WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Askı Aparatı

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Codegen2
 • Dark4
 • Elba1
 • Everest9
 • Silver Crest1
Limit:
17 sonuçtan 1 ile 17 arası görüntüleniyor.

Askı Aparatı

Arctic askı aparatı, Awra askı aparatı ve Dark askı aparatı gibi marka isimleri, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte duvara monte edilebilen monitör ve televizyonların kullanımını daha da kolaylaştıran ürünler olarak öne çıkıyor. Bu markaların ürünleri, kullanıcıların monitör ve televizyonlarını sehpaya ya da masaya koymak zorunda kalmadan, duvara monte ederek kullanmalarına olanak sağlıyor. Bu sayede, farklı dekorasyonlara uygun kullanım seçenekleri sunan bu askı aparatları, evlerden işyerlerine kadar her alanda kullanılabiliyor ve kullanıcıların monitör ve televizyonlarını kolay ve güvenli bir şekilde monte etmelerini sağlıyor.

Askı Aparatı Nedir?

Henüz bir kağıt inceliğinde olmasa da 80’li yıllara nazaran monitörlerin boyutu hayli küçüldü. Teknolojinin, görüntüyü “yansıtmadan” likit kristal ekrana aktarmasına olanak vermesiyle monitörlerin incelmesi sağlanıyor. Teknoloji daha da gelişiyor ve her seferinde daha küçük ama daha kaliteli görüntü alınması mümkün oluyor. Fakat teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin bir şeye ihtiyaç hiç bitmiyor: Askı aparatı… Televizyon ya da monitörün farklı yapılardaki beton, alçı ve ahşap gibi yüzeylere asılmasına olanak sağlıyor. Sağlamlaştırılan özel metallerden üretilen aparatlar, dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Doğru monte edildiğinde üzerindeki pahalı cihazları güvenle taşıyabiliyor.

Askı Aparatı Nerelerde Kullanılır?

Eski yıllarda televizyonlar ve monitörler için özel mobilyalar üretiliyordu. Bu mobilyalar özellikle ev kullanımı için son derece uygundu. Fakat işyerleri ve ofislerde ürünleri ya da duyuruları monitörlerden yapma hayli zordu. Fakat günümüzde her marka ve modeldeki televizyon ve monitörler için askı aparatı üretiliyor. Ev kullanımında alan kazandırması ve kullanım kolaylığı nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle işyerleri ve ofisler için ise hayat kurtarıcı oluyor. Çünkü yükseklik ve zemin fark edilmeden her yerde ve herkesin göreceği şekilde monte edilebiliyor. Bu anlamda, bu aparatlar şunlar gibi bazı amaçlarla kullanılıyor:

 1. Kişisel kullanımda, oturma odasında ya da çocuk odasında bilgisayar monitörü montajında.
 2. Alışveriş merkezi ya da büyük mağazalarda kampanya duyuruları ya da ürün tanıtımlarında.
 3. Vitrinlerde ürün ve hizmet tanıtımlarında.
 4. Ofislerde alan kazanma ya da tüm personelin görmesi gereken grafik ekranlarında.
 5. Fabrika gibi toplu alanlarda uyarı mesajlarını gösteren monitörlerin asılmasında.
 6. Metro istasyonu, santral garaj gibi kamuya açık alanlarda yönlendirme ya da bilgilendirme amacıyla askı aparatı ile asılan monitörlerde.

Askı Aparatı Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin görüntüleme cihazları üzerindeki etkisi onu küçük hale getirse de, hassaslığını da artırıyor. Bu nedenle, monitörden televizyona tüm cihazların iyi korunması gerekiyor. Bu cihazların ekonomik boyutu da düşünüldüğünde korumanın önemi bir kez daha artıyor. Özellikle masanın ya da özel konsolların üzerine konulan monitörler aynı zamanda tehdit altında kalıyor. Özellikle Türkiye’nin deprem bölgesi olduğu düşünüldüğünde bu pahalı cihazların korunması gerekliliği artıyor. Çarpma gibi küçük kazalar da binlerce liralık cihazların çöpe atılmasına neden oluyor. İşte askı aparatı bu gibi sorunları da ortadan kaldırıyor. Çünkü duvara monte edilerek kullanılan bu aparatlar sağlam metal alaşımlardan üretiliyor. Böylelikle üzerinde taşıdığı pahalı cihazları rahatlıkla koruyabiliyor. Sarsıntı ya da çarpmalarda düşmesi de imkansız hale geliyor. Üstelik ayarlanabilen çeşitleri ile mükemmel kullanımı da olanaklı kılıyor.

Askı Aparatı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Alınan pahalı monitörlerin televizyonların uzun ömürlü olması nasıl montajlandığıyla ilgilidir. Doğru monte edilmeyen her cihazın, daha büyük hasarlara neden olduğu unutulmamalıdır. Askı aparatı da bu bağlamda önem taşıyor. Öncelikle aparatın seçimi çok önemlidir. Spesifik bir ürün olmasına karşın, talep gören bir bağlantı elemanıdır. Bu nedenle piyasada çok fazla çeşidi yer alıyor. Bu nedenle öncelikli olarak aparatın kalitesinden emin olmalısınız. Çatlama ya da kırılmaya karşı dayanıklı ürünleri tercih etmelisiniz. Her türlü monitörün asılmasına yarayan özel aparatların en kaliteli ve seçkin olanlarına OfisMaster’dan ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında montaj da son derece önemli. Aparat ne kadar kaliteli, monitör ya da televizyon ne kadar pahalı olursa olsun, ilk kural doğru montajdır. Doğru yapılmayan montaj aparatın taşıma gücünü yok edeceğinden kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bu nedenle aparatın montajında içinden çıkan yönergelere harfiyen uymak gerekiyor. Bu konuda gerekli alet edevat ve beceri yoksa bir uzmandan yardım almak önemlidir. Evinizin, ofisinizin, ya da işyerinizin hem dekorasyonu, hem de kullanım kolaylığı için ihtiyaç duyacağınız tüm askı aparatı çeşitleri için sizi Ofis Master’a bekliyoruz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır