WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Tebeşir

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Akmısır1
  • Bigpoint1
Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Tebeşir

Tebeşir ürünleri, genellikle değişik zeminler üzerine yazı yazmak için kullanılmaktadır. Kireç türlerinden biri olarak nitelendirilen tebeşir, kolay kırılma özelliğine sahiptir.

Söz konusu ürünlerin başta beyaz olmak üzere pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Ülkemizde ve dünyanın birçok bölgesinde yarı saf tebeşirler tercih edilmektedir. Bunların kısmî saf olarak tanımlanmalarının nedeni, içine farklı maddelerin ilâve ediliyor oluşudur. Böylece tebeşirlerin renkli hâle gelmesi sağlanmaktadır.

Kullanım amacınıza uygun en kaliteli tebeşir modelleri için Ofis Master, Akmısır, Bigpoint ve Robercolor gibi seçkin markaların koleksiyonlarına göz atabilir, aradığınızı kolayca bulup sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Tebeşir Çeşitleri ve Özellikleri

Okullar ve çeşitli eğitim kurumları, tebeşirlerin en çok kullanıldığı alanlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Öte yandan şirketlerde de çizim yapmak amacıyla tebeşirlerden faydalanılmaktadır. Eğitim faaliyetlerinde verimliliği üst düzeye çıkaran tebeşir modelleri ve özellikleri, kurumsal projelerde de kendine yer bulmaktadır. Örneğin tasarım evlerinde bu ürünlerden sıklıkla yararlanılmaktadır.

Diğer taraftan bu ürün grubunda rengârenk alternatifler yer almaktadır. Böylelikle tebeşirler, kullanım sırasında hoş bir görünüm de ortaya çıkarmaktadır. Örneğin; sarı, yeşil, pembe, mor ve mavi tebeşirler hayli rağbet görmektedir. Bununla beraber tebeşirler daha başka renk seçenekleriyle de karşımıza çıkmaktadır.

Hepsinin ortak özelliği ise yapısına farklı maddeler eklenmesidir. Bu yapılmadığı takdirde tebeşirlerin uzun süre kullanılması mümkün olmamaktadır. Zira bunlar yumuşak bir yapıdadır. Dayanıklı olabilmeleri için ekstra maddelerle güçlendirilmeleri gerekmektedir. Böylece sert bir kıvama gelen tebeşirler, muhtelif çeşitleriyle her ihtiyaca yanıt verebilmektedir.

Farklı Amaçlara Yönelik Tebeşirler

Tebeşirler ofis ve okul ortamlarının yanı sıra farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Örneğin, mutfak dolaplarında oluşan nem, tebeşirden yardım alınarak daha kolay bir şekilde giderilebilmektedir.

Sıvı yapıya sahip tebeşirler ahşap, cam ve benzeri zorlu ürünlerin temizliğinde çok işe yaramaktadır. Üstelik bu konuda tebeşirin renkli veya beyaz olması fark etmemektedir. Her çeşidi yağ lekelerinin çıkarılmasında başarı sağlamaktadır. Fakat beyaz renkli olanların kullanılması daha fazla önerilmektedir. Çünkü bunlarda renk bulaşması gibi bir problem ile karşılaşılmamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra, giysilerdeki lekeleri gidermek ve gümüşleri parlatmak için de tebeşirlerden faydalanılmaktadır.

En İyi Tebeşir Modelleri Ofis Master’da!

Yoğun ihtiyaç duyulan ortamlar için tebeşir setleri kullanıma sunulmaktadır. Bu setler tebeşirleri ayrı ayrı satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle zamandan ve maliyetten tasarruf etme imkânı tanımaktadır. Üstelik tek paketin içinde farklı renk seçeneklerini bulmak mümkündür. Sizin de çok sayıda tebeşire gereksiniminiz varsa, set hâlinde satılan ürünlere yönelebilirsiniz.

Kalem şeklinde tasarlanan tebeşirler bulunduğu gibi, sıvı ve toz formuna sahip tebeşirler de mevcuttur. Sıvı ve kalem formlu tebeşirler rahat kullanım avantajıyla dikkat çekmektedir. Öte yandan bunları kullanırken rengini ellere bulaştırmak gibi bir sorun yaşanmamaktadır. Söz konusu ürünler herhangi bir yüzeye de bulaşmadığı için rahatça kullanılabilmektedir. Ayrıca bunlar yıkandığı zaman hiç leke bırakmamaktadır.

Renkli tebeşir çeşitlerine gelince; bunlar arasında ise kırmızı olanlar öne çıkmaktadır. Zira kırmızı tebeşirler hemen her yazı tahtasında kullanıma elverişlidir. Siyah, yeşil ve mavi yazı tahtaları söz konusu ürünlerin kullanımına oldukça uygundur.

Aynı zamanda bir diğer ürün çeşidi ise yağlı tebeşir olarak göze çarpmaktadır. Bu tebeşirlerle yapılan çizimler ve yazılan yazılar, ilk günkü görünümünü uzun süre korumaktadır.

Bunlara ek olarak bazı ürünler ise yenilebilir tebeşir olarak satışa sunulmaktadır. Tabii ki hiçbir tebeşirin tüketilmesi doğru değildir. Fakat bunu âdeta tutku hâline getiren insanların olduğu da bir gerçektir. Bu nedenle firmalar yenilebilen tebeşir modelleri üretmektedir.

Tozsuz, renkli ve beyaz Ofis Master tebeşir çeşitleri hesaplı fiyatı üstün kaliteyle buluşturmaktadır. Siz de aradığınız ürünü kolaylıkla temin etmek için ürün kataloğumuzdan yararlanabilirsiniz.

En Uygun Tebeşir Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatlandırması tebeşir türüne göre değişmektedir. Ayrıca renk skalası da fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Tebeşirin özellikleri, adet sayısı fiyatlandırmaya etki eden unsurlar arasındadır.

En ekonomik tebeşir modelleri içerisinde tozsuz seçenekler başı çekmektedir. Kalem biçiminde tasarlanmış olanlar mürekkep vasıtasıyla doldurularak tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Onun için bunların fiyatları hâliyle daha yüksek olmaktadır.

Öyleyse tüm Ofis Master tebeşir modelleri ve fiyatları için kategorimizi inceleyin! İhtiyaçlarınıza pratik bir şekilde ulaşarak, alışverişinizi güvenle tamamlayıp istediğiniz ürünlere kolayca sahip olun!

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır