WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

VİP Set Ürünler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • OfisMaster Pro25
Renk
  • Kahve 1
  • Kahverengi 1
  • Krem 1
  • Lacivert 1

VİP Set Ürünler  

OfisMaster Pro VIP Set Ürünleri ile kalitesi ve tasarımıyla farklı olduğu kadar en iyi fiyatlarla seçebileceğiniz kutulu lüks promosyonlar arasında yer alan ürünler, birçok parçadan oluşur. İstendiğinde firmanın veya hediye edilecek kişinin imzası, ismi veya logosu şık bir tasarımla işlenebilmektedir. Kişiselleştirilmiş olmasıyla takdir ve beğenisi bol hediyelikler arasındadır.

OfisMaster Pro VIP Set Ürünleri, özel hedef kitlelere dağıtılmak amacıyla tasarlanmaktadır. Müşterilerle bağı güçlendirme amacıyla hazırlanır ve çok büyük kitlelere yönelik sayılarla sipariş verilebileceği gibi daha küçük kitlelere de hazırlanabilmektedir.

Duruma veya tercihe göre çalışanların firma bağlılığını artırma veya müşterilerin beğenisini kazanma amacıyla özel kombinasyonlar yapılabilmektedir. OfisMaster Pro VIP Set Ürünleri, markanın imajını yükseltmesiyle gayesiyle tasarımından paket türüne kadar her aşaması detaylandırılarak hazırlanır. Böylelikle karşısındaki kişiye kendisini özel hissettirir.

OfisMaster Pro, birbirini tamamlayan parçaları birleştiren VIP Set Ürünleri ile marka imaj çalışmalarından yüksek verim almanızı sağlar. Onların beğenisini kazanacak işlevsel hediyelikler tasarlar. Nitekim sürdürebilir başarı adına yapacağınız çalışmaları destekler. Sadece kalite olarak değil fiyat olarak da sizi memnun eder.

Birbirinden Şık VİP Set Ürün Modelleri

Müşteri veya çalışanlarınıza sunacağınız birbirinden şık VİP set ürün modelleri sayesinde onların takdirini toplayabilirsiniz. Özellikle iş veya günlük yaşamda hayatlarını kolaylaştıracak işlevsel hediyeler vererek markanızı onların hafızalarında sürekli dinamik tutabilirsiniz.

Vereceğiniz hediyelerin beğeni kazanması için hangi kitleye hitap edecekseniz buna yönelik bir hediye seçeniz gerekir. İşte bu noktada Ofis Master gibi profesyonel bir firmanın yardımını almanız gerçeği önem kazanır.

Setle, markanızın prestijini yükselecek ve kalitesini yansıtacak birçok ürünü kombinleyerek hazırlanaır. Birbiri ile kombinlenebileceğiniz ürünler arasında ajanda, çakmak, telefon kılıfı, powerbank, kartvizitlik, kalem, kalem seti, çakı, anahtarlık, mouse, deri kutu vb. ürünler vardır.

VİP set ürünler arasında hedef kitlenizin durumu, yaşı, statüsü ve zevklerine göre daha birçok parça sayılabilmektedir. Örneğin wireless şarjlı mouseped yoğun iş hayatına pratiklik getiren ürünler arasındadır. Bunun yanında promosyon için limitiniz yüksek ise kristal masa setleri, kişiye özel sümen takımları veya nostaljik radyolar gibi parçalarla da VİP set ürünleri kombinleyebilirsiniz.

Çok zengin bir çeşitliliğe sahip bu promosyon ürünü birinci sınıf malzemelerin birleştirilmesinden oluşur. Bunun yanında kutusunun dahi farklı ve şık olması gerekir. Ayrıca hedef kitleye hitap eden ve birbiriyle uyumlu parçalar seçilerek modelleme yapılmaktadır.

En İyi Fiyatlarla VİP Set Ürünler

Kalitesi ve tasarımıyla farklı olduğu kadar en iyi fiyatlarla VİP set ürünler seçmek herkesin hayalidir. Karşısındaki kişinin özel olduğu hissettirmek elbette çok önemlidir. Ancak reklam ve tanıtım çalışmaları için ayrılan bütçeye de sadık kalmak da gerekir. İşte bu manada Ofis Master en kaliteli setleri en iyi fiyatlarla size ulaştırır.

Bu lüks setlerin fiyatları birçok kritere göre farklılıklar gösterir. Promosyon firmasının bilinirliği, tasarımın farklılığı, set içerisine konan parçaların adet ve çeşidi fiyatta belirleyici etmenlerdir. Bunun yanında kaç adet sipariş verileceği de maliyet açısından önemli bir detaydır. Dolayısıyla bu etkende fiyatı etkilemektedir. 

VİP set ürünler özellikle kuruluş yıl dönümleri, yılbaşı, yeni ürün lansmanı, fuar ve açılışlarda dağıtılmaktadır. Kurumsal kimlik imajını yükseltmek amacıyla bazı dönemlerde de ek reklam desteği olarak müracaat edilen ürünlerdir. Dolayısıyla birçok farklı fiyatı bulunmaktadır .

Geniş ürün yelpazesine sahip olmasıyla değişen fiyat aralığı ayrıca kampanya ve indirim dönemlerinde de düşer. Dolayısıyla farklı fiyatlarla hazırlanan setleri araştırarak en kaliteli ürünü en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

VİP Set Ürün Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel günlerde müşteri ve çalışanlarınıza dağıtmak için VİP set ürün seçerken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Böylelikle edilen masrafa değer derece etki yakalayabilirsiniz. Öncelikle bu setler, kutusundan tasarımına, malzemesinden ürün birleştirmesine kadar en ince detaya dikkat edilerek tasarlanmalıdır.

Logo ve baskı çalışmalarının firma renklerinden oluşmasına özen gösterimlidir. Dinamik ve canlı duracak baskı türüne kadar verirken de dikkat edilmesi önerilmektedir. Ayrıca set içerisine dahil edilen her parça konsepte uymalı ve birbiri ile bütünleşmelidir.

Hediye edeceğiniz VİP set ürünler kişinin hayatını kolaylaştırması ve zevklerine uygun olması gerekir. Böylelikle hedef kitleniz tarafından sevilerek kullanılıyor. Ve reklamınız her daim dinamik kalır. Dolayısıyla edilen masraf harcanan emek ve zamana değer.

Kaliteli malzemelerin estetik olarak birleştirilmesinden oluşan VİP set ürünler markabilinirliğiniz adına iddialı bir adımdır. Doğru tasarım ile tasarlandıklarında etkileri büyük olur. Özetle; müşteri ve çalışanlarınızdan geri dönüşler olumlu olur. Ofis Master ile en iyi fiyatlı şık ve kaliteli promosyonlar ile sürdürebilir marka imajınıza dair büyük bir atabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır