WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

İğne Uçlu Kalemler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Aihao6
  • Faber Castell1
  • Kraf1
  • Liqeo2
  • Pensan4
  • Scrikss8
  • Uni-Ball4
Limit:
Scrikss PI-8 Roller Kalem 0.7 Siyah
26,56 TL31,25 TL
- +
%15
Scrikss PI-8 Roller Kalem 0.7 Mavi
26,56 TL31,25 TL
- +
%15
26 sonuçtan 1 ile 26 arası görüntüleniyor.

En Kullanışlı İğne Uçlu Kalemler OfisMaster'da!

Faber Castell İğne Uçlu Kalemler

Faber Castell, yüksek kaliteli kalemleri ile ünlü bir markadır. İğne uçlu kalemler de ürün yelpazesinin önemli bir parçasıdır. Faber Castell'in iğne uçlu kalemleri, kaliteli mürekkepleri ve sivri uçları sayesinde ince ve hassas işler için mükemmel bir seçimdir.

Pensan İğne Uçlu Kalemler

Pensan, kaliteli ve uygun fiyatlı kalemleri ile tanınan bir markadır. İğne uçlu kalemler de Pensan'ın ürün gamında yer almaktadır. Pensan'ın iğne uçlu kalemleri, ince yazılar ve çizimler için idealdir. Sivri uçları, kolay yazma ve hassas çizim yapma imkanı sağlar. Pensan iğne uçlu kalemler, okul, ofis ve ev kullanımı için mükemmel bir seçimdir.

İğne Uçlu Kalemler Hangi Alanda Kullanılır?

Kalemlerin kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Bu kadar çeşitli olmasının temel sebebi insanların her ihtiyacına karşılık gelen bir kalem türü olmasıdır. Günümüzde iğne uçlu kalemler oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi günlük ihtiyaçlara en uygun olan kalem türü olmasından kaynaklanmaktadır. Bu kalem türü sayesinde dilediğinizi gibi yazı yazabilirsiniz. İnce uçlu olmasından dolayı çok daha rahat ve konforlu bir deneyim sunmaktadır. Buna ek olarak imza atarken de kullanmanız son derece mümkündür. Öğrenciler için renkli versiyonları da bulunmaktadır. Bu sayede çok daha kaliteli ve düzenli şekilde notlar almak kolaylaşmaktadır.

Eski zamanlarda mektup yazmak oldukça sevilen ve yaygın olan bir olguydu. Günümüzde pek yazılmasa da bu kalem türü ile uzun mektuplar veya yazılar yazmak çok daha kolaydır. Bundan dolayı da oldukça fazla tercih edilmektedir. Birçok insan kendisine özel imza kalemi arayışına girmektedir. İğne uçlu olan bu kalemler sayesinde imza atmak hem çok daha keyifli hem de basit olmaktadır. Bu özelliği sayesinde iş yerlerinde de oldukça sık rastlanmaktadır. Sahip olduğu parlak renkler sayesinde yazılan yazılar son derece şık bir görünüme sahip olmaktadır. Plastik yüzeylerin birçoğunda etkisiz kalsa da etiket üzerine yazı yazılırken oldukça kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Bundan dolayı hem kendinize minik notlar hazırlayabilir hem de bu notların her zaman gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz.

İğne Uçlu Kalem Özellikleri

Bu kalem çeşidine günümüzde oldukça sık rastlanılmaktadır. Sergi veya konferanslarda genellikle katılımcılara iğne uçlu kalemler dağıtılmaktadır. Bunun bariz bir sebebi vardır. Bu kalem türü son derece ergonomik ve kullanması kolay bir kalem türüdür. Aynı zamanda naif yapısına nazaran beklenmedik bir dayanıklılık sergilemektedir. Bu kalem türü uzun yıllar boyunca akma yapmaz. Üretilmesinden sonra (kaliteli bir marka ise) birçok test yapılmaktadır. Günümüzde uçakların basıncına bile dayanabilen iğne uçlu kalemler bulunmaktadır. Hepinizin bildiği üzere uçaklar oldukça yükseklerden uçar ve bu seviyelerde yüksek miktarda hava basıncına maruz kalırsınız. Bu sırada cebinizde kaliteli bir kalem varsa kesinlikle akma veya bozulma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Ergonomik yapısıyla birlikte işi yazı yazmak olan kimseler tarafından büyük bir sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda yapısı gereği de uzun saatler boyunca yazı yazmak kolaylaştırılmaktadır. Amacı kullanıcısına rahat bir deneyim sunmak olan dolma kalem gibi kalem türleri ile kapışabilecek bir rahatlığa sahiptir. Bundan dolayı hem rahat hem nazik hem de şık görünümlü bir kaleme sahip olmak isteyen kullanıcıların tercihi genellikle bu kalem türünden yana olmaktadır.

İğne Uçlu Kalem Fiyatları

İğne uçlu kalem fiyatları, oldukça uygun ve kullanıcının cebinizi zorlamayacak ücretlere satılmaktadır. Bu kalem türünü alırken bakmanız gereken ucunun kalınlığı, dayanıklılığı ve mürekkep sızdırmazlığı olacaktır. Tüm bu özellikleri aynı anda barındıran kalem türleri bulunmaktadır. İşin güzel yanı ise bu kalem türleri piyasada son derece ucuz fiyatlara satılmaktadır.

Bu kalem türünü satın alan kullanıcılar genellikle dayanıklılığını ve uzun ömürlü olmasını övmektedir. Bu yüzden pahalı olan modelleri satın alsanız bile uzun süre kullanacağınızdan verdiğiniz ücretin karşılığını alırsınız.

Tüm bu özelliklere sahip iğne uçlu kalemlerin en iyi modelini internetten kolayca satın alın almak mümkündür. Yazı yazmak insanları zorlayan bir uğraştır ve bu süreçte konfora ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır