WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Yapışkanlı Not Kağıtları

Sonuçları Filtrele

Marka
 • 3M Post-it6
 • Bigpoint3
 • Hopax4
 • Kraf13
 • Temat5
Limit:
31 sonuçtan 1 ile 31 arası görüntüleniyor.

Yapışkanlı Not Kağıtları

3M Yapışkanlı Not Kağıtları, Hopax Yapışkanlı Not Kağıtları ve Kraf Yapışkanlı Not Kağıtları, Bigpoint Yapışkanlı Not Kağıtları gibi markalar, hayatımızı düzenlemek için kullanabileceğimiz farklı boyutlarda ve renk seçenekleri sunan yapışkanlı not kağıtları üretirler. Bu yapışkanlı notlar, hatırlatmalar oluşturmak, listeler yapmak veya önemli bilgileri kolayca kaydetmek için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca yapışkanlı özellikleri sayesinde, bulundukları alanlarda kolayca kategorize edilebilirler ve düzenli bir şekilde kalabilirler, böylece dağınıklık önlenir. Yapışkanlı not kağıtları, düzenleyici bir kutuya ihtiyaç duymadan kendiliğinden düzenli olabilme özellikleri ile diğer not kağıtlarından ayrılırlar.

Yapışkanlı Not Kağıtları ile Neler Yapılır?

Çok kullanışlı bir ofis materyali olmasının yanında okullarda ve evlerde de yapacaklarımızı düzenlemekte faydalıdır. Bunun yanında kullanıldığı alanlarla birlikte kişilere sağladığı avantajlar da çok fazladır. Herkesin kullanabileceği değerlendirmelerle yapışkanlı not kağıtları ile neler yapılacağına inceleyelim.

 1. Sayfa işaretleyebilirsiniz. Not kağıtlarının birçok boyutu vardır ancak yapışkanlı olanının sadece boyutu değil farklı tasarımları da dikkat çeker. Alışagelmiş kare şeklinin yanında renkli şeritleri de vardır. Bu şeritler sayesinden çalıştığınız yazılarda ya da okuduğunuz kitaplarda kaldığınız yeri işaretleyebilirsiniz.

 2. Renkli kodlamalar yapmanız için de yine yapışkan notların geniş renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu kodlamalar gün içerisinde çok yoğun olduğunuzda sizin için yapacaklarınızı sınıflandırarak gününüzü kolaylaştırır.
 3. Zor bir metni not kağıtlarını kullanarak bölümlerine ayırabilirsiniz, böylelikle hem okumanız hem da anlamanız daha hızlı olacaktır.
 4. Yeni bir dil öğrenmek isteyenler için kaçınılmaz bir yardımcıdır. Öğrendiğiniz her kelimeyi daha fazla cümle içerisinde kullanmak için not kağıtlarına yazarak görebileceğiniz alanlara yapıştırabilirsiniz.
 5. Alışveriş listesi ya da yapılacaklar listesi hazırlayarak unutkanlığın önüne geçebilirsiniz.
 6. Okul ya da çalışma hayatınızda yapacağınız sunumlarda hatırlatıcı olması için bilgisayarınızın bir köşesine yapışkan notlar yerleştirebilirsiniz.
 7. Üzerinde çalıştığınız bir konu var ise şekillere, grafiklere ve şemalara dökerken yine yapışkan notlarların yardımını alabilirsiniz. Bu noktada organize etmenizi sağlayarak düzen oluşturur.
 8. Aklınızdaki düşünceler soyut bir biçimde sınırlı kalır. Ancak yapışkanlı notları tercih ederek fikirlerinizi gözünüzün önünde de buldurmuş olursunuz.

Yapışkanlı Not Kağıtlarının Satın Alımı

Ofis ya da okul malzemeleri satan her yerde yapışkanlı not kağıtlarını bulabilirsiniz. Birçok renk seçeneği ve de boyutları olan bu ürün her türlü kullanım ihtiyacınıza karşılık gelecektir.  Satış alanında birçok marka olmasının hem olumlu hem de olumsuz yönleri vardır. Olumlu yönleri ürüne ulaşmakta ve de tedarik etmekte herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Ancak kalitesini anlamak için uğraş vermeniz gerekecek.  Bunun içinde satın alırken çok ince bir yapısı olmamasına, ışığa doğru kaldırdığınızda yansımanın geçip geçmediğine bakabilirsiniz.  Aynı zamanda kağıt hamurunun da birinci kalite olup olmadığına bakabilirsiniz. Fiyat aralığı da boyutlarına, gramajlarına ve paket içerisindeki adet sayısına göre değişkenlik gösterebilir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır