WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Ajandalar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Gıpta15
  • Kraf1
  • Lizy3
Limit:
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Ajandalar

Ajandalar; çalışanından öğrencisine, ev hanımından işletme sahibine kadar herkesin kullandığı bir düzenleyici üründür. Takvimlerin ve planlayıcıların içerisinde yer aldığı bu ürünü çoğu kişi  her yıl düzenli olarak temin eder. Yıl içerisinde yapacağınız genel planlardan, aylık haftalık hatta günlük planlara kadar organizasyonları kayıt altında tutar. Tüm yaş aralığına ve kullanım amacına uygun çeşitleri de vardır.

Üzerinde her gün için ayrı bir tarih bulunmasından dolayı takvimli defter olarak ifade edilen tanımları vardır. Her ne kadar dijital dünya hızla gelişerek birçok alışkanlığı online platformlara taşımış olsa da ajandalar bundan çok da etkilenmiş  değildir. Telefonlarda, tabletlerde, masaüstü ya da  dizüstü bilgisayarlarda değişik versiyonlarla takvimli defterin formlarına rastlarsınız. Ancak bu kullanım dijitalde yaygınlaşmayı çok başaramamıştır. Dijital sistemiyle hatırlatma olarak yardımcı olsa da çoğunluk manuel olarak notlarını, planlarını tutmak istemektedir.

Ofislerin malzeme listesinde yer alan bir üründür. Öyle ki çoğu sektörde işletme sahipleri şirketlerinin reklamını yapan takvimli defterleri her yıl 1 Ocak’ta ofislere ücretsiz dağıtır. Ofis çalışanları da tüm işlerini yıl boyunca bu defterlerin üzerinden not eder. Böylece ofis içerisinde çalışmayı düzenler.

Ajanda Çeşitleri Nelerdir?

1 Ocaktan 31 Aralığa kadar yılın tüm günler için belirlenmiş sayfaları bulunan ajandalar kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir.

  1. Planlayıcı Ajanda: İçeriğinde listeme yöntemi bulunan günlük hayatını planlı bir şekilde sürdürenlerin tercihidir.
  2. Organize Ajanda: Planlayıcı ile benzer özelliklere sahipti, daha çok ekip liderleri ve işletme sahipleri kullanır. Kendi içerisinde birçok bölümü vardır.
  3. Telli Ajanda: Kullanımı en basit olandır. Özellikle gün içerisinde çok sık not tutanlar, defterin telli kısmının katlanabilir yapısından rahatça yararlanabilirler. Daha çok içeriği çizgili olanının kullanımı yaygındır.
  4. Kalemli Ajanda: Defterin yanında bir kalem vardır ve bu kalem defterin içerisindeki renklere, yapısına uygundur. Hem görünüş olarak hem de kullanım açısından pratiktir. Aynı zamanda defterin bir kısmına bağlı olduğu için sürekli olarak bir kalem arayışınız olmaz.
  5. Çizgisiz Ajanda: Çizgili ve kareli seçenekleri yanında çizgisiz olan ajanda için ayrı talep vardır. Çünkü çizgili ve kareli olanlar kullanımda belli bir sınırlama getirir ancak çizgisiz kullanım dizaynını tamamen kişiye bırakır.
  6. Öğrenci Ajandası: İçeriğindeki günleri öğrencilerin okul hayatına göre şekillendiren bir yapıdadır. Resmi tatillerin ve hafta sonların olduğu günler diğer günlere göre daha azdır. Öğrencilerin okullarının olduğu günlerde çok daha fazla yer mevcuttur. İçeriğinde organize etmek ve listeleme yapmak için alanlar mevcuttur. Kareli, çizgili ve çizgisiz seçeneklidir.
  7. Kişisel Ajanda: Tamamen kişinin kullanıma uygun bir yapıda olan nerede kullanacağı konusunda sınırlama yapmayan bir ajanda çeşididir. Üzerinde herhangi bir reklam ya da afiş bulamazsınız. Temin etmek isteyen kişiler daha çok istedikleri özellikleri belirterek tasarımını yaptırır. Talepleri de satışı da en çok olan çeşittir. 
Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır