WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Klozet Koku Gidericiler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bref2
  • Domestos1
  • Tex1
Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Klozet Koku Gidericiler

Oldukça fazla mikrop bulunan ve içinde kötü kokular barındıran tuvaletlerin temiz ve ferah olması için Klozet Koku Gidericiler üretilmektedir. Bref Klozet Koku Gidericiler sayesinde tuvalette ortaya çıkan kötü kokular ortadan kaldırılmaktadır. Bu kokular sayesinde ortak kullanılan tuvaletler de büyük ölçüde temiz kalmaktadır. Her şeyden önemlisi bu alanlarda oluşan kokuları kimse solumak istememektedir. Bundan dolayı bu kötü kokuları ortadan kaldırmak için Bref Power Aktiv Katı Klozet Blok Çam 50 gr gibi ürünlerden yardım almak gerekir.

Hastanelerde, ofislerde, evlerde ve iş yerlerinde yapılan temizliklerin daha net hissedilmesi için Tex Tuvalet Kokusu Çam Ormanı Tekli 50 gr ve Domestos Klozet Koku Gidericiler gibi ürünler kullanılmalıdır. Bu sayede hem ortam çok daha güzel kokmakta hem de oranın düzenli olarak temizliğinin yapıldığı düşünülmektedir. Kötü kokuları giderebilmek için tek ürün Klozet Koku Gidericiler değildir. Fakat bu alanda en etkili ve kullanımı en kolay ürünler Bref ve Domestos Klozet Koku Gidericiler gibi ürünler olmaktadır. Bu koku gidericilerin yanında sprey veya tablet olanlar da mevcuttur.

Ürünlerin daha çok alaturka tarzı tuvaletlerde kullanıldığı ve sifonun çekilmesiyle etkisinin arttığı bilinmektedir. Yani yalnızca klozet için değil diğer birçok tuvalet tarzı için de Bref ve Domestos Klozet Koku Gidericiler gibi ürünler kullanılmaktadır.

Klozet Koku Giderici Türleri

Bu koku gidericiler son derece fazla türde üretilmektedir. Yani kullanıcılar kendilerine uygun olan koku giderici ürünü oldukça rahat bir şekilde bulmakta ve kullanmaktadır. Birbirinden farklı birçok marka ve bu markalara bağlı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler arasından amacınıza uygun olan ürünü seçmeniz gerekmektedir. Aksi durumda istediğiniz performansı alamazsınız.

Bu ürünlerin birbirinden farklı kullanım türleri bulunmaktadır. Bazı türler klozetin içine birtakım aparatlar ile takılmaktadır. Bazı modeller ise klozetin içinde bulunan fayansa kolayca sabitlenmektedir. Bu kullanımların ikisi de son derece kolaydır. Yapıştırılan ürünler genellikle kullanıcılar tarafından dayanıklı olmayacağı düşünülerek seçilmemektedir. Fakat kaliteli markalar için durum bu şekilde değildir. Doğru marka seçimi yaptığınız durumlarda yapıştırılan ürünler de son derece sağlam olmaktadır. Sanıldığı gibi sifon çekildiği zaman düşmemektedir. Aksi şekilde işlevini yerine getirmeye devam etmektedir.

Bu ürünler klozetler için üretilse de birçok kullanıcı tarafından alaturka tuvaletlerde de kullanılmaktadır. Bu kullanım alanlarında da oldukça sağlam ve istenen sonuçlar vermektedir. Ayrıca bazı kullanıcılar bu ürünleri banyolar için de kullanmaktadır. Sizler de bu alanlardan dilediğinizde kullanabilirsiniz. Tabii ki bu alanlarda kullanmak için doğru konuma yerleştirmelisiniz. Doğru konuma yerleştirmek tek başına yeterli değildir. Bunun yanında doğru bir şekilde yerleştirmek de önemlidir. Aksi durumda istenen performansı vermeyecektir.

Ürünler için oldukça çeşitli miktarda koku türü bulunmaktadır. Klozet Koku Gidericiler farklı koku aromalarına sahiptir. Bu aromalardan dilediğinizi seçerek tuvaletinizde veya başka alanlarda kullanabilirsiniz. Bu koku giderici ürünler arasında jel veya sprey türleri de bulunmaktadır. Bu türleri klozetin içine sıkılarak veya sürülerek kullanılmaktadır. Dilediğiniz türde koku gidericiyi tercih ederek kullanıma başlayabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz tavsiye türü fark etmeksizin en az bir çeşit koku giderici ürünü tuvaletlerinizde barındırmanız yönünde olacaktır.

Bazı türler ise tablet şeklinde olmakta ve doğrudan gidere atılarak kullanılmaktadır. Bu türler genellikle beyaz şekilde olmaktadır ve sifon çekildiği zaman suyla birlikte gitmektedir. Durduğu süre boyunca etrafa güzel kokular yaymaktadır. Yani bu tür genellikle ev ortamlarında kullanılmaktadır. Genellikle temizlik işlemi bittikten sonra giderin içine atılarak kullanılır. Bu sayede temizlikten sonra klozetin içine güzel kokular yaymaktadır. Bu koku gidericiyi lavabolarda da kullanabilirsiniz.

Klozet Koku Gidericiler Nasıl Takılır?

Klozet Koku Gidericiler bireylerin karşılaştığı istenmeyen kokuları ortadan kaldırmak için üretilmektedir. Bazı durumlarda tuvaletler kullanılmadığında dahi koku oluşmaktadır. Bu kokular genellikle kanalizasyondan gelmektedir. Bu tarz kokular boru tıkanmaları sonucunda oluştuğu gibi aynı zamanda binanın boru teçhizatında oluşan bir sıkıntıdan dolayı da kaynaklanmaktadır. Sebebi ne olursa olsun doğru ürünler kullanıldığı takdirde bu tarz istenmeyen kokuların tamamı ortadan kaldırılmaktadır. Klozet Koku Gidericiler türüne göre farklı şekillerde kullanılmaktadır. Elinizdeki türe göre koku gidercileri asarak veya yapıştırarak kullanabilirsiniz. Jel formatında bulunan türler genellikle klozetin içine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Bunun dışında kalan türler çoğu zaman asılarak kullanılmaktadır. Fakat bazı durumlarda kapsül halinde bulunan ürünlerde içinden çıkan çeşitli aparatlar sayesinde yapıştırılarak kullanılmaktadır.

Bu tarz bir durumda ürününüzün üzerinde bulunan kullanım talimatlarını okumanız gerekmektedir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır