WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Masaüstü Telefonlar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Alfacom2
  • General2
  • Gigaset3
  • Karel7
  • Multitek8
Limit:
22 sonuçtan 1 ile 22 arası görüntüleniyor.

Masaüstü Telefonlar

Alfacom masaüstü telefonları, Gigaset masaüstü telefonları, Karel masaüstü telefonları ve Multitek masaüstü telefonları gibi birçok marka, yeni nesil teknolojilerle üretilen fonksiyonel ve kaliteli ürünleriyle tercih sebebi olan masaüstü sabit telefonlar için doğru adreslerdir. Akıllı telefonların sunduğu teknolojileri bünyelerinde bir araya getirerek konuşma kalitesini en üst düzeye yükselten bu modeller, hayatımızın her alanında giderek daha fazla yer almaya devam etmektedir..

Masaüstü Telefon Özellikleri

Bunlar; endüstri ve atölye kuruluşları ile ofislerin, işletme ve şirketlerin vazgeçilmezi durumundadır. Öte yandan ev kullanıcıları da masaüstü telefon modellerine yoğun ilgi göstermektedir. Bu nedenle piyasadaki sabit telefonlar değişik yeteneklerle donatılmış olarak üretilir.

Örneğin, işletmeler ve ofisler için üretilmiş modellerde baz istasyonun yüksek santral değerlerine sahiptir. Ev telefonu için tasarlanmış modellerde ise genellikle bekleme sırasındaki radyasyon salınımı en az düzeydedir. Öte yandan fabrika ve atölyelerde kullanım için geliştirilen modeller darbelere dayanıklıdır. Ayrıca bunlar toz ve suya karşı da dirençli olarak üretilir.

Bazı modeller temel özelliklerle gelir ve sade bir yapıya sahiptir. Modellerin bazıları ise gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkar. Siz de masaüstü telefonlar içerisinde aradığınızı hemen bulmak için Ofis Master’ın zengin ürün koleksiyonunu tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Telefonlar Neden Avantajlı?

Söz konusu ürünler kaliteli bir iletişim deneyimi elde etmeyi mümkün kılar. Diğer taraftan internete bağlanabilen bu telefonlar e-posta okuma, Skype bağlantısı kurma gibi işlemlere de izin verir. Öte yandan sosyal ağlarınızı kontrol etmeniz, uygulama indirmeniz ve oyun oynamanız da mümkündür.

Yani internetle bağlantı kuran akıllı masaüstü telefon modelleri isteğe göre özelleştirilebilir. Böylece kullanıcılar birçok işlevi aynı noktada toplayarak ihtiyaçlarını pratik bir şekilde giderebilir.

En İyi Masaüstü Telefonlar

Bu ürünler arasında seçim yaparken nerede kullanılacağını göz önüne almak gerekmektedir. Örneğin, yurt dışında bulunan yakınlarınızla sık sık görüşmek istiyor olabilirsiniz. Yahut ofisinizde uluslararası telefon görüşmeleri gerçekleştirmeniz gerekiyor olabilir. Bu durumda masaüstü telefon modelleri içerisinden Skype uyumluluğu olanlara bakmanız lâzımdır.

Öte yandan ofis kullanımı için yüksek santral sayısına sahip seçeneklerin değerlendirilmesi önerilir. Fakat bunlar ev kullanımında fayda sağlamayacaktır. Ayrıca aktif üretim yapılan bir atölye ya da fabrika için ise daha dayanıklı modeller kullanmaya ihtiyaç vardır. Cihazın sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız özellikle de toza karşı dayanıklı olmasına özen göstermelisiniz.

Buna ek olarak, evden çalışan biriyseniz Android tabanlı masaüstü telefon seçenekleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Söz konusu ürünler kullanıcılarına dokunmatik ekran kolaylığı sunar. Fakat tuşlu bölümü olan modelleri de vardır. Bunların bazıları ise yalnızca dokunmatik ekrana sahip versiyonlarıyla satışa sunulur.

Diğer taraftan masaüstü telefon çeşitleri çift ahizeli olarak da temin edilebilir. Bunlar ise büyük bir evde yaşayan aileler için idealdir. Çift ahizeli olması dolayısıyla iki kişi telefonu aynı anda kullanma özgürlüğüne erişir. Ayrıca bu ürünler bebek telsizi olarak da kullanılır.

Yeni teknolojilerden nasibini almış bu ürünler, iş yeri ve ofis kullanımları için son derece önemlidir. Çünkü bunlar sunduğu avantajlar sayesinde iş yükünü azaltır. Siz de en kaliteli masaüstü telefonlar yelpazesinde aradığınızı kolaylıkla bulmak için tercihinizi Ofis Master’dan yana kullanabilirsiniz.

Masaüstü Telefon Yorumları ve Tavsiyeleri

Bütün elektronik cihazlar gibi sabit telefon modelleri de her geçen gün gelişim göstermektedir. Öyle ki bunlar; Skype bağlantısı, dokunmatik ekran ve yüksek frekans değerleri gibi önemli teknolojik fonksiyonlarla donatılmaktadır. Tüm bunlar ise masaüstü telefonların kullanım yelpazesinde ciddi bir genişlemeye yol açmıştır.

Dolayısıyla bu modeller içerisinden seçim yaparken ne amaçla ve hangi ortamda kullanılacağını belirlemek gerekir. Ürün yoğun çalışma ortamlarında kullanılacaksa çevresel faktörlere karşı dayanıklı olması önem taşır. Eğer iş yeri yurt dışı bağlantılı çalışıyorsa alınacak modelin Skype özelliği barındırmasına ihtiyaç vardır. Öte yandan telefonun yüksek santral değerine sahip olması bir başka hususiyet olarak ön plana çıkar.

Şirket içi kullanım için bir masaüstü telefon almak isteyenlerin tercihi genellikle konferans telefonlarından yana olur. Bunlar toplantılarda verimli bir kullanım deneyimi sunar. Diğr taraftan evde kullanım için önemsenmesi gereken kriterlerden diğeri, düşük radyasyon yayılımıdır. Bu cihazlar bilhassa çocuklu aileler için daha güvenli bir seçenektir.

Siz de hepsi ve daha fazlasına Ofis Master farkıyla ulaşım sağlayarak yaşamınıza ve işinize değer katabilirsiniz.

Avantajlı Masaüstü Telefon Fiyatları

Bunlar; DECT, telsiz görünümlü, kablosuz ve kablolu olmasına göre çeşitlenir. Aynı zamanda bazıları dokunmatik ekrana sahiptir. Bundan dolayı pratik bir kullanım deneyimi yaşatır. Kimi masaüstü telefon çeşitleri ise Android işletim sistemini kullanır. Dolayısıyla bu detaylar ürünlerin fiyatlandırmasına doğrudan etkide bulunur.

Aynı zamanda telefon boyutları fiyatının belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Bunun yanı sıra kalabalık ortamlar için tercih edilen modellerde kullanıcı sayısı fiyatı değiştirir.

Siz de ihtiyacınızı karşılayacak bütün özelliklerle eksiksiz olarak donatılmış masaüstü telefonlar için Ofis Master’ı tercih edebilirsiniz. Klasik veya özel tasarımlı ürünleri inceleyerek, tarzınız doğrultusunda uygun bir tercih yapabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır