WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Bloknotlar

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Gıpta7
 • Kraf1
 • Lizy2
Limit:
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Bloknotlar

Üzerinde yazı yazmak ya da çizim yapmak için kullanılan küçük not defterlerine bloknot denir. Gıpta bloknotlar özellikle ajandaların içerisinde düzenleme ve panolarda sınıflandırma yapmak için uygundur. Ancak kullanımın alanları için pek çok alternatif vardır. Ofisler, okullar, kurumsal işletmeler gibi birçok alanda Gıpta bloknotlar kullanılabilir. Boyutlarından renklerine kadar da pek çok çeşidi mevcuttur. Bir nevi defter çeşidi olduğu için çoğunlukla tek başına ifade etmek yerine Gıpta bloknot defter olarak satışı mevcuttur. Not tutmak amacıyla tasarlandığı için not defteri ifadesini de kullanabilirsiniz.

Bloknotların Kullanım Avantajları

Kullanım alanları çok geniş olan bu not defterinde iş hayatınızda ya da gün içerisinde yapacağınız en ufak çalışmalarda tercih edebilirsiniz. Kullanımına bağlı olarak birçok avantajı da vardır.

 • Çalışma hayatının yoğunluğunda her zaman yanınızda bir ajanda ya da defter bulunduramayabilirsiniz. Küçük boyutları sayesinde elinizin altında olan bloknotlar hızlı ve pratik not almanızı sağlar.  
 • Sert zemin, su, soğuk, sıcak gibi unsurlara rağmen kolay yırtılmayan ve yıpranmayan yapısından dolayı kullanıldığı her alanda dayanıklıdır.
 • Birçok işletme kullandığı not defterlerine kendi logosunu veya ismini bastırır. Siz de bu avantajı değerlendirerek kendi reklamınızı yapabilirsiniz. Birçok alanda kullanıldığı için geniş kitlelere hitap eder.
 • Reklam olarak kullandığınızda isminizin uzun süreli hafızalarda kalmasını da sağlamış olursunuz.
 • Yine şirket ürünlerinin tanıtımları için ya da yeni yıl hediyelerinde ofis eşyası olarak değerlendirebilirsiniz.
 • Evinizde kullanarak aile üyelerini görmeseniz dahi bıraktığınız notlarla iletişim kurabilir ve önemli durumları unutmamaları için hatırlatabilirsiniz.

Bloknot Çeşitleri

Bloknotlar için belirtilen çeşitlerdeki en büyük farklılık stilleri üzerindendir. Genellikle 3 stil üzerinden bloknot çeşitleri vardır.

 1. Kareli: Daha çok sayısal veriler ve hesaplama işleri için kullanılan bir çeşittir. Muhasebe gibi sayıları çok fazla kullanan bir işletmede çalışıyorsanız ofisiniz için ideal bir not defteri olacaktır.
 2. Çizgili: Yazı yazmanın ön plana çıktığı alanlarda tercih edebilirsiniz. Tüm not defterleri arasında en sık kullanılan çeşittir. Evinizde, ofisinizde ya a okulunuzda mutlaka bir örneği vardır. 
 3. Çizgisiz: diğer iki çeşide göre kullanımı daha zordur. Ancak kullanım için bir yönlendirme yapmadığından yaratıcı fikirlerin olduğu ortamların vazgeçilmezidir.

Bloknot Fiyatları

Bloknot fiyatları çeşitlerine, kalitesine ve boyutlarına (gramajlarına) göre değişkenlik gösterir. Ofis eşyaları ya da kağıt ürünleri satan her  firmada rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu alanda pek çok marka da not defteri üretimi yapar. Markaların çokluğundan kaynaklı aynı boyut ve gramaja sahip ürünler sadece marka değerinden dolayı fiyat değişimi yaşayabilir. Standart boyutu A5 kağıdı ile aynıdır. Hatta A5 kağıtları için çoğunlukla not defteri benzetmesi yaparlar. Bloknotlar da tıpkı diğer kağıt ürünler gibi değişen ekonomiden etkilenirler ancak tüm ürünlerde olduğu gibi toplu alışverişlerde çok daha uygun fiyata gelir. Tercih edeceğiniz hangi marka olursa olsun toptan alımlarını her zaman daha uygundur.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır