WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Kulaklık

Sonuçları Filtrele

Marka
 • 1more3
 • Asonic4
 • Audİo-tecnİca1
 • Dark2
 • Frisby4
 • Hadron1
 • Hytech26
 • Jabra15
 • JBL6
 • Logitech18
 • Maxell7
 • Megatech9
 • Mirax2
 • Platoon1
 • Rampage9
 • S-Link7
 • Samsung2
 • Snopy17
 • Thronmax1
 • Vcom1
Limit:
136 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Kulaklık

Kulaklık modelleri cep telefonları için en çok kullanılan aksesuarların başında gelir. Kesintisiz çalışma performansı sunan cep telefonu kulaklıkları, yüksek ses çözünürlüğü ile tam not almayı başarır. Öte yandan bunlar, şık tasarımları sayesinde de pek çok kullanıcının ilk tercihlerinden biridir. Ayrıca geniş bağlantı özelliklerine sahip olmaları, cep telefon kulaklık modellerinin öne çıkan avantajlarındandır. Çeşitli cihazlara uyum sağlayabilen bu ürünler bütün bu nitelikleriyle popüler tercihler arasındaki yerini daima korur. Üstün kaliteyi etkileyici görünüm ile birleştiren Ofis Master cep telefonu kulaklıkları da her tarza hitap etmeyi başarır. Alanında uzman teknoloji markalarının sunduğu bu profesyonel ürünler kullanıcı zevklerine ve ihtiyaçlarına tam uygunluk arz eder. A4tech Kulaklık, Asonic Kulaklık, Audio-Technica Kulaklık ve Coby Kulaklık gibi markalar da bu alanda en iyi seçeneklerden bazılarıdır.

En Kullanışlı Telefon Kulaklık Modelleri

Küçük ve büyük kablolu cep telefon kulaklığı modelleri bulunmaktadır. Ergonomik tasarım özelliklerine sahip bu ürünler konforlu bir kullanım deneyiminin kapılarını aralar. Telefonda vakit geçirmeyi eğlenceli hâle getiren bu kulaklıklar, video izleme ve müzik dinleme için sıkça kullanılmaktadır. Diğer taraftan bunlar oyun oynama gibi aktivitelerde de kullanıcılara eşlik eder.

Kaliteli, teknolojik, rahat ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken telefon kulaklık çeşitleri, Ofis Master’da uygun fiyatlarla kendine yer bulur. Farklı tasarımlarla zenginlik oluşturan bu modeller, çeşitli cihazlarla da uyumluluk meydana getirir.

Bununla birlikte en fazla tercih edilen tasarımlardan biri kulak içi kulaklıklar olarak ön plana çıkar. Bunlar küçük bir yapıya sahiptir. Bu nedenle taşıma kolaylığı sunmaktadır. Çevrimiçi toplantı, çağrı cevaplama ve benzeri etkinlikler sırasında zarif yapısı ile avantaj sağlamaktadır.

Öte yandan kulak arkası kulaklıklar da her zaman ilgi görür. Aynı zamanda bunlar, ‘kısa kablolu kulaklık’ diye bilinir. Çünkü kulağın arkasından bir kablo aracılığı ile bağlanır. Böylelikle hareket özgürlüğü sunar. Bu sayede ise kullanım performansı artış gösterir.

Bunun yanı sıra spor ve oyun etkinlikleri için çoğu kullanıcı kulak üstü modellere yönelir.  Söz konusu telefon kulaklığı çeşitleri ise bu modeller arasında stereo telefon kulaklıkları öne çıkar. Bunlar telefon haricinde oyun konsolları ve bilgisayarlar için kullanılabilmektedir.

Kullanıcıların en iyi telefon kulaklıkları arasından seçim yapabilmek için ihtiyaçlarını göz önünde bulundurması gerekir. Zira kablolu kulaklık yorum ve tavsiyeleri çeşitlilik göstermektedir. İş dünyasında, dış ortamlarda ve genellikle konuşma için kullanılan cep telefonu kulaklık modelleri; gürültü engelleme, mikrofon gibi özelliklere de sahip olur. Ayrıca bunlar net ses çözünürlükleri ile de dikkat çeker. Spor antrenmanlarında kullanım için ise asimetrik kablolu veya kulak arkası kulaklık modellerinin tercih edilmesi uygun olur.

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Modelleri

Kulaküstü ve kulakiçi çeşitleriyle beğeniye sunulan kablosuz telefon kulaklık çeşitleri gürültü azaltma ve Truewireless gibi özelliklerle gelmektedir. Kullanıcılara özgürlük sunan bu modeller, işlevsel bir telefon aksesuarı olmasıyla bilinir. Çünkü bunlar kullanıcısına telefonu eller serbest modunda görüşmesi yapma imkânı tanımaktadır. Öte yandan bu kulaklıklar ile kablosuz müzik dinleme keyfi yaşamak mümkündür.

Telefonla konuşurken başka işlerle de meşgul olmak isteyen kişiler, Bluetooth kulaklık modelleri yardımıyla çözüme kavuşur. Böylelikle bu ürünler kişilerin verimlilik kaybı yaşamasını engeller. Hareket kabiliyetini kısıtlamadan kullanım olanağı tanır. Böylece el-kol kaslarının yorulmasını da önlemiş olur. Özellikle de seyir hâlindeyken telefon görüşmesi yapılacağı zaman kablosuz telefon kulaklığı modellerine çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu noktada ise; iş yeri, araba veya evde kablosuz kulaklıkların kullanılması büyük bir rahatlık sunmaktadır. Ayrıca sokakta yürürken veya spor yaparken de bu kulaklıklar yardımı ile rahatça müzik dinlemenin keyfine varabilirsiniz.

Diğer taraftan kablosuz kulaklıklar cep telefonlarının yanı sıra televizyon, tablet ve bilgisayarlara da bağlanabilmektedir. Kablo karmaşasını ortadan kaldıran bu ürünler, keyifle dizi ve film seyretmeye de imkân verir. Siz de kablolardan bağımsız bir şekilde özgür bir deneyim yaşamak istiyorsanız, kablosuz Bluetooth kulaklık çeşitleri tam size göredir.

Avantajlarıyla Telefon Kulaklığı Özellikleri

Son teknolojinin hâkim olduğu bu ürünler, beraberinde faydalı özellikler getirmektedir. Örneğin bunlardan biri, yüksek bant genişlikleri ve dinamik aralıklarına sahip olmalarıdır. Dolayısıyla bu ürünler eşsiz bir ses kalitesi ortaya koyar.

Öte yandan kablolu telefon kulaklıkları mono ve stereo fonksiyonlarıyla da beğeni toplar. Bu özellik, sağ-sol kulaklık yapısına giden seslerin dengeli dağılmasını sağlamaktadır. Bu ise 3 boyutlu bir performans meydana getirir. Kullanıcı, farklı mesafe ve açılardaki sesleri 7.1 telefon kulaklığı özellikleriyle net şekilde duyar.

Diğer taraftan kablosuz Bluetooth kulaklık cihazlarla kolayca eşleştirilebilir. Bu kulaklıkların üzerinde bazı tuşlar yer alır. Kullanıcı, bu tuşlar sayesinde çağrı sonlandırma ve benzeri işlemleri gerçekleştirebilir. Ayrıca bu kulaklıklar bünyesinde DTS, AAC ve Bluetooth 5.0 ses desteği gibi teknolojileri barındırır.

 

En Uygun Telefon Kulaklığı Fiyatları

Bu ürünlerde fiyatlandırma; çekim gücü, pil kapasitesi ve ses çözünürlüğü gibi faktörlere bağlıdır. Öte yandan mikrofon kalitesi de fiyatları doğrudan etkilemektedir. Ayrıca markaya göre fiyat aralıkları değişiklik göstermektedir. Örneğin; Samsung, Jbl, Spigen, Apple, Anker, Sennheiser, Huawei , Qcy, Xiaomi gibi pek çok marka, ürün gamında telefon kulaklıklarını barındırmaktadır.

Her marka içinde teknik özelliklerine göre farklı türlere ayrılan kulaklık modelleri bulunmaktadır. Dolayısıyla kullanıcıların fiyat performans oranı bazında inceleme yapması önerilir.

Siz de en kaliteli telefon kulaklığı modelleri için Ofis Master farkını deneyimleyerek aradığınız özellikleri tek bir üründe bulmanın tadını çıkarabilirsiniz. Uzun ömürlü yapısıyla avantaj sağlayan telefon kulaklık çeşitleri, beklentilerinizi Ofis Master farkıyla karşılayacaktır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır