WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Tabletler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Addison1
  • Everest1
  • Huion1
  • Samsung3
  • Technopc3
  • Viewsonic1
Limit:
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Tabletler

Addison Tabletler, Artisul Tabletler ve Asus Tabletler, bilgisayarlarla telefonlar arasında bir geçiş ürünü olarak kabul edilirler. Taşıması kolay olan bu cihazlar, geniş dokunmatik ekranları sayesinde kullanıcıların internet gezinme, e-posta gönderme, müzik dinleme ve film izleme gibi aktiviteleri gerçekleştirmelerine olanak sağlar. Tabletler, daha büyük ekran boyutlarına sahip olduklarından, bilgisayarların yapabildiği birçok uygulamanın da kullanılmasını sağlarlar. Addison, Artisul ve Asus markalarının tablet modelleri, gelişmiş özelliklerle donatılmış olup farklı ekran boyutlarında üretilmektedirler.

Tabletler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Tabletler genellikle gündelik online ihtiyaçlar için kullanılmaktadır. İnternet gezintileri, gazete okuma gibi basit kullanımların dışında öğrenciler tarafından ödev yapmak amacıyla da kullanılabilmektedir. Mesleki anlamda içerikler oluşturma, çizim yapma ve iş kontrolleri sağlamak gibi fonksiyonları da vardır.

Seyahatler sırasında ya da bilgisayarın kullanılmadığı durumlarda tabletler kurtarıcı cihazlar olarak görülmektedir. Gündem takibinde ve mail takibinde kullanılabilen bu cihazlar iş hayatının en pratik ürünlerindendir. Oyun oynamayı seven kişiler tarafından da tabletler ideal cihazlardır. Çocukların eğitiminde de tabletler aktif olarak kullanılabilmektedir. Bunun dışında dosya düzenleme ve canlı görüşmeler yapabilmek için de tercih edilmektedir.

Tablet Çeşitleri Nelerdir?

Tabletler, dokunmatik ekran kullanımına sahip olan ancak dışarıdan mouse, klavye gibi donanımların da eklenebildiği cihazlardır. Yıllar içerisinde teknolojik gelişmelere paralel olarak değişen tabletler kendi içerisinde dört kısma ayrılmaktadır.

Standart Tabletler

Dokunmatik bir ekrana sahip olan bu modellere klavye türü donanımlar bağlanamaz. En küçüğü 7 inç genişliğe sahip olan standart tabletler sanal klavyeler ile yönetilebilirler. Açma kapama tuşu dışında herhangi bir tuşu bulunmayan bu cihazlar sınıfının en uygun fiyatlı ürünleridir.

2’si Bir Arada Tabletler

Hem klavyeli hem de klavyesiz olarak kullanılabilen tablet çeşitleri bu gruptadır. Klavyelerin bağlanabilmesi için bağlantı alanı bulunan bu ürünler mini bir bilgisayar halini alabilmektedir. Diz üstü kullanım imkanı sunan bu ürünler iş hayatında sıkça tercih edilmektedir.

Tablet Bilgisayarlar

Birleştirildiğinde gerçek bir bilgisayar olan ancak klavyeden ayrıldığında başlı başına tablete dönüşen cihazlar bu gruptadır. 2’si bir arada tabletlerden farklı olarak bilgisayar özelliği ağır basmaktadır. Bilgisayarlarla yoğun bir işlev farklılığı yoktur. Profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilmektedirler.

Grafik Tabletler

Çizimler yapabilmek amacıyla kullanılan bu ürünler profesyonel anlamda kalem ile çizimler yapmak isteyen kişiler için hazırlanmaktadır. Piksel ve çözünürlük açısından sınıfının en iyi seçenekleri bu ürünlerdir.

Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tablet çeşitleri farklı kullanımlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Kişilerin ise bu cihazları hangi amaçla kullanacağına karar vererek seçim yapması gerekmektedir. Sadece internet gezintileri ve video izleme gibi amaçlar için tablet alınacaksa standart ürünler yeterli olabilmektedir. Bilgisayara ihtiyacı olan kişiler tablet bilgisayar gibi daha işlevsel ürünler tercih etmelidir.

Telefon, bilgisayar gibi farklı ekran boyutlarına sahip olan tabletlerde ekran genişliğinin beklentileri karşılaması gerekmektedir. Çok geniş ekranlar video izleme, tasarım yapmak gibi işler için uygun olabilmektedir. Ancak taşıma konusunda daha pratik bir cihaz isteyenler küçük tablet modelleri tercih edilmelidir.

Dosya indirme, film izleme, müzik indirme gibi amaçlarla kullanılacak olan tablet modellerinde depolama özelliklerine dikkat edilmelidir. Tabletler kısa sürede hafızası dolabilen cihazlar olduğundan dolayı artırılabilir hafızaya sahip olmaları güçlü bir avantaj olacaktır.

Tabletlerde bulunan işletim sistemleri bu cihazların çalışma yapısını etkileyecek kriterlerden biridir. Bu nedenle tablet alırken Android, Microsoft ve Apple işletim sistemlerinden biri tercih edilmelidir. Ayrıca pil ömrü de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ekranın çözünürlük, piksel ve hz özellikleri incelenerek amaca uygun niteliklere sahip cihazlar alınmalıdır.

Tablet Aksesuarları

Teknolojik cihazlar günümüzde çeşitli aksesuarlar ile birlikte satılmaktadır. Tabletlerde kulaklık, tablet kılıfı, dokunmatik kalem gibi seçeneklerle bir arada sunulabilmektedir. Tablet kullanımını kolaylaştıran bu ürünler dayanıklılığı artırma ve zaman tasarrufu gibi imkanlar sağlar. Ekran koruyucular, klavye kılıfları da tabletler için üretilen aksesuarlardan bazılarıdır. Farklı renk ve tasarımlarda olan bu ürünler cihaz verimliliğini sağlamayı da amaçlar.

Tablet Fiyatları

Üretim özelliklerine göre her tablet farklı fiyatlardan sunulmaktadır. Gelişmiş özelliklere sahip tabletler piyasa üzerindeki en yüksek fiyatlardan satılan ürünler olurlar. Ancak gündelik işler için alınacak olan standart tabletler daha uygun fiyatlara sunulurlar. Tablet fiyatları incelendiğinde bazı markalar ön plana çıkabilmektedir. Kalite açısından güvenilir ürünler almak için önceden tablet özelliklerine dair araştırmalar yaparak karar vermek gerekir.

Ofis Master olarak tablet fiyatları konusunda müşterilerimize en cazip seçenekleri sunmaya çalışıyoruz. Özellikle teknolojik ürünler konusunda kaliteli ve orijinal ürünlerle buluşmanızı sağlıyoruz. Bilgisayarlar, tabletler ve diğer donanımlar için güvenilir bir adres olarak hizmet veriyoruz. Bütçe dostu ödeme seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi ile yanınızda olmaya çalışıyoruz. Bütün bilgisayar ihtiyaçlarınızda sizin için sunduğumuz çeşitleri inceleyebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır