WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Evrak Dosyaları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint42
  • Lotte5
Limit:
Bigpoint Çıtçıtlı Dosya A3 Mavi
29,05 TL37,35 TL
- +
%22
Lotte Çıtçıtlı Dosya A4 Mavi
7,52 TL9,68 TL
- +
%22
47 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Evrak Dosyaları

Evrak dosyaları özellikle ofis çalışanlarının ve öğrencilerin hayatında büyük bir önem taşır. Belgelerin düzenli bir şekilde saklanması hem zamandan tasarruf etmek hem de verimliliği artırmak açısından oldukça önemlidir. Bu noktada, uygun bir evrak dosyası seçimi, belgelerinizi kolayca saklamanızı ve organize etmenizi sağlar.

Diğer ofis malzemelerinde olduğu gibi farklı renklerde, boyutlarda ve çeşitli özelliklerde Bigpoint ve Lotte evrak dosyaları bulunabilir. Çoğu evrak dosyası, çift taraflı kullanıma uygun ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Ayrıca, dosyaların iç kısmında bölücüler ve cepler bulunabilir, böylece belgelerinizi farklı kategorilere ayırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Evrak dosyaları, genellikle A4 boyutunda belgeleri saklamak için tasarlanmıştır. Ancak, Bigpoint ve Lotte gibi markaların farklı boyutlarda dosyaları da mevcuttur. Farklı boyutlarda dosyalar seçerek belgelerinizi uygun bir şekilde saklayabilirsiniz.

Evrak Dosyalarının Avantajları

Evrak dosyaları, belgelerinizi düzenli bir şekilde saklamanın yanı sıra birçok avantajı da beraberinde getirir. Öncelikle, belgelerinizi koruyarak uzun süre dayanmasını sağlar. Ayrıca, belgelerinizi aramak için harcadığınız zamanı azaltır. Belirli bir kategoriye ayrılmış dosyaları kullanarak, belgelerinizi kolayca bulabilirsiniz.

Evrak dosyaları avantajları portföy ya da zarflarla karşılaştırıldığında daha kullanışlıdır. Zarflar, birkaç sayfadan fazla belge içermesi durumunda kullanışsız hale gelebilmektedir. Ancak önemli belge dosyaları birçok evrağı aynı anda saklayabileceği için daha kullanışlıdır.

Son olarak bu ofis ürünleri belgelerinizi kolayca taşımanızı sağlar. Belgelerinizi düzenli bir şekilde saklayarak, ihtiyaç duyduğunuz zaman hızlıca bulabilir ve taşıyabilirsiniz.

OfisMaster Evrak Dosyası Çeşitleri

Evrak dosyaları belgelerinizi düzenli bir şekilde saklamanın en iyi yolu olarak karşımıza çıkar. Farklı boyut, renk ve özelliklere sahip evrak dosyaları, ihtiyacınıza uygun bir seçenek bulmanızı sağlar. Size sunduğumuz ofis ürünleri arasından evrak dosyası çeşitleri önemli bir yer tutmaktadır.

Karton Evrak Dosyaları

Karton evrak dosyaları genellikle en uygun fiyatlı seçeneklerdir. Daha ince ve hafif bir yapıya sahiptirler, ancak sağlam ve dayanıklıdırlar. Ayrıca, belgelerinizin çizilmemesi için iç kısımlarında bölücüler bulunmaktadır. Genellikle beyaz, kahverengi veya siyah renkte bulunabilirler.

Plastik Evrak Dosyaları

Plastik evrak dosyaları kartona göre biraz daha pahalıdır ancak daha uzun ömürlüdürler. Kalıplanan malzemenin özelliği itibari ile belgelerinizin suya veya nemli koşullara karşı korunmasına yardımcı olur. Genellikle farklı renk seçenekleri mevcuttur ve çift taraflı kullanıma uygunlardır.

Fermuarlı Evrak Dosyaları

Fermuarlı evrak dosyaları diğer evrak dosyalarına göre daha korumalı bir seçenektir. Korumalı yapısı sayesinde belgelerinizi toz, su ve nemden korur. Ayrıca, taşınabilirlik açısından da avantajlıdırlar.

Delikli Evrak Dosyaları

Delikli evrak dosyaları ofis evraklarınızı hızlı bir şekilde yerleştirmek için kullanılan özel bir tasarıma sahiptir. Dosyalar, genellikle bir çıtçıtla veya elastik bir bantla kapatılmaktadır.

Genişletilebilir Evrak Dosyaları

Genişletilebilir evrak dosyaları belgelerinizin hacmine göre genişleyebilen bir tasarıma sahiptir. Bu tür dosyalar, bölücülerle birlikte gelir ve farklı kategorilere ayırmanıza olanak tanır. Genişletilebilir evrak dosyaları, özellikle ofis çalışanları için idealdir.

Evrak dosyaları, belgelerinizi düzenli bir şekilde saklamak ve organize etmek için harika bir seçenektir. Yukarıda bahsedilen evrak dosyası çeşitleri, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun seçenekler sunar. Hangi evrak dosyasının size en uygun olduğunu belirlemek için ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız yararlı olacaktır. Ayrıca, evrak dosyaları sadece belgelerinizi saklamakla kalmaz, aynı zamanda onları taşımak için de kullanılabilirler.

OfisMaster Evrak Dosyası Fiyatları

Evrak dosyaları genellikle belge ve evrakların korunması ve saklanması için kullanılan kutu şeklinde ürünlerdir. İş yerlerinde belgelerin kaybolmaması ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi için evrak dosyaları oldukça önemlidir. OfisMaster olarak, sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Farklı ebat ve renk seçenekleriyle evrak dosyaları arasından ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Evrak dosyası fiyatları ofis ürünleri arasında en makul fiyatlar ile sunulmaktadır.

OfisMaster olarak, arşivleme malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli fiyat seçenekleri sunmaktayız. Uygun fiyatlarımızla, kaliteli ve dayanıklı evrak dosyalarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Ayrıca, siparişlerinizi hızlı bir şekilde kargolayarak, zaman kaybı yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır