WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Projeksiyon Asma Aparatları

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Codegen4
 • Everest3
Limit:
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Projeksiyon Asma Aparatları

Codegen Projeksiyon Asma Aparatı ve Everest Projeksiyon Asma Aparatı, projeksiyon cihazlarının satışını ve kurulumunu etkileyen önemli aksesuarlardan biridir. Bu asma aparatları, projeksiyonun güvenli bir şekilde asılmasını ve doğru açıda yansıtılmasını sağlar.

Codegen ve Everest markaları, projeksiyon asma aparatı konusunda kaliteli ve dayanıklı ürünler sunar. Bu aparatlar, projeksiyon cihazlarının doğru bir şekilde yerleştirilmesi ve görüntülerinin doğru açıda yansıtılması için idealdir. Ayrıca bu asma aparatları, projeksiyon cihazlarının düzgün bir şekilde monte edilmesi sayesinde daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Projeksiyon cihazınızın performansını ve kullanım kolaylığını artırmak için Codegen veya Everest marka projeksiyon asma aparatlarından birini seçebilirsiniz. Bu aksesuarlar, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve projeksiyon cihazınızın güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Projeksiyon Asma Aparatlarının Kullanım Avantajları

 • Öncelikle projeksiyon asma aparatlarının görüntüyü dik bir açıdan yayınlama avantajı sağladığını tekrarlamakta fayda var.  Çünkü görüntünün dik bir açıyla yukarıdan yansıtılması perdenin her yerine eşit dağılmasını sağlar. Böylelikle perde ayarlarını ya da projeksiyonun lenslerini sürekli olarak değiştirmek zorunda kalmazsınız.
 • İkinci bir avantajı ise görüntünün engellenmemesidir. Aşağıda kalan projeksiyonların önünden geçenler veya objeler perdeye yansıtılan görüntüyü bozar.  Aparat sayesinde yukarıda kalan projeksiyonun ise önüne bir engel çıkmaz.  Böylelikle seyir zevki bölünmeden devam eder.
 • Siyah, gri ve beyaz renk seçenekleriyle birlikte cihazın yapısına sağladığı uyum dışarıdan görüntü itibariyle şık durur.
 • Fiyatlarında büyük bir değişim olmadığı için de ekonomik yönüyle de cihazınızı korur. 
 • Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanırsınız. Bu kullanım elbette projeksiyona da yansır.
 • Projeksiyonu yukarıda tutmasının bir diğer avantajı da gelebilecek darbeleri ve düşmeleri engellemesidir. Aparatlar sıkı yapısı sayesinde projeksiyonunuzu sabitleyecektir.
 • Ancak bu sabit değiştirilmez değildir, bu nedenle endişelenmeyin. Özellikle oynar başlıklı yapısı istediğiniz açıya getirmenizi sağlar.
 • Sabit olması herhangi bir titreme ya da görüntü kaybı oluşumunu da en aza indirger.
 • Yaklaşık 25 kiloya kadar ağırlığı kaldırır. Bu özelliği sayesinde de çok büyük yapılardaki projeksiyonlarda dahi kullanırsınız.
 • Kişisel ihtiyaçlar için kullanılan küçük boyutlu projeksiyonlar için de mini asma aparatları vardır.
 • Kurulumu oldukça basittir. Dışarıdan teknik bir yardıma ihtiyaç duymadan kendiniz de sabitleyebilirsiniz.
 • Kurulumunun kolaylığından dolayı da istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanmak için sök tak yaparsınız.

Projeksiyon Asma Aparatlarını Neye Göre Seçmeliyiz?

Daha kaliteli bir kullanım için projeksiyon aksesuarlarına eklemek istediğiniz apartlar için dikkat etmeniz gerekenler vardır. Projeksiyon asma aparatları kullanışlı ve pratik bir seçenek olsa da yanlış seçimlerle birlikte kullanışsız bir hale gelebilir. Bu nedenle aşağıdaki adımları dikkate alınız.

 • Piyasada yer alan hemen hemen her aparat projeksiyona uygundur. Ancak yerleştirilmesi ve sabitlenmesi için boyut önemlidir. Bu nedenle projeksiyonun boyutu ile aparatın boyutu uyumlu olmalıdır.
 • Boyutunun yanında 25 kiloya kadar ağırlık kaldıran aparatlar da mevcuttur. Önemli olan ise bu aparatların kaldırdığı ağırlık ile projeksiyonun ağırlığının birbirine denk gelmesidir.
 • Her ne kadar kurulumu kolay da olsa sabitleme yapmadan önce duvarı kontrol etmelisiniz.  Asma aparatınız ve projeksiyonunuz ağırlık, boyut olarak birbirleriyle uyumlu olabilir. Bunun yanında sabitleyeceğiniz duvar veya tavan bu ağırlıklar için uygun değilse her iki cihaza da zarar verir. Duvar yapısına uygun apartlar tercih etmelisiniz.
Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır