WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Klavyeler

Sonuçları Filtrele

Marka
 • A4tech11
 • Dark2
 • Everest17
 • Frisby10
 • Hytech3
 • Inca6
 • Logitech12
 • Philips1
 • Rampage2
 • Technopc1
 • Vcom1
Limit:
66 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Klavyeler

OfisMaster olarak klavye ihtiyacı olan kurumsal müşterilerilerimize Everest, Frisby, Hytech, Inca, Logitech ve Philips gibi en çok tercih edilen klavye markalarını en avantajlı fiyatlara sunmaktayız.

A4tech klavyeler, bilgisayar kullanıcılarına çeşitli işlemler için yüksek işlevsellik sunan ürünlerdir. Dark klavyeler, oyun oynama deneyimini iyileştiren özelliklerle birlikte gelir. Dark klavyeler, oyuncuların klavyeleri üzerinde hızlı bir şekilde hareket etmelerini sağlayan ergonomik tasarımları ve renkli LED aydınlatmaları ile bilinir. Dexim klavyeler, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde kullanıcıların hareketliliğini arttırır. Dexim klavyeler, taşınabilir cihazlarla uyumludur ve Bluetooth teknolojisi kullanılarak bağlantı kurabilirler.

Klavye Çeşitleri Nelerdir?

Bilgisayarlarda kullanılan klavye çeşitleri, kablolu ya da kablosuz şekilde sınıflandırılabilmektedir. Kablolu klavye modelleri bilgisayara sonradan eklenerek USB bağlantısı ile kullanılabilir hale gelmektedir. Bu modeller genellikle masaüstü bilgisayarlarda tercih edilirler. Ayrıca notebook gibi bilgisayarlarda ana klavyenin hasar görmesi ya da yoğun kullanım gerektiren işlerde yıpranmaması için kablolu modeller eklenebilir.

Bluetooth, kızılötesi ya da radyo frekans yöntemi ile bağlanan klavyeler kablosuz modeller arasında yer alır. Wireless klavye olarak bilinen bu modeller farklı bağlantı yöntemleri ile bağlanarak bilgisayarlarda aktif olarak kullanılabilir. Sürekli bilgisayar taşımak zorunda olan ve ya bilgisayar klavyesinin el yapısına uygun olmaması gibi durumlarda bu ürünler kullanılabilir. Hafif ve taşınabilir özellikte olan kablosuz modeller katlanabilir seçenekleri ile daha da pratik bir kullanım sunar.

Klavye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bilgisayar donanımları alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik alınacak ürünün bilgisayar ile uyumudur. Klavye alırken öncelikle bilgisayar ile uyumlu olup olmadığına bakılmalıdır. Daha sonra performans değerlendirmesi ve kişisel uygunluk değerlendirmesi yapılarak klavye seçimine yön verilmelidir.

Klavye almadan önce bilgisayarın hangi amaçlar için kullanıldığına dikkat etmek gerekir. Genellikle oyun oynamak için bilgisayar kullanımı yapılıyorsa buna uygun oyun klavyesi modelleri seçmek daha doğru olacaktır. Bilgisayarda metinler oluşturmak ve sunumlar yapmak gibi amaç varsa klavye seçiminde elle uyumlu modeller ön plana çıkacaktır.

F ve ya Q klavye seçiminin yanı sıra kablolu ve kablosuz modeller arasından ihtiyaca uygun olanı belirlemek gerekir. Kablolu modeller bilgisayar ile sürekli bir bağlantı halinde olmasından dolayı ofislerde, çalışma alanlarında ve oyun bilgisayarlarında tercih edilmektedir. Koyu renkli klavyeler göz yormaması ve seçici olmasından dolayı açık renklere göre daha idealdir. Günümüzde gece bilgisayar kullanan kişiler için renkli ışıklı klavye tasarımları da yapılmaktadır.

Bilgisayarlar sürekli kullanılan cihazlar olduğundan dolayı vücut ile uyumlu donanımlar seçilmelidir. Klavyeler ise el yapısı, kol uzunluğu gibi detaylara göre belirlenmelidir. Ergonomik klavye modelleri saatlerce bilgisayar başında kalan kişilerin omuz, kol ve bilek ağrıları yaşamalarını önler.

Klavye Kullanım Alanları Nelerdir?

Klavyeler evlerde, ofislerde, hastanelerde, okullarda kısacası bilgisayar ihtiyacının olduğu her yerde kullanılabilmektedir. Yenilenen teknolojiyle birlikte bilgisayar kullanımının dışında telefona ve ya tablete bağlanabilen klavyeler de üretilmiştir. Bu ürünler ani ihtiyaçlar doğrultusunda kurtarıcı donanımlar olarak görülmektedir.

Günümüzde her kullanıma bağlı olarak klavye modelleri üretilmektedir. Çevrimiçi oyunlarda kullanılan modeller genellikle en hassas ve en hızlı işlem yapabilen klavyeler olmaktadır. Kullanıcıların en ufak dokunuşlarını dahi hisseden bu ürünlerin temel özelliklerinden biri de dayanıklı olmalarıdır. Oyunlar esnasında ani ve dert dokunuşlar karşısında hasar almadan kalabilirler.

Ofis hayatının önemli parçalarından olan klavyeler sürekli olarak kullanıldıklarından dolayı yazı yazmaya elverişli şekilde üretilirler. Kol, bilek ve omuz üçlüsü düşünülerek tasarlanan bu ürünlerde alanın dar olması yazı yazmayı zorlaştırır. Elin tam kavrayamadığı klavyeler ellerde, sırt ve omuzlarda ağrılara neden olabilmektedir.

Evlerde kullanılan klavyeler ise gündelik işlerin yapılmasında tercih edilen standart özelliklere sahip ürünlerdir. Kişilerin en özellik istememeleri halinde ortalama bir kullanım sunarlar. Home ofis çalışma ortamına sahip kişiler sessiz klavye modelleri tercih edebilmektedir.

Klavye Fiyatları

Gündelik ihtiyaçlardan iş hayatına varıncaya kadar aktif bir şekilde kullanılan klavyeler kişilerin dikkat ettiği kriterlerden biri de fiyatlardır. Güncellenen özelliklerinden dolayı fonksiyonel bir hal alan klavyelerde fiyatlandırmalar ürünlerin performansına göre yapılmaktadır. Üst düzey özelliklere sahip ve performans açısından başarılı olan ürünlerin fiyatları diğer modellere göre daha yüksek olacaktır. Özellikle oyun bilgisayarlarında kullanılan klavyelerin fiyatları diğer modellere nazaran pahalı olabilmektedir.

Standart özelliklere sahip modeller daha uygun fiyatlı ürünler sınıfında yer almaktadır. Genel olarak yazı yazmak ve ya ödev hazırlamak gibi işlerde kullanılan modeller makul fiyatlar ölçüsünde sunulmaktadır. Klavye mouse fiyatları takım halinde alındığında daha uygun olacaktır. Bu ürünleri almadan önce özelliklerini öğrenmek ve fiyatlarını karşılaştırmak karar vermeye yardımcı olabilmektedir.

OfisMaster olarak müşterilerimizin kullanımına uygun profesyonel klavye modelleri sunmaya çalışıyoruz. Uzun ömürlü ve gelişmiş özelliklere sahip ürünler sunarken bütçe dostu fiyatlar belirliyoruz. Bilgisayar ve bilgisayar donanımlarına dair aradığınız her şeyi geniş ürün yelpazemizde bulabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır