WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

16x24 Defter

Sonuçları Filtrele

Marka
 • OfisMaster Pro11
Renk
 • Füme 1
 • Fıstık Yeşili 1
 • Gri 4
 • Kum 1
 • Kırmızı 6
 • Lacivert 3
 • Siyah 3
 • Taba 7
 • Turkuaz 3
 • Turkuaz Mavi 2
 • Turkuaz Yeşil 2
 • Turuncu 3
 • Yeşil 1
Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

16x24 Defter 

OfisMaster Pro 16x24 defterleri, büyük ebatları sayesinde fuar çalışmaları, özel organizasyonlar veya farkındalık yaratmak isteyen firmalar için iddialı bir promosyon ürünüdür. Kurumun iç işlerinde takip amaçlı olarak dağıtılabileceği gibi müşterilere hediye edilerek marka bilinirliği artırılabilir. Bu defterler, logolu veya baskılı olarak tasarlanabilir ve karton veya deri kapaklı seçenekleri mevcuttur. OfisMaster Pro'nun uzmanlığı sayesinde hedef kitleye hitap eden bir tasarım ile üretilebilen 16x24 defterler, reklam masraflarını tolere edecek şekilde yüksek kalitede ve kullanışlıdır.

Albenisi Yüksek 16x24 Defter Çeşitleri 

Görünümü ve ebatı ile albenisi yüksek olan 16x24 defter çeşitleri promosyon ürünleri arasında farklı bir yere sahiptir. Özel kitlelere hitap eden bu ürün, diğer defterlere göre daha maliyetlidir. Ancak kendine her zaman sağlam bir pazar edinmiştir.  

Hediye verilecek kitlenin durumuna göre farkı özelliklerde tasarlanabilmektedir. İç dizaynı düz, kareli veya çizgili seçim yapabilirsiniz. Kâğıt rengini de yine en çok tercih edilen krem veya beyaz arasından birini seçebilirsiniz. Ya da maliyet açısından bir sınırlamanız yoksa siyah gibi sıra dışı bir renkte seçebilirsiniz.  

Kâğıt gramajı da yine defteri çeşitlendiren özellikler arasındadır. Birinci sınıf veya daha düşük kalitede kullanılmasını isteyebilirsiniz. Bunun yanında kapak türünü termo deri veya karton arasından seçmek tamamen sizin inisiyatifinizdedir. 

Baskı türü olarak dijital veya gofre arasından kâğıda en uygun olan seçilmelidir. Bunun yanında defterin birleştirme şeklide önemlidir. Spiralli, tutkal veya dikişli olarak farklı birleştirme türlerinden birini seçebilirsiniz.

Şayet müşterileriniz veya personelleriniz uzun zaman kullansın istiyorsanız 240 sayfalı modeller arasından birini semeniz gerekir. Bunun yanında maliyeti biraz aşağı düşürmek için 80 sayfa gibi daha az sayfalı olanlarda mevcuttur. 

Tarihsiz ajanda modelleri arasında yer alan 16x24 defter özellikleri ile çeşitliliği zengin bir promosyon aracıdır. Personelinize, müşterilerinize veya fuarda yeni müşteri adayları çekmek için satın alabilirsiniz.  

En İyi Fiyatlı 16x24 Defterler 

Promosyon not defterleri arasından en iyi fiyatlı 16x24 defter modellerini seçmek istiyorsanız iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Çünkü birçok promosyon firması, farklı özelliklerin birleşmesinden ortaya çıkan defter kombinasyonları ve farklı fiyatlar vardır. Dolayısıyla her zaman en iyi ve doğru fiyatı seçmek kolay olmaz.

Bir defterin fiyatlandırmasında dikkate alınan özellikler bu model içinde geçerlidir. Hedef kitlenize en iyi ve hızlı şekilde hitap edecek özellikteki promosyon defteri bulduktan sonra fiyata bakmalısınız. Fiyatında karton kapaklı olanlar termo deri kapaklı tasarımlara göre daha düşüktür.  

Şayet farklılık olsun diyorsanız beyaz veya krem yerine siyah, mavi veya sarı gibi farklı renkte kağıt rengi seçebilirsiniz. Ancak bu durum haliyle fiyatı yükseltebilir. Bunun yanında elbet tasarımındaki diğer özelliklerde fiyatta etkilidir. Gramaj, sayfa sayısı ve tasarım özellikleri artıkça fiyatta artar.  

16x24 defter siparişinizin adedi ne kadar artarsa üretim maliyeti azalır. Dolayısıyla satış fiyatı da değişmektedir. Şayet toptan sipariş verme şansınız varsa daha düşük rakamlarla daha şık bir promosyon ürünü alabilirsiniz.  

16x24 Defter Seçiminde Bazı Püf Noktalar 

Maka tanıtımı için 16x24 defter seçiminde bazı püf noktalar vardır ve dikkat edilmesi önerilir. Örneğin bu defteri özel müşterilerinize hediye etmek için almayı düşünüyorsanız kesinlikle birinci sınıf malzemeden tasarlanmış olması şarttır.  

Eğer firmanızın kurumsal yapısını vurgulamak amacıyla personelinize hediye etmek istiyorsanız seçeceğiniz özellikler değişebilmektedir. Daha sert, dayanıklı kapakla tasarlanmış ve çizgili defter ideal bir seçim olabilmektedir. Çünkü bu iş akışı içerisinde daha işlevsel bir seçimdir.  

Defterin logo ve baskı çalışmaları da kesinlikle markanızın renkleri ile birebir aynı olması gerekmektedir. Böylelikle hedeflediğiniz etkiyi bırakabilirsiniz. Aksi takdirde farklı renklerde veya donuk renkli yapılan baskı çalışmaları markanızı vurgulamaz.  

Eğer sizde promosyon ürünü olarak 16x24 defter tercih ettiyseniz Ofis Master ürün gamına göz atmadan sipariş vermemelisiniz. Çünkü alanında profesyonelce verdiği hizmet ile kaliteli ve en iyi fiyatlı modelleri sunar. Böylelikle markabilinirliğini en az maliyetle yapmanıza olanak sağlar. 

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır