WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Sunum Kumandası (Presenter)

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Dark1
  • Logitech1
Limit:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Sunum Kumandası (Presenter)

Dark Sunum Kumandası, Everest Sunum Kumandası ve Logitech Sunum Kumandası gibi marka isimleriyle de karşılaşabilirsiniz. Bu markaların ürettikleri sunum kumandaları, farklı özelliklere sahip olabilir ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tercih edilebilir. Örneğin, Logitech Sunum Kumandası, kablosuz özellikleri, lazer pointer özelliği ve uzun pil ömrü gibi avantajlarıyla öne çıkabilir. Her bir markanın sunum kumandaları, farklı fiyat aralıklarında ve özelliklerde olabilir, bu nedenle kullanıcılar tercihlerini ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre yapabilirler.

Sunum Kumandasıyla Neler Yapılır?

Okuldaki öğretmenden, sunum yapan ofis çalışanına kadar birçok kişide görebileceğiniz sunum kumandasıyla ihtiyaçlarınızı kolayca tamamlarsınız. Önemli olan ihtiyacınızı belirleyip ona göre ilerlemektedir. Genel olarak presenter ile neler yapılacağından bahsedersek:

  • İlk olarak herkes, hazırladığı sunumları en profesyonel şekilde yönetir. Üzerinde durmak istediğiniz sayfayı inceler ya da görsellerin akışını isteğinize göre devam ettirirsiniz. Böylelikle anlatımınız hazırladığınız sunumlarla aynı doğrultuda ilerler.

  •  Perdedeki görüntüyü büyütür ve altını çizersiniz.

  • Görselde olmayan ama sunum esansında gelişen etkilerle sunum üzerinde şekiller oluşturursunuz.  Böylelikle sunum size ait olmasa bile kendinizden dokunuşlar bırakırsınız. Veya karmaşık ilerleyen sunumu daha basit bir formata çevirirsiniz.

  • Projeksiyon perdelerindeki Led ekran seçenekleriyle de uyumlu olan kumandanızı tüm perde çeşitlerinde kullanırsınız.  Ledlerin sağladığı ekonomik yapıdan da yararlanmış olursunuz.

  • İstediğiniz zaman sunum içerisinde geriye dönersiniz. Özellikle eğitim kurumlarında çok ihtiyaç duyulan genel tekrarlarda yükünüzü hafifletir.

  • Kullanan herkese zaman tasarrufu kazandırır. Örneğin uzun uzun yazmak yerine önemli gördüğünüz notları, yazıları sunumda içerisinde yönlendirme yaparak gösterirsiniz.

  • Son olarak sunumda yer alan ses ve video gibi içerikleri anlatımınıza uygun bir şekilde yönlendirirsiniz. Açılması gereken bir dosya veya USB bellek içeriklerini de kumandayla açıp kapatırsınız.

Tüm bunlar sunum kumandasını kullanarak elde edeceğiniz avantajlardır. Kumanda temel bir ihtiyaç gibi görünmese de yukarıda sıralanmış avantajlar, işinizi daha kaliteli bir işleyişe getirir. Özelikle ofis çalışanlarının sunumlarını kumanda ile gerçekleştirmesi dışarıya profesyonel bir hava verir. Böylelikle dinleyen sıkılmadan en verimli şekilde sunuma odaklanmış olur.

Sunum Kumandası Seçimi ve Fiyatları

Bluetooth ile WİFİ seçeneği olan sunum kumandasını almadan önce kullanacağınız cihaz ile bağlantısına bakmalısınız. Çünkü cihazların sinyal algılama gücü kumandayı ne kadar uzaklıktan yönlendirebileceğinizi gösterir.  Sunumlarınızda değişimler, çizimler gibi dosya işlemleri kullanacaksanız da Mouse özelliğindeki kumandaları tercih etmelisiniz. Sunum boyunca elinizde olacağınızdan sizi rahatsız etmeyecek ve el yapınıza uygun pratik kumandalara odaklanın.  Bununla beraber kumandanın dış yapısını da dolgu ya da kauçuk ürünlerden yana kullanırsanız, elinizden kayma yapmaz.

Sunum kumandasının fiyatları için seçenekler çok geniştir. Sadece cihaza uygun yapıda bir çeşitlilik değil bu çeşitliliğe uygun fiyat aralıkları da vardır. Çoğunlukla projeksiyon aksesuarlarından biri olarak satışı mevcuttur. Piyasaya çıkarılması da bu kategorilerle ve fiyat belirlenmesi de yine bu kategori içerisindeki ürünlerle şekillendirilmektedir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır