WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

CD/DVD ve Mektup Zarfları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Oyal1
Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

CD/DVD ve Mektup Zarfları

Oyal CD/DVD Zarfları ve Mektup Zarfları, iletişim kurmamızdaki en büyük araçlardan biriydi. Zarflar, mektuplarla bütünleşmiş olarak düşünseniz de CD/DVD'ler için de zarf kullanımı yaygındır. Mektup zarfları, resmi ya da özel iletişime geçmek istediğiniz alanlarda tercih edebileceğiniz bir zarf türüdür. İçeriği, belgeleri muhafaza etmeye ve ulaşımında dayanıklılık göstermeye odaklıdır. CD/DVD zarfları ise yapısındaki hassasiyete karşı CD ve DVD'leri korumak için dışında bulunan bir kılıf görevindedir. Her iki amaç için de kullanabileceğiniz zarflar, ofislerin ihtiyaç duyduğu malzemelerdendir. Ofislerde çok sık kullanılmasından kaynaklı, Oyal CD/DVD Zarfları ve Mektup Zarfları, ofis malzemesi olarak ifade edilse de evlerde ve kişisel alanlarda da kullanımı vardır.

Mektup Zarfları

Yıllardır evlerde görmeye alışkın olduğunuz mektup zarfları, ofis ve çalışma hayatında da yer alır. Alışılagelmiş özel mektuplaşma aracı olmaktan çıkıp davetiyelerde, faturalarda, evrakların gönderiminde ve resmi yazışmalarda kullanılan bir zarf türü olmuştur. Hatta birçok ofis çalışanı mektup adıyla ifade edilen bu zarfları düzenleyici olarak da kullanır. Çekmecelerde, masa üstünde bulunan ya da ortadan kaldırdığınız evrakları, belgeleri gruplandırma yapmak için zarfları tercih edebilirsiniz. Ayrıca para zarfı olarak da kullanılabildiği için gün içerisinde yaptığınız elden ödemelerde de güvenlik ve kolaylık sağlar. Önemli evrakların saklanması ya da yıpranmaması için de yine zarflar pratik bir imkan sunar.  Ofisinizde zarfın içerisinde kullanmak istediğiniz tüm belgeler uzun süre muhafaza edilmiş olur.

CD/DVD Zarfları

CD ve DVD’ler teknolojik bir ürün olmasıyla birlikte oldukça hassas yapıya sahiptirler. Kırılması endişe yaratsa da özellikle çizilme ihtimalleri çok yüksektir. Bunun için de bu ürünlerin bir kılıf görevini gören araçla korunması gereklidir. Günümüzde kullanımları eskiye göre azalsa da ofis hayatlarında yoğun ilgi görür. Ofislerde önemli belgelerin, fotoğrafların, çizimlerin ve çalışmaların kayıtlarını tutmakta yararlıdır. Bu sebepten dolayı da kullanırken içerisindeki birçok içeriği kaybetmemek için korumayı ihmal etmemelisiniz. CD/DVD zarfları ise koruma sağlamanız için kullanabileceğiniz en iyi alternatiftir. Zarfların içerisine yerleştirdiğiniz DVD ve CD’ler etrafındaki herhangi bir nesne ile temas etmez. Sonuç olarak temasın kaldırılmasıyla birlikte çizilme riski de engellenmiş olur.

CD/DVD ve Mektup Zarflarının Boyutları

Mektuplar ile CD ve DVD’lerinizde kullanmak istediğiniz zarfların belli başlı bazı boyutları mevcuttur.

  • CD/DVD zarfları standart olarak 11.4 cm x 16.2 cm boyutundadır.  CD ve DVD’lerin boyutlarında değişim olmadığı için içerisine girdiği zarflarda da klasik bir boyut vardır.
  • Mektup zarfları ise 12.5 cm x 12.5 cm ölçülerinde kare biçiminde uyumlu bir boyuttadır. Aynı zamanda klasik ve ideal bir ölçümde olan bu zarflar, 90 gr ağırlığında birinci hamur pencerelidir.

Her iki zarf çeşidi farklı ebatlarda olsa da ofislerde ortak kullanım amacı taşır. Bunların içerisindeki en önemli ortaklık düzenleme yapmak amacıyla evrak ve belgeleri muhafaza etmeleridir.  DVD ve CD’ler belgeleri dijital ortamda mektup zarfları ise somut halde saklar.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır