WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Tükenmez Kalemler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • BiC3
  • Bigpoint3
  • Faber Castell1
  • Kraf1
  • Pensan4
  • Uni-Ball2
Limit:
14 sonuçtan 1 ile 14 arası görüntüleniyor.

Tükenmez Kalemler

BiC Tükenmez Kalemler, Bigpoint Tükenmez Kalemler ve Faber Castell Tükenmez Kalemler gibi markalar, öğretmenlerin yanı sıra ofislerde, iş yerlerinde ve evlerde de yaygın olarak kullanılan kalemlerdir. Bu tür kalemler, okuma ve yazma işlemleri için kullanılabileceği gibi işaretlemeler ve belirlemeler için de kullanılırlar. Tükenmez kalemler, kendi içlerinde mürekkep barındırmaları nedeniyle harici bir mürekkebe ihtiyaç duymazlar. Ancak mürekkepleri bittiğinde, mürekkep kartuşları veya özel mürekkep şişeleri ile yeniden doldurulabilirler. Uzun süre kullanılmadıklarında, mürekkepleri kuruyabilir. Bu durumda, uç kısmına birkaç damla su veya alkol damlatarak mürekkebin tekrar akmasını sağlayabilirsiniz. Tükenmez kalemler, farklı uç tipleri ve boyutları ile birçok seçenek sunarlar ve sıkça tercih edilen yazı araçlarındandır.

Tükenmez Kalemler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Hepinizin tahmin edeceği üzere bu tarz kalemler genel olarak okullarda ve ofis gibi iş yerlerinde kullanılmaktadır. Tabii ki yalnızca ofis değil insanların olduğu hemen hemen bütün yapılarda kullanılmaktadır. Hastaneler, terziler, bayiler ve marketler gibi insan olan yapıların tamamında bu kalem türü kendisine yer bulacaktır. Bu kalem türünün mürekkebi tıpkı diğer kalemlerdeki gibi kendisine has şekilde üretilmektedir.

Tükenmez kalemler içinde hava ile temas ettiği zaman büyük bir hızla kuruyan mürekkebe sahiptir. Bundan dolayı hızlı yazı yazmak isteyen kullanıcıların tercihi olmalıdır. Hızlı kuruyan mürekkebi sayesinde yazı işlerini oldukça hızlandırmaktadır. Günümüzde birçok alan tamamen dijitalleşmiştir. Fakat yine de bazı kurum ve kuruluşlarda el yazısına ihtiyaç duyulmaktadır. Kurumların bu kalemlere olan ihtiyaçlar bakidir ve her zamanda öyle kalacaktır.

Hızlı yazı yazmaya ihtiyaç duyan bütün insanlar bu kalem tercih etmelidir. Örneğin lise ve üniversite öğrencileri bu kalemi büyük bir sıklıkla kullanmaktadır. Sebebi hızlı not almalarına yardımcı olmasıdır. Aynı zamanda hızlı kuruyan mürekkebi sayesinde diğer sayfalara geçmemektedir. İçinde barınan mekanizma sayesinde oldukça dengeli bir şekilde mürekkebini akıtır. Yazılan sayfanın yıpranmaması ve zarar görmemesi, bu kalemin günlük hayatta oldukça fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Buna ek olarak çok sık olmasa da bazı zamanlar resim çizen insanların detaylandırma çalışmalarında da kendisine yer bulmaktadır. Çeşitli renkleri sayesinde oldukça kaliteli ve düzenli şekilde not tutmanıza yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde küçüğünden büyüğüne birçok öğrenci severek kullanmaktadır.

Renkli olan modelleri genellikle ayrı olarak satılmaktadır. Bazı markalar bu renklerin bir arada bulunduğu setler üretmektedir. Bu setler genellikle 4 renkten 8 renge kadar çeşitlilik göstermektedir.

Kalem Çeşitleri

Bazen hediyelik eşya, bazen bir araç bazen ise süs olarak kullanılabilen tükenmez kalemler birçok çeşitten oluşmaktadır. Genellikle renkli şekilleri bulunmaktadır. Bazen sert yapıda bazen ise plastik yapılardan oluşmaktadır. Bu türler arasından sizin için en uygun olanını seçmeniz doğru olacaktır.

Hediyelik için tasarlanan türlerde genellikle tasarımı ön plana çıkmaktadır ve sıradan tükenmez kalemlere göre yüksek fiyatlara sahip olacaktır. Çocuklar için üretilen tükenmez kalemler genellikle tüylü veya çizgi film karakterlerinin desenlerine sahip şekilde olmaktadır. Bu sayede minik arkadaşlarımız yazı yazarken aynı zamanda eğlenmektedir.

Bazı kalemler de tamamen konfor için tasarlanmıştır. Bu kalemlerin görünümleri fazla dikkat çekici veya iddialı değildir. Fakat ergonomi ve rahatlık için birebirdir. Bundan dolayı genellikle diğer modellere göre daha sade üretilmektedir. Bu sadelik sizi aldatmasın genellikle sade şekilde üretilen tükenmez kalemler çok daha rahattır ve uzun süreli kullanıma uygundur.

Metal şekilde üretilen türleri de bulunmaktadır. Bu türler genellikle ofis çalışanları veya müdürler içindir. Metal başlıkları sayesinde gömlek cebine rahatlıkla takılmakta ve ihtiyaç anında hızlı bir şekilde kullanılmaktadır. Metal olan çeşitlerde renkler çok daha parlaktır. Gümüş, altın veya bronz renkler genellikle tercih edilen ve karşımıza çıkan renklerdir. Metal kasa olarak üretilen modeller genellikle plastiklere göre çok daha ağırdır. Uzun kullanımda yorulmanıza sebep olacaktır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır