaliteli karton klasörler iş hayatınızı kolaylaştırır. Geniş renk seçenekleri, farklı boyutları ve şık tasarımlarıyla kraf karton klasörler hem kullanışlı hem de estetik bir çözüm sunar. Ofis malzemeleri arasında klasörler, dosyaların düzenli bir şekilde saklanmasını sağlamak için en ideal araçlardan biridir. Kraf karton klasörler, bu ihtiyacı karşılamak için çeşitli boyutlarda ve renklerde karton klasörler sunar. A4 boyutundaki klasörler, standart belgelerin yanı sıra farklı boyutlardaki kağıtların da saklanmasına olanak tanır.

Tasarım harikası klasörler yüksek kaliteli kartondan yapılmıştır ve dayanıklılıkları ile öne çıkar. Böylece uzun süre kullanılabilirler ve içlerindeki belgelerin zarar görme riski minimum seviyededir. Ayrıca, geniş renk seçenekleri ile de farklı zevklere hitap ederler. Klasik siyah ve beyazın yanı sıra, canlı renklerdeki klasörler de tercih edilebilmektedir.

Ofis taşıma klasörlerinin şık tasarımları, çalışma alanlarınızda dekoratif bir unsur olarak da kullanılabilinmektedir. Özellikle açık raflarda sergilenen klasörler, ofis dekorasyonuna farklı bir hava katar. Böylelikle hem işlevsellik hem de estetik açıdan yüksek kalite sunar.

En Kullanışlı Karton Klasör Çeşitleri OfisMaster'da!

Her ihtiyaca uygun ofis malzemeleri kataloğumuzda alıcıların farklı ihtiyaçlarına karşılayacak karton klasör çeşitleri bulunmaktadır. A4, A5 ve Foolscap boyutlarında, çift kilitli, tek kilitli, çift saplı, tek saplı, köşe çıtaları bulunan veya bulunmayan klasörler gibi birçok çeşit mevcuttur. İsteğe göre, ek dosya tutucuları, tepegözler ve işlemeli etiketler de klasörlere eklenebilmektedir.

OfisMaster müşterilerine en uygun karton klasörleri farklı kalınlık ve dayanıklılık seviyelerinde sunmaktadır. Klasörler modellerimiz dosya kapasitesine göre değişen sırt genişliği seçenekleriyle birlikte sunulmaktadır. OfisMaster, çevreci karton klasörler de sunarak, müşterilerinin doğayı korumaya yardımcı olmalarına yardımcı olur.

Toptan Karton Klasör Fiyatları OfisMaster'da!

Çalışma ortamlarının vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan karton klasörler, işlerin düzenli bir şekilde yürütülmesi açısından hayati önem taşır. OfisMaster, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için zengin arşivleme ve dosyalama ürün yelpazesi sunar.

OfisMaster, müşterilerine uygun fiyatlı karton klasörler sunarak, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle temin etmelerine yardımcı olur. Fiyatlar, klasörün boyutu, kalınlığı ve kapasitesine göre değişebilmektedir. A4 boyutunda klasörler, genellikle daha düşük fiyatlarla sunulurken, daha büyük boyutlarda klasörler fiyatları artırabilmektedir.  Ayrıca, kampanyalı fiyatlarla müşterilerine avantajlar sağlamaktadır. OfisMaster karton klasör fiyatları, müşterilerin ihtiyaçlarına göre değişebilmektedir.

Ofislerde Karton Klasör Kullanımı

Düzen denilince akıllara gelen karton klasörler, belgelerin, dosyaların, sözleşmelerin, faturaların ve diğer dokümanların saklanması ve düzenlenmesi için idealdir. Klasörlerin çeşitli boyutlarda ve kapasitelerde olması, farklı işler için uygun klasör seçimi yapmayı kolaylaştırır.

Karton klasörler genellikle metal dolapların içinde kullanılır, ancak bunlar yerine taşınabilir ofis tüplerinde de kullanılabilir. Klasörler, belgelerin korunmasına ve düzenli tutulmasına yardımcı olur. Ayrıca, klasörlere eklenen işlemeli etiketler, belgelerin kolayca tanınmasını sağlar.

Ofis malzemesi klasörler uygun fiyatları ve kaliteli yapısıyla ofislerde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çevreci karton klasörler, doğaya duyarlı ofisler için idealdir. OfisMaster, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ürün yelpazesini günceller ve geliştirir.

Karton Klasör Ömrü Ne Kadardır?

Kaliteli bir karton klasör, özenli kullanım ve doğru saklama koşulları altında, uzun yıllar boyunca kullanılabilinmektedir. Klasörlerin içinde bulunan belgelerin sıklıkla çıkarılıp yerleştirilmesi, sırt kısmına fazla baskı uygulanması veya sık sık katlanması gibi durumlar, klasörlerin ömrünü kısaltabilmektedir.

Karton klasörlerin saklanması, nemli veya rutubetli ortamlardan uzak tutulması gerekir. Ayrıca, doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmaması da önemlidir. Klasörler, genellikle metal dolapların içinde saklanır ve dosyaların düzenli bir şekilde yerleştirilmesi ile klasörlerin ömrü artırılabilmektedir.

Karton klasörlerin ömrü saklama koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Raf ömrünü uzatmak için, kaliteli ve dayanıklı klasörler tercih edilmelidir. OfisMaster gibi güvenilir markaların karton klasörleri yüksek kaliteleri ve dayanıklılıkları sayesinde, senelerce kullanılabilinmektedir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır