WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Kuru Boya

Sonuçları Filtrele

Marka
  • BiC4
  • Bigpoint7
  • Doms3
  • Lotte1
  • Südor1
Limit:
16 sonuçtan 1 ile 16 arası görüntüleniyor.

Kuru Boya

Kuru boya kalemleri kurşun kaleme benzer yapısıyla dikkat çekmektedir. Renkli alternatifleriyle ön plana çıkan bu kalemler her yaş grubundaki kullanıcılara hitap etmeyi başarmaktadır. İç dünyanızı resmetmenize yardımcı olacak en güzel kuru boya kalemleri, OfisMaster güvencesiyle bir tık uzağınızdadır. Siz de resim çalışmalarınızda konfor ve pratiklik sağlamak için ihtiyacınız olan kuru boya kalemi modellerine ürün koleksiyonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla OfisMaster Kuru Boya Özellikleri

Kullanışlı bir yapıya sahip olan kuru boyalar, çevreyi kirletmeden boyama yapmaya imkân tanımaktadır. Öte yandan kuru boya kalemleri ile yanlış bir işlem yaptığınız zaman kolayca geri almanız mümkündür. Bu nedenle kuru boyalar, hobilerini büyük bir keyfe dönüştürmek isteyenler için uygun bir tercihtir.

Diğer taraftan bunların sapları ahşap içerikli olarak üretilmektedir. Söz konusu yapısından dolayı kuru boya kalemi çeşitleri elde rahatça kavranabilmekte ve güzel resimler yapmayı sağlamaktadır. Ayrıca bunların kimileri set hâlinde sunulurken, bazıları ise tek olarak satılmaktadır.

En Kaliteli Kuru Boya Çeşitleri OfisMaster'da!

Çocukların ve yetişkinlerin severek kullandığı resim malzemelerinden birini kuru boyalar oluşturmaktadır. Hayal dünyasındaki objeleri kâğıda aktarmayı mümkün kılan bu ürünler, gelişim çağındaki çocuklara da büyük fayda sağlamaktadır. Örneğin, çocukların kalem tutmayı öğrenmesinde ve severek kalem kullanmasında bu ürünler önemli bir rol oynamaktadır.

Ayrıca bunlar ergonomik tasarımlı olarak üretilmektedir. Dolayısıyla elinize tam oturacak ve kullanırken size zorluk yaşatmayacaktır. Öte yandan silinebilir kuru boyaların arkasında bir silgi de mevcuttur. İşte bunlar 3 yaş üzeri kullanıma uygun olup, konforlu bir deneyim yaşatmaktadır.

Silginin üzerindeki mineli kısım boyanın kolayca temizlenebilmesine imkân vermektedir. Bu özelliği ile miniklere resim yaparken özgürlük tanıyan kuru boyalar, yoğun kullanımlar için elverişlidir. Ucu açılarak da kullanılabilen boyalar hem çocuklara, hem de yetişkinlere hitap etmektedir.

Bu doğrultuda, en çok rağbet gören bazı OfisMaster kuru boya modelleri şöyledir:

Simli Kuru Boya Kalemleri:

Bunlar canlı renkleriyle öne çıkmaktadır. Çocukların bir hayli ilgisini çeken bu modeller, resim kâğıtlarında ışıltılı tonlarla değişik çizimler yapmaya izin vermektedir.

Fosforlu Kuru BoyaKalemi:

Bu ürünler ise jumbo tarzı ile ergonomik bir çeşit olarak bilinmektedir. Aynı zamanda sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra kırılmaya karşı direnci yüksektir. Boyalarda fosforlu ve parlak renkler beraber kullanılmaktadır. O yüzden sık açılmaya karşı dayanıklılık göstermektedir.

Ten Rengi Kuru Boya Kalemi Çeşitleri:

Bunların da gripli bir yapısı vardır. Söz konusu özelliğinden dolayı bu ürünler kaymaya engel olmakta, rahat bir tutuş imkânı sunmaktadır. Resimlerin gerçeği yansıtacak şekilde olmasına yardım eden bu kuru boyalar, oluklu kavrama bölgeleriyle profesyonel anlamda çizim yapmayı mümkün kılmaktadır.

Metalik Kuru Boyalar:

Net ve pürüzsüz çizimlere imza atmak isteyenler tercihini bu kalemlerden yana kullanmaktadır. Bunların yapısı oldukça yumuşaktır. Tabii ki canlı renkleri de son derece ilgi görmektedir.

Üçgen Kuru Boyalar:

2 yaş üzerinde kullanıma uygun olup, kalem tutmayı öğrenme sürecini zevkli hâle getirmektedir. Diğer taraftan bu kalemlerin içerisinde çocukların sağlığına zararı dokunabilecek herhangi bir madde bulundurmamaktadır. Ayrıca bunlar, kırıldıkları zaman kıymık sorunu meydana getirmemektedir.

Beyaz Kuru Boya Kalemi Modelleri:

Bunların kullanım amacı ise resimlerin bazı bölgelerinde ışık ve aydınlatma sağlayabilmektir. Ayrıca kolaylıkla açılabilir olmaları da bu kalemlerin öne çıkan özellikleri içerisinde yer almaktadır. Kumaş işaretleme işinde de tercih edilen bu kalemlerden hobi amaçlı olarak sıkça yararlanılmaktadır.

Kuru Boyalarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parlak renkleri ve doğal boya pigmentleri ile dikkat çeken bu ürünler, sağlam gövdesiyle kırılmaya dirençlidir. Dolayısıyla bu alandaki ürünler arasında bir tercih yaparken söz konusu özellikleri taşıyıp taşımadığına önem vermek gerekmektedir. Diğer taraftan çocuklar için alınacak kuru boyaların boyutu ve minik el yapılarına uygunluğu da göz önüne alınmalıdır.

Eğer sanatla uğraşıyorsanız, profesyonel kuru boyalardan birini seçmeniz daha doğrudur. Zira bunlar örtücülüğü ve kalıcı parlaklık sağlayan yapısıyla gerçekçi resimler ortaya koyma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca renk skalası, 120’den fazla tonu barındırmaktadır. Böylelikle bütün resimlerinizin âdeta bir tablo havasında olması mümkün hâle gelecektir.

Aynı zamanda bu kalemleri satın alırken yumuşak dokunuşlu ve suya dayanıklı olup olmadığını sormak tavsiye edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra bebekler için satın alınacak bu tarz kalemler yıkanabilir özellik taşımalıdır. Çünkü her yere bulaşan bu boyaların kolayca temizlenebilmesi için yıkanabilen özellikte bir boya kalemi seçmek gerekecektir.

Siz de OfisMaster kuru boya çeşitleri arasında gereksinimlerinize yönelik modelleri kolayca bularak hemen satın alabilirsiniz. Detaylı özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilir, size uygun seçeneklere ânında ulaşabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır