WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Sabunlar

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Activex2
 • Eyüp Sabri Tuncer1
 • Maratem5
 • Papilion3
 • Powermax1
 • Sens5
 • Tex13
Limit:
Sens Sıvı Sabun Gül 5 LT
148,93 TL175,21 TL
- +
%15
Sens Sıvı Sabun Lavanta 5 LT
148,93 TL175,21 TL
- +
%15
Sens Sıvı Sabun Beyaz 5 LT
152,90 TL179,88 TL
- +
%15
30 sonuçtan 1 ile 30 arası görüntüleniyor.

Sabunlar

Hayatımızın hijyen alanında merkezde yer alan sabunlar her geçen gün çok daha önemli duruma gelmektedir. Sabunlar salgın hastalıklarda görüldüğü üzere oldukça önemli ürünlerdir. Bu ürünleri doğru şekilde kullanmak da son derece önemlidir. Salgın hastalıklarda, pandemilerde ve daha birçok olayda önemini tekrar tekrar hatırlamak mümkündür.

İnsanların ortak olarak kullandığı alanlardan anlaşıldığı üzere herkes yeterince düzgün bir şekilde temizliğe ve hijyene dikkat etmiyor. Bundan dolayı doğru şekilde sabun tercihi yapılmalı ve bu sabun çeşitleri doğru şekilde kullanılmalıdır.

Yalnızca doğru sabun tercihi bu alanda ne yazık ki yeterli değildir. Satın almış olduğunuz sabunu doğru bir şekilde kullanmanız da bir o kadar önemlidir. Ülkemizde ve dünyada ne yazık ki doğru el yıkama yöntemleri yeterince uygulanmamakta. Activex, Eyüp Sabri Tuncer, Papilion, Powermax, Maratem, Sens - Eczacıbaşı ve Tex markalarının sunduğu kaliteli sabunlar doğru şekilde kullanıldığında elleri tamamen temizlemektedir ve hijyenik bir ortam sağlamaktadır.

Piyasada birbirinden farklı markalara rastlamanız son derece mümkündür. Bu markaların üretmekte olduğu sabunlar birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bazı sabunların kalıp türü farklı iken bazı sabunların hammaddesi farklı olmaktadır. Bu türlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sabun deyince genellikle insanların aklına el yıkamak gelse de duş alırken yapılacak olan bakımlarda da kullanılmaktadır. Tabii ki bunun için doğru sabun türünü tercih etmeniz gerekmektedir. Vücudunuz için kullanacağınız sabunlar diğer sabun türlerinden farklıdır. Bundan dolayı herhangi bir zararı dokunmaması için doğru tercih yapmanız gerekmektedir. Vücudunuz için kullanacağınız sabunları kullanmadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilmektedir. Kullanacağınız ürüne veya içinde bulunan maddelere karşı alerjinizin olup olmadığını öğrenmeniz tavsiye edilmektedir.

Sabunlar ayrıca saç bakımı için de oldukça fazla kullanılmaktadır. Fakat bu aşamada doğal olarak üretilen ürünler tercih edilmektedir. Bundan dolayı fabrika üretimi olan bir sabunu amacına yönelik kullanmak gerekmektedir. Aksi durumda istenmeyen durumlar ortaya çıkacaktır.

Sabun Türleri

İnsanların kullandığı sabun çeşitleri oldukça fazladır. Markaların üretmekte olduğu ürünlerin her birinin farklı amaçları bulunmaktadır. Fabrika üretimi sabun sevenlerin sayısı bir hayli fazladır. Fakat bunun yanında doğal olarak üretilen sabunlar da bulunmaktadır. Birçok alanda kullanılan doğal sabunlar insan sağlığına oldukça yararlıdır. Bundan dolayı bu başlık altında bütün sabun türlerinin isimleri verilmektedir. Dilediğinizi tercih ederek kullanabilirsiniz:

 1. Bıttım Sabunu
 2. Defne Sabunu
 3. Eşek Sütü Sabunu
 4. Zeytinyağı Sabunu
 5. Kahve Çekirdeği ile üretilen sabun
 6. Mangolu Sabun
 7. Aloevera Sabun

Yukarıda listelenen sabun çeşitleri genel olarak tercih edilen sabun çeşitleridir. Bunun yanında fabrikalarda üretilen sabun çeşitleri de oldukça fazla kullanılmaktadır. Her iki sabun türü de sağlıklı ve kullanılabilir ürünlerdir. Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de amaçlar farklı olmaktadır. Bundan dolayı amacınıza en uygun olan sabun türünü tercih etmeniz doğru olacaktır.

Sabun Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Sabun ürünleri tabii ki doğru kullanıldığı durumlarda son derece yararlı ve hijyenik ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde ortaya mikrop çıkması engellenmektedir. Bu engellemenin yanı sıra ortaya çıkan mikroplar ve zararlı bakteriler de bu ürünler sayesinde yok edilmektedir.

Ellerinizi gün içinde çok fazla yıkıyorsanız kesinlikle içinde nemlendirici olan sabun markalarını tercih etmeniz gerekmektedir. Sabunu fazla kullanmak cildinizi tahriş edecektir. Bundan dolayı içinde bulunan nemlendiriciler ile bu oran çok daha alt seviyelere indirgenecektir. Hastanede çalışıyorsanız kendinize özel nemlendirici bir sabun satın almanızı tavsiye etmekteyiz.

Bunun yanında aldığınız sabunun ne denli hijyen sağladığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sabun ürünlerinin tamamı iyi veya tamamı hijyenik demek pek mümkün değildir. Her alanda olduğu gibi kaliteli ve kalitesiz ürünler bulunmaktadır. Bu alanda doğru bir araştırma yaparak kullanacağınız alana uygun olan türü tercih etmelisiniz. Aksi durumda istediğiniz seviyede geri dönüş alamazsınız. Bu durumda hem zamanınız hem cebiniz hem de sağlığınız zarara uğrayacaktır.

Aldığınız sabun cildinizde kızarmalara veya bu tarz reaksiyonlara sebebiyet veriyorsa kullanıma derhal son vermeniz gerekmektedir. Kullanmaya devam etmeniz durumunda bu ürünler cildinize zarar verecektir.

Sabunlar doğru kullanıldığı durumlarda oldukça verimli çalışmaktadır. Bu ürünler bireylerin ve toplumların sağlığını korumakta önemli rol oynamaktadır. Bundan dolayı doğru ürünü tercih ederek hem kendi sağlığınızı hem de toplumun sağlığını koruyabilirsiniz. Temizlik alışkanlığı yakalamanız durumunda hem kendinizi hem de çevrenizde bulunan insanları koruyabilirsiniz. Bundan dolayı eviniz içinde de doğru ürünü tercih ederek alışkanlık kazanabilirsiniz. Bu sayede hem kendinizi hem de çevrenizi koruyabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır