WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Telefon Tutucu

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Asonic1
  • Hytech6
  • Megatech1
Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

Telefon Tutucu

Asonic telefon tutucu, Hytech telefon tutucu, Megatech telefon tutucu, Powerway telefon tutucu gibi markaların farklı çeşitlerine Ofis Master ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. Bu telefon tutucuları farklı araç tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır ve her akıllı telefon versiyonuyla uyumludur. Masa üzerinde kullanabileceğiniz gibi bisiklet, motosiklet ve otomobil içerisinde de kullanabilirsiniz. Telefon tutucuları, cihazı yan taraflarından kavrayarak mıknatıslanma etkisiyle telefonu sabit tutar. Powerbankli, hareketli, stantlı ve ayaklı gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Tüm bu telefon tutucuları dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup yıllar boyu formunu korur.

Telefon Tutucu Özellikleri

Bunlar bütçe dostu fiyatları ve üstün kalitesi ile ön plana çıkar. Sarsıntıları engelleme ve kullanıcının video çekmesine yardımcı olma gibi amaçlarla özel tasarımlar da bulunur. Bu aksesuarın temel amacı telefonun sabit bir biçimde durmasını sağlayabilmektir. Kullanıcılar cep telefonu tutucu sayesinde trafik veya günlük hayat temposunda kolay bir kullanım deneyimi yaşamaktadır.

Örneğin; ofis veya evde bir şeyler izlemek ya da görüntülü konuşma yapmak için telefonu elinizde tutmanız gerekmez. Diğer taraftan akıllı telefon tutucu gereçleriyle seyir hâlindeyken içerik dinleme veya GPS kullanma olanağı bulur. Öte yandan bu aparatlar motosikletlerde ve bisikletlerde de kullanıma uygundur. Çoğu zaman metal, akrilik veya plastikten yapılır. Telefonu köşelerinden ya da yanlarından kavrayarak sabitler. Fakat bazı modeller ise mıknatıslı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu özelliği sayesinde telefon tutucular cihazın düşüp zarar görmesini önler. Bilhassa; ATV, motosiklet ve bisiklet gibi araçlara özel üretilmeleri bu yüzdendir. Zira telefon tutucu aksesuarları ile yoğun sarsıntılarda dahi telefonun sabit tutulması mümkün olur. Böylelikle güvenli bir kullanım süreci yaşanır.

Pratik Kullanıma Sahip Telefon Tutucu Modelleri

Telefonları; havalandırma ızgarasında, gidonda, düz zeminde, yakıt deposu üzerinde veya aracın ön konsolunda sabit tutmak için bu ürünlerden yararlanılmaktadır. Diğer taraftan bazı telefon tutucu çeşitleri yüzük gibi parmağa takılarak da kullanılabilmektedir.

Bu aksesuarların yapışkanlı bir yüzeyi mevcuttur. O nedenle telefon arka kapağının ortasına sabitlenerek takılıp parmağa geçirilerek kullanılır. Böylelikle cihazın çarpışma, sarsılma gibi durumlarda zarar görmesi önlenir. Açılır-kapanır halkalar sayesinde ergonomik bir tasarıma sahip bu cihazlar, telefonun kaba gözükmesine yol açmaz. Üstelik bunların dışarıya dönük kısımlarında renkli, eğlenceli baskılara rastlanır. Bunlar ise kullanım deneyimini daha keyifli hâle getirir.

Öte yandan; en yaygın telefon tutucu türleri arasında simli, su dolgulu gibi seçenekler de bulunmaktadır. Ayrıca neonlu, reçineli ve benzeri seçenekler de dikkati çekmektedir. Bu tarz aparatlar ring telefon tutma aparatı olarak bilinmektedir. Bunlar telefonların düz bir yüzey üzerinde dikey veya yatay olarak sabit kalmasını sağlamaktadır.

Öte yandan telefon tutucular daha pek çok ürün seçkisiyle beklentileri karşılar. Bunlar içerisinde araç tipi olanlar yoğun bir ilgi görür. Söz konusu modeller arasında ise; vidalı, vantuzlu, klipsli, mıknatıslı tasarımlar ön plandadır. Hepsinin montaj aşamaları farklılık gösterir. Ancak tüm seçenekler pratik olmalarıyla avantaj meydana getirir.

Çok Fonksiyonlu Telefon Tutucu Çeşitleri

Bu telefon tutma aparatlarının bazıları şarj için bağlantı noktası barındırır. Kimilerinde ise dahili bir batarya bulunur. Bunlar, telefonu aynı bir powerbank gibi şarj etme özelliğine sahip tutuculardır. Powerbank fiyatları göz önünde bulundurulduğu zaman, bu telefon tutucuları daha bütçe dostu bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Diğer taraftan bazı çok fonksiyonlu ürünlerde yalnızca bağlantı giriş ve çıkışları yer almaktadır. Bunlar ise çoğunlukla araç içi kullanıma yönelik olarak tasarlanır. Böylece bu aparatlar, bağlantı kablosunun çakmaklık girişine takılabilmesi için farklı bir alternatif sunar.

Aynı zamanda yatay telefon tutucular da yoğun ilgi görür. Bunlar içinde; cama asılan, aynaya asılan yahut ayaklı telefon tutucu tasarımları mevcuttur. Bazıları cihazın değişik açılarla sabitlenebilmesine imkân tanımaktadır. Bu tarz modellere ise, ‘hareketli telefon tutucular’ denilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra bazı telefon tutucular araç dışı kullanım için üretilir. Bunlar genellikle stant formunda tasarlanır. Söz konusu modellerden ekseriyetle en sık tercih edileni tripod formundaki tutucular olur. Bunlar her ayağın farklı şekillerde bükülebilmesine izin verir. O nedenle esnek bir kullanım sağlar. Bundan dolayı kullanıcılar telefonun açısını, yüksekliğini, dikey veya yatay konumunu rahatlıkla ayarlayabilir.

Bahsi geçen bu telefon tutucular genelde online derslere katılma veya içerik izleme gibi amaçlarla kullanılır. Ayrıca bunlar içinde tablet bilgisayarlarla uyumlu modellere rastlanır.

En Uygun Telefon Tutucular Ofis Master’da!

Birçok çeşidi olan telefon tutucular; malzeme, işlev, marka ve tasarım özellikleri doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır. Örneğin, klipsli motosiklet telefon tutacağı ile akrobat telefon tutacağı fiyatları farklılık gösterir. Plastik ve metalden yapılmış ürünler arasında da yine fiyat farklılıklarından söz etmek mümkündür.

Siz de en üstün kaliteye en ucuz fiyatla sahip olmak istiyorsanız Ofis Master ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Telefon tutucu ürünleri için doğru adres olan Ofis Master, sunduğu zengin çeşitlilik ile beklentilerinizi karşılayacaktır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır