WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Mekanizmalı Ajandalar

Sonuçları Filtrele

Marka
 • OfisMaster Pro19
Renk
 • Füme 1
 • Gri 2
 • Kırmızı 3
 • Kırmızılı Siyah 1
 • Lacivert 4
 • Siyah 2
 • Taba 2

Mekanizmalı Ajandalar

OfisMaster Pro mekanizmalı ajanda, son dönemlerin en fazla tercih edilen promosyon ürünleri arasındadır. Özel kutusu ile hedef kitleye sunulan bu ürünler, diğer ajandalara nazaran daha lüks görünür. Dolayısıyla markabilinirliği ve reklam çalışmaları açısından büyük yararlar sağlar. Diğer ajanda türlerine göre içerisinde hesap makinesi, kartvizit, not kağıdı ve kalem vb. araçları koymaya ayrı bölümleri bulunan OfisMaster Pro mekanizmalı ajandalar sıklıkla deri kaplıdır. Farklı baskı teknikleri ile üzerine logo veya tanıtılması istenen bir foto basılabilmektedir. İsteğe göre kabartmalı tarzda bir kapak dizayn edilebilmektedir.

Görünümü ve işlevselliği ile zengin görünen mekanizmalı ajandalar müşterilere firma hakkında saygın bir imaj izlemini bırakır. Bunun yanında kişisel ve kurumsal olarak da bu ajandayı seçebilirsiniz. Nitekim işlevsellik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Mekanizmalı Ajanda Modelleri ve Özellikleri

Piyasada satışa sunulan mekanizmalı ajanda modelleri ve özellikleri ile de birbirinden ayrılmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış bir çok model vardır. Genelde deri kaplı olarak satılan bu organizatörlerde özellikleri belirleyen bazı temel kriterler vardır. Bu kriterler;

 • Özel kutu tasarımı

 • Hesap makinesi

 • Kapak özelliği

 • Baskı türü

 • Defterinin çizgili, düz veya kareli olması

 • Kağıt özelliği

 • İç blok boyutu

 • Kalem, kartvizit vb. bölme özellikleri.

 • Kalem türü

Bazı kurumsal şirketler müşterilerine veya personellerine mekanizmalı ajandalar dağıtmayı tercih eder. Böylelikle hem markabilinirlikleri artırırlar. Hem de kurumsal bir şirket olduklarını vurgularlar. Dolayısıyla bu ajandaların iç ve dış özellikleri kurumsal seçime göre de değişebilmektedir.

Kaliteli marka tanıtımında etkin rol oynayan mekanizmalı ajandalar çalışanlarında hayatını kolaylaştırır. Pazarlama, fuar etkinlikleri, firma içi planlama ve servis personellerinin yükünü azaltır. Dolayısıyla daha fazla verim alınmasını sağlar.

İçerisinde yer alan özel bölgeler, hesap makinesi ve bloklar ile ayrı ayrı taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Bunun yanında farklı bölümler ilave edilmesi gerekebilmektedir. İşte böyle bir durumda da standardın dışına çıkan bir tasarım gerektirir. Bu da çeşitliliğin artması anlamına gelir.

Mekanizmalı Ajandalar Seçerken Püf Noktalar

Hedef kitleye göre özel tasarlanan mekanizmalı ajandalar seçilirken önce kaliteli olması gerekir. Çünkü uzun süre ellerden düşmeyecek ve kullanılacak olması bunu gerektirir. Bunun yanında sunum yapılacağı özel kutu seçimine de özen gösterilmelidir.

Marka logosunun yüksek çözünürlükte olması da hedef kitle üzerindeki etkiyi artırır. Kapakta kabartma tarzı yapılan bir logo çalışması hem kalite durur hem de daha fazla ilgi çeker. En az 1 yıl kullanılan ajandalarda tasarımın da etkisi büyüktür.

Baskı türünün canlı ve gösterişli olması ajandaya olan ilgiyi de dinamik tutan bir özelliktir. Ayrıca iç dizaynının işlevsel olması da oldukça önemlidir. Bölmeleri, iç blok ve hesap makinesi gibi her özelliğine özel detay gösterilerek hazırlanması gerekir.

Farklı tasarım ve modeller arasından ise bazı mekanizmalı ajandalar daha kullanışlıdır. Şayet çalışanlar için bu ajandalar dağıtılmayı düşünüyorsa kapağının sağlam ve işlevsel olması çok önemlidir. Tekrar tekrar açılıp kapanmaya karşı dayanıklı olması gerekir. Böylelikle uzun zamanlar kullanılabilmektedir. Ayrıca hesap makinesi yoğun kullanılacak bir sektörde kalitesi çok önemlidir.

Mekanizmalı Ajanda Fiyatları

Piyasada bulunan bir çok mekanizma ajanda fiyatları da haliyle farklı farklıdır. Kapak, blok, hesap makinesi, kalem ve ebadına göre fiyatlar değişmektedir. Bunun yanında baskı türü ve satıcı firmanın satış politikalarına göre de fiyatlar değişmektedir.

Yüksek hacimli alınacak mekanizmalı ajandalar da ise fiyatlarda indirim alınabilmektedir. Toplu sipariş avantajı ile fiyatlar daha düşük olur. Bunun yanında şayet firma içinde kullanılacak bir ajanda ise bazı özellikleri diğerleri ile yer değiştirilebilmektedir. Veya tamamen bazı özellikleri iptal edilebilirsiniz. Durum böyle olunca da elbette fiyatlar değişir.

Günlük plandan yıllığa kadar yapmaya imkan tanıyan mekanizmalı ajandalar kurumsal çalışmaları düzene sokar. Aynı zamanda hedef kitleye firmanın tanıtımını sağlarken marka imajını yükseltir. İşte bu anlamda firmaya özel tasarımlar yapılması gerekebilmektedir. Bu durumda fiyatları da değiştirir.

Özellikle yılbaşı, firma açılışı, fuar çalışmaları ve ürün lansmanı gibi dönemlerde daha yoğun dağıtılan promosyonlar içinde mekanizmalı ajandalar kalitesi ile bir adım öne geçer. Çeşitleri ise geniş fiyat aralığı ile her bütçeye hitap eder. Dolayısıyla bütçenize en uygun olanı seçerek avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ofis Master zengin ve farklı mekanizmalı ajandalar ile promosyon çalışmalarınızda da destek verir. Cep yakmayacak fiyatlı kaliteli modelleri arasından seçebilir, markabilinirliğiniz adına iddialı bir adım ayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır