WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Maket Kartonu

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint15
Limit:
15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.

Maket Kartonu

Maket kartonu, el işi ve hobi denildiği zaman akla ilk gelen ürünlerden biridir. Son derece elit bir çalışma olarak dikkat çeken maket kartonu, bahsi geçen bu ürün sayesinde daha keyifli ve pratik bir aktivite hâline gelmektedir.

Temel ve özgün materyallerden yardım alınarak gerçekleştirilen bu faaliyet için karton kullanımı kritik önem taşımaktadır. Çünkü yüzey ve zemin kaplama için maket kartonlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Öte yandan iskeletin yani temel yapının oluşturulmasında da maket kartonlarına büyük iş düşmektedir.

Bigpoint Maket Kartonu, gerçek hayattaki yapıların ya da nesnelerin küçük bir ölçekli modelinin yapılmasında kullanılan bir malzemedir. Bigpoint Maket Kartonları genellikle hobi, el işi ve mimari projelerde tercih edilir.

Okul kırtasiye malzemeleri içerisinde de maket kartonları büyük bir yer edinmektedir. Atölye çalışmalarında sıkça kullanılan bu ürünler, ödevlerde ve sınıf içi etkinliklerde önemli rol üstlenmektedir. Siz de farklı yüzeylerde ve alanlarda kullanıma uygun maket kartonu modelleri için hemen Ofis Master koleksiyonunu inceleyin!

Maket Kartonu Ne için Kullanılır?

Maketlerin inşa edilmesinde kaliteli ve dayanıklı malzemelere gereksinim duyulmaktadır. Ancak bunların kaplanması, istenilen renge kavuşturularak gerçekçi gözükmesinin sağlanması için hafif malzemeler kullanmak gerekebilmektedir.

Öte yandan maketlere çeşitli detaylar eklemek için, kolay kesilebilen ve şekillendirilebilen malzemelere ihtiyaç duyulabilmektedir. İşte maket kartonları bu tarz gerekliliklere en iyi şekilde cevap vermektedir. Farklı kalınlık ve renk alternatifleri sunan Ofis Master maket kartonu modelleri, yapılan işlerde başarıyı artırmaktadır.

Maket Kartonları ile Neler Yapılır?

Bu ürünler birbirinden hoş tasarımlara imza atmayı mümkün kılmaktadır. Örnek verilecek olursa; maket kumbara, araba, ev bunların başında gelmektedir. Ayrıca atık maket kartonları da farklı etkinlikler için değerlendirilebilmektedir. Meselâ, odanızda veya evinizin farklı bir bölümünde aksesuar olarak bu kartonlardan yararlanmak iyi bir tercih olacaktır.

Yine minyatür ürünlerin yapımında maket kartonlarına başvurulmaktadır. El becerilerini geliştirmek için bu kartonlardan yardım alınmaktadır. Ayrıca bunlarla çocuklar için sevimli oyuncaklar hazırlanmaktadır.

Eşsiz görünümleriyle beğeni toplayan şık ve kaliteli maket karton çeşitleri, Ofis Master güvencesiyle şanslı alıcılarına ulaşmaktadır. Sağlam yapısından dolayı kolay kolay yırtılmayan bu ürünler, konforlu bir kullanım deneyimi vaad etmektedir. Öte yandan bunlar, sünger yapısı nedeniyle kolayca kesilebilme özelliği de barındırmaktadır.

Öyleyse; maket kartonların avantajlarına kavuşarak hobilerinize farklı bir boyut kazandırmayı istiyorsanız, Ofis Master koleksiyonuna göz atın!

Maket Kartonu Ölçüleri

Bunlar 1 veya 2 mm gibi değişik kalınlıklara sahip olabilmektedir. En-boy oranına bakıldığı zaman ise çoğunlukla 50 x 70 şeklinde standart bir ölçü karşımıza çıkmaktadır. Bununla beraber, farklı maket kartonu boyutları bulunabilmektedir.

Söz konusu ürünler maket yapımı sırasında kusursuz bir altyapı görevi üstlenmektedir. Ayrıca bu kartonlar üretkenliğini geliştirmek için mükemmel bir araçtır. Estetik görünümü ve faydaları ile en iyi maket kartonu çeşitleri, koleksiyonumuzda sizi beklemektedir.

Muhtelif ebat ve özelliklerde en kaliteli maket karton modelleri, Ofis Master ile sanatsal faaliyetlere ve hobilere renk katmaktadır. O halde bu ayrıcalıklardan yararlanmakta geç kalmayın!

En Güzel Maket Kartonu Çeşitleri Ofis Master’da!

Kalınlık, uzunluk, genişlik ve rengine göre maket karton çeşitleri farklılık göstermektedir. Öte yandan kartonun dokusu ve dayanıklılığı da ürün yelpazesini genişletmektedir.

Örneğin, Kraft kartonlar bu ürün grubunda sıklıkla ön plana çıkmaktadır. Söz konusu Ofis Master maket kartonu çeşitleri, maketlerde ahşap yüzey havası oluşturmak için kullanılabilmektedir. Beyaz renkli maket kartonları ise genellikle temiz ve pürüzsüz olması istenen kısımlarda tercih edilmektedir.

Ev maketi yapımında ise kapı ve çatı gibi detaylar için siyah renkte maket kartonlarının kullanılması önerilmektedir. Özetle hem maketin iskeleti hem de üstündeki parçalar için bu kartonlardan faydalanılmaktadır.

Üstelik bunlar sadece düz yüzeylerin elde edilmesinde kullanılmamaktadır. Diğer taraftan, çit ve benzeri küçük yapıların meydana getirilmesinde de yine bu kartonlara başvurulmaktadır. Ayrıca taşıt maketlerinde, rulo vb. üç boyutlu bölümleri oluşturma adına bu kartonlardan yararlanılmaktadır. Tabii ki bunları yapabilmek için kolayca bükülebilir ve kıvrılabilir özellikte karton seçmeye özen göstermek gerekmektedir.

Diğer taraftan maket kartonlarının sert, oluklu vb. türleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda Straforlu maket karton modelleri grafik tasarımlarında öne çıkmaktadır. Bunlar pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Üstelik mat bir görünümü mevcuttur.

Seçiminizi yaparken hangi tipte bir maket oluşturmak istediğinizi göz önüne almanız önem arz etmektedir. Aklınızdaki tasarımın ayrıntılarını netleştirin.

Böylece kullanım amacınızı belirleyerek ona göre bir tercihte bulunun. Ofis Master maket kartonu modelleri ile size bu hususta fazlasıyla yardımcı olacaktır. Zira her tarza uygun alternatiflere bünyesinde yer veren mağazamız, maket kartonları alanında da ürün skalasını geniş tutmaktadır.

Siz de ayrıcalıklı ve hesaplı bir alışveriş deneyimi için hemen Ofis Master farkını deneyimleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz maket kartonlarına kolayca ulaşarak, birkaç tıkla sipariş vermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır