WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Plastik ve Karton Bardaklar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Asorty5
  • OfisMaster6
Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Plastik ve Karton Bardaklar

OfisMaster Plastik ve Karton Bardaklar, içecek tüketiminde pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilhassa takeaway işletmelerin sıklıkla tercih ettiği karton ve plastik bardaklar, uygun fiyatları dolayısıyla ulaşılabilir seçenekler sunmaktadır. Bu çerçevede işletmeler için özel hazırlanmakta olan OfisMaster Plastik-Karton Bardaklar, 1.000 veya 3.000 adetli ürünleri birim başına avantajlı fiyata gelmektedir.

Plastik ve Karton Bardaklar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her şeyden önce, ürüne konulacak içeceğin türünü göz önüne almamız gerekmektedir. Sıcak içecek tercih edilecekse plastik veya karton bardakların kalın olanlarına yönelmek önem taşımaktadır. Böylelikle ellerde meydana gelecek sıcaklık hissini en aza indirmek mümkün olacaktır.

Diğer taraftan kalın pet bardaklar sağlığın korunması için de önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira ince şeffaf bardakların kullanımı bazen kişiye zarar verebilmektedir. Dayanıksız yapısı nedeniyle bardağın erimesi muhtemeldir. Bu ise kimyasalların içeceğe karışmasıyla sonuçlanmaktadır. Böylelikle tüketilen ürün sağlık için tehlikeli bir hâl almaktadır.

Bunun yanı sıra ürünleri hangi ortamda kullanacaksanız ona göre kaliteli plastik ve karton bardaklar seçmeniz gerekmektedir. Rüzgarlı ortamda, açık havada ince plastik bardaklar genellikle istenen verimi gösterememektedir. Bundan dolayı karton bardak ya da kalın plastik bardak kullanılması önerilmektedir.

Öte yandan bu ürünlerin alımında ürün fiyatını ve miktarını doğru belirlemek önem taşımaktadır. Ürün kalitesinin fiyatıyla doğru orantılı olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Siz de farklı içecek türlerine ve mekânlara yönelik karton ve plastik bardaklar için OfisMaster’ı tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Plastik ve Karton Bardak Çeşitleri

İçecek tüketimi için tek kullanımlık olarak üretilen bardaklar, son derece pratik bir deneyim yaşatmaktadır. Kalabalık ortamlarda sıklıkla tercih edilen bu kullan at mutfak malzemeleri, isminden de anlaşılacağı üzere yıkama işlemi gerektirmemektedir. Bu sayede pet bardaklar ile büyük bir kullanım kolaylığı elde etmek mümkün olmaktadır.

Açık hava etkinlikleri, yılbaşı ve doğum günü kutlaması gibi organizasyonlar için pet bardaklar yoğun olarak tercih edilmektedir. Bunlar, iç içe geçebilmeleri ve hafif yapıları sayesinde taşıma kolaylığı sağlamaktadır. İçeceklerin asidite, soğukluk ve sıcaklık özelliklerine göre farklı pet bardaklar mevcuttur. Bunlar; kalın, şeffaf, sert pet bardaklar olarak çeşitlenmektedir.

Sert Plastik Bardak:

Bu ürünler dışarıdan gelmesi muhtemel karşı dayanıklı üretilmektedir. O yüzden kalabalık ortamlarda sıkça kullanılmakta, rüzgara karşı direnç göstermektedir. Öte yandan bu tarz bardaklarda puding ve tiramisu gibi tatlıların sunumu yapılmaktadır. Ayrıca bunlar, kkahve ve çay gibi sıcak içecekler için kullanıma elverişli olmasıyla avantaj sağlamaktadır.

Şeffaf Plastik Bardak:

Bunlar ise çoğu zaman su sebilleri için tercih edilmektedir. Ayrıca ofis ve benzeri toplu çalışma ortamlarında bu bardaklardan yararlanılmaktadır. İnce bir yapıya sahip olduğu için su ve benzeri soğuk içeceklerde kullanımı önerilmektedir. Açık havada kullanılması içeceğin üzerinize dökülmesine yol açabilmektedir.

Kalın Plastik Bardak:

Bu ürünleri sıcak ve asitli içecekler için kullanmak mümkündür. Söz konusu ürün çeşitleri okul vb. ortamlarda otomat bardakları olarak kullanılmaktadır.

Kapaklı Karton Bardak:

Tasarım detaylarına önem verenler tercihini bu modellerden yana kullanmaktadır. Bu sayede alınan karton bardaklar işletme ile uyumlu çizgiler barındırmaktadır. Öte yandan çift katlı kapaklı karton bardak çeşitleri kullanım konforunu daha da artırmaktadır. Zira bunlar diğerlerine göre kalın olması nedeniyle sıcak içecek tüketiminde kolaylık sunmaktadır.

Siz de kişisel kullanımınız veya işletmeniz için gereken plastik ve karton bardaklar için OfisMaster kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır