WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Seramik ve Porselen Ürünler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • OfisMaster Pro20
Renk
  • Beyaz 2
Limit:
20 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

Seramik ve Porselen Ürünler

OfisMaster Pro seramik ve porselen ürünleri geniş model seçenekleriyle sunmaktadır. Farklı malzemelerden üretilen mutfak eşyaları arasında yer alan bu ürünler, içecek içme deneyiminde en iyi yardımcılarınız olacak.

OfisMaster Pro seramik ürünleri, sertleşmiş kil kullanılarak üretilmektedir ve çay tüketimi için idealdir. Porselen ürünleri ise özel bir kil türü olan kaolin kullanılarak üretilmektedir ve kahve, sıcak çikolata gibi çeşitli içecekler için idealdir.

Her iki ürün de form ve sertlik kazanması için fırınlanmaktadır ve oldukça sağlıklıdır. OfisMaster Pro seramik ve porselen ürünlerinin zengin çeşitliliği, sofralarınıza albeni katmaya yardımcı olacaktır.

Seramik ve Porselen Ürünler Arasındaki Farklar 

Birbirine yakın gibi dursa da seramik ve porselen ürünler arasındaki farklar iki ürünü birbirinden ayırır. Doğal malzemelerden üretilen seramik ve porselen kupalar, özel tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerdir. Aynı zamanda tüm bu ürünler, benzer özelliklere sahip olsalar da iki farklı malzemeden imal edilmektedir. Seramik ve porselen ürünler arasındaki farklar şu şekildedir; 

  • Seramiğin ilk üretiminde kahverengi ve kırmızı kil hammaddesi kullanılır. Porselen ise kaolin adı verilen beyaz kilden imal edilmektedir. 

  • Seramiğin üretiminde kullanılan ham madde özelliği nedeniyle yapısı daha kalın ve yumuşaktır. Ancak kilden yapılan porselen daha kırılgan ve tok duruşlu bir özelliktedir.

  • Camsı bir görünüme sahip porselen, seramiğe oranla daha parlaktır.

  • >Porselen ısıyı daha uzun süre korurken, seramik sıcaklığı daha az süre hapseder.

  • Seramik daha pürüzlü bir yapıya sahipken porselenin daha pürüzsüz bir zemini vardır.

  • Seramik porselene oranla daha esnek yapıda olduğu için daha az kırılgan özelliğe sahiptir.

  • Seramik ürünler porselene göre daha uygundur.

Seramik ve porselen ürünler, sağlam malzemeden yapılan ürünlerdir. Farklı boy ve modele sahip ürünler, hijyenik ve bakteri tutmayan özelliklerdedir. Aynı zamanda yıkama ve temizlemesi çok kolaydır. Genellikle elde yıkama yapılması önerilir, ancak bazı modelleri makinada yıkansa da deformasyona uğramaz. 

En İyi Seramik ve Porselen Ürün Seçimi 

Ergonomik tasarıma sahip, en iyi seramik ve porselen ürün seçimi bazen zorlayıcı olabilmektedir. Dayanıklı ve hijyenik olan bu ürünler çoğunlukla sık çay veya kahve içenler tarafından tercih edilmektedir. Her zevke hitap edecek farklı renk, desen ve boyut gibi çeşitli tasarım seçenekleri mevcuttur.  

Kupa modelleri, özellikle oval şeklinde olanlarında içecek tüketimini kolaylaştırır. Seçim yaparken, kupanın kullanım amacına göre malzemenin yapısı ve boyutu dikkate alınmalıdır. Örneğin çay veya kahve tüketimi için daha büyük hacimli kupa veya bardaklar tercih edilebilmektedir. 

Espresso gibi az miktarlı içeceklerde ise daha küçük boyutta ürünler ideal seçimlerdir. Seramik ya da porselen kupalar, içecekleri sıcak ve sağlıklı tüketmenin yanı sıra estetik bir görünüm sunar. Çeşitli sıcak içeceklerin yanı sıra ayrıca soğuk içecekleri de kolaylıkla tüketme imkânı sağlar. 

Dayanıklı Seramik ve Porselen Ürünlerin Çeşitleri 

Dayanıklı seramik ve porselen ürün çeşitleri, sıcak içeceklerin ısısını uzun süre muhafaza eder. Dolayısıyla içeceklerin çabuk soğumasını engellemiş olur. Çeşitli model skalası bulunan ürünler, marka özelinde tasarımsal ve kullanım amacına göre çeşitliliğe sahiptir. Tüm bu ürünler tek satın alınabileceği gibi set halinde de tercih edilebilmektedir.  

Dikkat çeken seramik ve porselen ürünler, ev veya ofis gibi pek çok ortamda kullanım kolaylığı sağlar. Doğal malzemeden üretilmesi, herhangi bir katkı madde içermemesi ve hijyenik yapısı sayesinde insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. 

Dolayısıyla sıcak veya soğuk içeceklerinizi sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunmasıyla öne çıkan tüm ürünler, ekonomik fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Ancak seramik ve porselen ürünlerin fiyatları marka bazında değişmektedir. 

Seramik veya porselen ile üretilen kupa modelleri, fiyat performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Tasarımsal çeşitliliği ve farklı fiyat aralığı sayesinde her bütçeye ve kişisel tercihe uygun bir ürün bulmak mümkündür. Ancak ürünün yapısı, üretimi, boyutu veya görünümü gibi unsurlar fiyatların değişiminde etkin bir şekilde rol oynamaktadır. Bunu göz önüne almak gerekir.  

Ofis Master birbirinden farklı tasarımlara sahip seramik ve porselen ürünler ile her yaştan bireye hitap eder. Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize hitap eden farklı boy, model ve renk çeşitliği içerisinden birini rahatlıkla seçebilirsiniz. En kaliteli ve en modern ürün seçeneklerini en uygun fiyatlarla güvence altında satın alabilirsiniz.  

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır