WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Pastel Boya

Sonuçları Filtrele

Marka
  • BiC2
  • Bigpoint15
  • Lotte1
  • Südor2
Limit:
20 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

Pastel Boya

BiC pastel boya ürünleri okul çağı etkinlikleri ve resim çalışmaları için yoğun olarak rağbet görmektedir. Öte yandan bunlar, profesyonel sanat çalışmalarında da kendine yer bulmaktadır. Canlı renk tonları ile ön plana çıkan BiC pastel boyalar, resim çalışmalarında estetiği ve zarafeti üst noktaya taşımaktadır. Siz de ihtiyacınız olan tüm pastel boya çeşitlerine Ofis Master farkıyla ulaşabilir, yüksek kalitenin ayrıcalığını sanatsal faaliyetlerinize yansıtabilirsiniz.

Bigpoint pastel boya ürünleri okul çağı etkinlikleri ve resim çalışmaları için yoğun olarak rağbet görmektedir. Öte yandan bunlar, profesyonel sanat çalışmalarında da kendine yer bulmaktadır. Canlı renk tonları ile ön plana çıkan Bigpoint pastel boyalar, resim çalışmalarında estetiği ve zarafeti üst noktaya taşımaktadır. Siz de ihtiyacınız olan tüm pastel boya çeşitlerine Ofis Master farkıyla ulaşabilir, yüksek kalitenin ayrıcalığını sanatsal faaliyetlerinize yansıtabilirsiniz.

Südor pastel boya ürünleri okul çağı etkinlikleri ve resim çalışmaları için yoğun olarak rağbet görmektedir. Öte yandan bunlar, profesyonel sanat çalışmalarında da kendine yer bulmaktadır. Canlı renk tonları ile ön plana çıkan Südor pastel boyalar, resim çalışmalarında estetiği ve zarafeti üst noktaya taşımaktadır. Siz de ihtiyacınız olan tüm pastel boya çeşitlerine Ofis Master farkıyla ulaşabilir, yüksek kalitenin ayrıcalığını sanatsal faaliyetlerinize yansıtabilirsiniz.

En İyi Pastel Boyalar ve Özellikleri

Toz, su ve tebeşir hâlindeki boyar maddeler bir araya getirilerek pastel boya üretilmektedir. Bu boya türleri katı bir yapıya sahiptir. Ayrıca yağlı, jel, organik, elleri boyamayan pastel boya gibi çeşitleri de mevcuttur.

Tekli pastel boyalar birbirleriyle karıştırılarak farklı renk tonları elde edilebilmektedir. Öte yandan bazıları ise tercihini tek renk boyalardan yana kullanmakta veya set olarak almayı seçmektedir.

Diğer taraftan pastel boyalar yumuşak dokusu ve çubuk şeklindeki formuyla da ön plandadır. Bu nedenle zorlanmadan, pratik bir biçimde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda uygun fiyat skalasından dolayı cep dostu bir ürün olması da pastel boyaların avantajları listesinde yer almaktadır.

Tüm bunların yanı sıra pastel boyalar; portre, natürmort vb. yetenek gerektiren çalışmalarda da kullanılmaktadır. Çünkü ince detay ve gölgelendirmelerden kalın darbelere kadar çeşit çeşit efektler meydana getirmeye olanak vermektedir. Ayrıca kalem formunda köşeli yapısı nedeniyle ayrıntılı ve yoğun renklendirmeler yapmayı sağlamaktadır.

Hem de bunların kapatıcılığı yüksektir. Bu ise rengini yoğun ve net şekilde verebileceği anlamına gelir. Bundan ötürü pastel boyalarla özgün ve katmanlı renk tonları elde etmek son derece kolaydır. Bunun yanı sıra kuru yapıya sahip olmasından dolayı boyanın yahut kâğıdın kurumasını beklemek gerekmez.

Okul Alışverişinin Vazgeçilmezi Ofis Master Pastel Boya Modelleri

En çok kullanılan okul malzemelerinden biri olarak pastel boyalar öne çıkmaktadır. Yüksek kapatıcılık özelliği taşıyan pastel boyalar, her türlü resim bloğunun üzerinde boyama işlemi yapmaya imkân tanımaktadır. Elbette buna boyama kitapları da dâhildir.

Plastik çantalı ve karton kutulu pastel boyalar ise rahatça taşımaya uygun ambalaj tasarımları ile ilgi görmektedir. Her yaştan öğrencinin üretkenliğini geliştiren pastel boya renkleri ve özellikleri ile büyük beğeni toplamaktadır.

En çok satılan pastel boyalar içerisinde ise şunlar kendinden söz ettirmektedir:

  • Minik,
  • Su bazlı,
  • Kuru,
  • 60’lı,
  • 24’lü,
  • 12’lü pastel boyalar…

Bütün kaliteli pastel boyalarla ihtiyaçlara yanıt veren Ofis Master, bu alandaki ürün yelpazesini geniş tutmaya özen göstermektedir. Ambalajlama şekli ve yapısal özellikleri açısından farklılık gösteren bu ürünler, hesaplı fiyatlarıyla da ilgi çekmeyi başarmaktadır.

Bu çerçevede bazı pastel boya türlerinin temel özellikleri şöyle açıklanabilir:

Yağlı Pastel Boya Çeşitleri:

Bunlar, ana renklerin tümünü barındıran temel boyama malzemeleridir. Ana renkleri ise; mavi, kırmızı ve sarı meydana getirmektedir. Öte yandan ara renkler içinde mor, yeşil ve turuncu gibi renklere rastlanmaktadır. Ayrıca siyah, beyaz ve kahverengi pastel boyalar da bu skalada kendini göstermektedir.

Toz Pastel Boya Modelleri:

Bunların ise yoğun ve parlak renkleri bulunmaktadır. Yumuşak dokulu bu pastel boyalar özel sabitleme spreyiyle birlikte kullanılmaktadır. Buna, ‘fiksatif’ adı verilmektedir.

 Diğer taraftan bunlar kuru pastel boya modelleri olarak da bilinmektedir.

Jel Pastel Boya Seçenekleri:

Bu ürünler ise kullanılırken kesinlikle dağılmamaktadır. Ayrıca bunlar tortu da bırakmamaktadır. Dolayısıyla pürüzsüz ve rahat boyama imkânı tanımaktadır. Aynı zamanda bunlar, özel tasarlanmış kapaklı pastel boyalar arasında bulunmaktadır.

Jumbo Pastel Boyalar:

Kırılmaya karşı dirençli bu ürün çeşidi genellikle büyük boy olarak satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte geniş alanların boyanmasında sıklıkla jumbo olarak adlandırılan boya türünden yararlanılmaktadır. Tabii ki kalem jumbo boy pastel boyalar da mevcuttur. Bunlar, miniklerin el ergonomisine uygunluk sağlayan bir yapıda üretilmektedir.

Söz konusu boyaların etrafını saran bir kâğıt kılıf vardır. Bu ise uygulamanın, elleri kirletmeden rahatlıkla tamamlanmasına yardım etmektedir.

Profesyonel Pastel Boyalar:

Bunlar da ileri düzey boyama-kazıma tekniklerine uygunluk göstermektedir. Dolayısıyla üst üste boyama yapabilme fırsatı tanımaktadır. İnce ayrınntıları yakalayabilen, etkileyici bir yapısı bulunmaktadır.

Su Bazlı Pastel Boyalar:

Bu ürünlerin formülü yüksek oranda pigment ihtiva etmektedir. Söz konusu boya çeşitleri pürüzsüz yüzeylerin üzerinde başarılı bir tutuculuk sergilemektedir. Örneğin; taş, ahşap, karton ve kâğıt bunlardan birkaçıdır. Bunlar da yine resim çalışmalarında son derece verimli sonuçlara ulaştırmaktadır.

Aynı zamanda mum ve yıkanabilir pastel boyalar da bu ürün yelpazesinde bir hayli dikkat çekmektedir. Özetle farklı kullanım amaçlarına yönelik pastel boya kalemleri, başarılı resim çalışmalarında kritik bir rol üstlenmektedir.

Siz de hayallerinize hayat vermenize yardımcı olacak en güzel Ofis Master pastel boya çeşitleri için ürün koleksiyonumuza göz atın! İster çocuğunuzun okul ihtiyaçları ister amatör ve profesyonel faaliyetleriniz için gereken tüm ürünlere bir tıkla erişmenin kolaylığını yaşayın!

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır