WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Powerbank Baskılı

Sonuçları Filtrele

Marka
  • OfisMaster Pro70
Renk
  • Beyaz 12
  • Gri 2
  • Gümüş 2
  • Kırmızı 5
  • Lacivert 1
  • Siyah 20
  • Siyah/Kırmızı 1
Limit:
70 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Powerbank Baskılı 

Powerbank Baskılı, yeni nesil promosyonlar arasında yer alan OfisMaster Pro Hızlı Şarj Cihazıdır. Teknolojiyle birlikte değişen promosyon çeşitleri arasında elektronik grubunda yer alır. İhtiyaç duyduğu her an tablet ve telefonu şarj etmeye yarayan OfisMaster Pro Powerbank'ın üzerine firma logo veya sloganının basılmasıyla üretilir.

Kurumsal kimliği öne çıkartmak amacıyla işlevsel ürün arayışına giren firmalar tarafından tasarlanan OfisMaster Pro, günümüzde ellerden düşmeyen tablet veya telefonların sürekli ve her yerde şarj edilmesi ihtiyacına cevap verir. Bu sayede hediye eden firmanın gönüllü reklamını yapar.

Bu ürün, OfisMaster Pro marka ve ürün için farkındalık yaratmak adına hazırlanan promosyonlar arasında son yıllarda listeye giren bir hediyeliktir. Çağımız ihtiyaçlarına cevap vermesi ile listeye hızlı giriş yapmıştır. Nitekim ihtiyacı karşılayan işlevsel bir ürün olmasıyla OfisMaster Pro Powerbank Baskılı sürekli listede tırmanıştadır.

Promosyon Powerbank Baskılı Modellerin Özellikleri 

Tanıtım kampanyaları sırasında dağıtılan promosyon powerbank baskılı modellerin özellikleri farklı farklıdır. Formundan, gücüne, dayanıklılık süresine ve baskı türlerine göre çeşitlenir. Ayrıca kalitesi ve markası model belirleyen unsurlar arasındadır.  

Mp3, akıllı saat, fotoğraf makinesi, tablet ve telefonları şarj eden bu ürün, baskı ile kişiselleştirilmektedir. Kolay taşınabilir olmasıyla hediye verilen kişi için sürekli kullanım sağlar. Hayatını pratikleştirir ve şarj etme ihtiyacına hızlı çözüm getirir.  

Farklı boyutlarla hazırlanan baskılı modeller üzerinde firma logosu veya slogonu bulunmaktadır. Bunun yanına firma ile ilgili farklı işaret veya resimlerde basılabilmektedir. Ayrıca istenirse hediye edilecek kişinin adı gibi bilgiler de içerebilir.  

Powerbank baskılı kullanışlı olması açısında farklı boyutlardaki soket girişleri ile tasarlanabilmektedir. Bunun yanında gelişen teknoloji ile birlikte sürekli yeni modeller çıkmaktadır. Nitekim farklı teknik özelliklere sahip birçok model bulunur.  

Bu ürünün boyutu kullanım kolaylığı sağlarken büyük seçilen ebatlar nispeten diğerlerine göre daha geniş ebatlı baskı yapılmasına olanak tanımaktadır. Dolayısıyla ne tür bir baskı yapılacağına ve bu işin ayrılan bütçeye göre bir powerbank seçilerek baskı yapılması gerekir.  

Ofis Master birçok promosyon ürününde olduğu gibi powerbank baskılı modellerinde de zengin çeşitliliğe sahiptir. Firmanızın bu iş için ayıracağı bütçeye ve zevkinize göre modellerinden birini seçerek kaliteli bir reklam çalışmasına imza atabilirsiniz.  

Powerbank Baskılı Fiyatları 

Yoğun iş ve hayat koşturmacasında işlevsel bir promosyon olan powerbank baskılı fiyatları farklılıklar göstermektedir. Kurumunuzun prestijini artırmada etkili bir adım olan bu ürünü en cazip fiyatlarla alabilmek için bir araştırma yapılması gerekir. Böylelikle en kaliteli ve ucuz fiyatlı promosyon ürününü seçebilirsiniz.  

Powerbank’ın modeli ve kalitesinin fiyat üzerinde en belirleyici kriterler olduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla seçeceğiniz powerbank türüne göre fiyatlar azalıp artmaktadır. Bunun yanında toplu yüksek hacimli powerbank alımlarında güzel indirimler alınabilmektedir.  

Üzerine yapılacak baskının tampon, dijital, UV ve baskı türü de fiyatlarını ciddi oranda etkiler. Hangi baskı tekniğini seçtiğiniz yanında toplu alım yapmanız da işlem maliyetini düşürür. Dolayısıyla daha cazip powerbank baskılı ürünlere ulaşabilirsiniz.  

Zaman fark etmeksizin telefon veya tabletinizi şarj edebilen bu ürün, hediye alanların beklentilerini karşılar niteliktedir. Bunun yanında elden düşmemesiyle, dağıtan firmanın markabilinirliğini sağlama amacıyla reklamını güçlü yapar. Nitekim kolay bozulan ve atılan bir ürün olmamasıyla etkisi uzun yılar sürer.  

Güç çıkış sayısının fazla olması aynı anda bir iki cihazı şarj etmeye yarar. Bu özellikte powerbank’ın fiyatını artırabilmektedir. Powerbank’ın modeli ile ilintili bu özellik verilen hediyenin işlevselliğini daha da artımaktadır. Dolayısıyla daha çok kullanılmasını sağlar.  

Geniş fiyat aralığına sahip powerbank baskılı modeller arasından firmanızın reklam için ayırdığı bütçe veya zevkinize göre bir model seçebilirsiniz. Ofis Master gibi profesyonel bir firmadan satın almanız ise size ürün çeşitliliği sağlar. Bunun yanında en iyi fiyatlarla alma imkanı da sunar.  

Powerbank Baskılı Seçerken Bazı Püf Noktalar 

Birçok seçimde olduğu gibi powerbank baskılı seçerken bazı püf noktalar vardır. Böylelikle doğru ürüne en fyatlarla ulaşabilirsiniz. Öncelikle powerbank’ın kaliteli olması şarttır. Olası bir patlama ve arızaya karşı dayanıklı olmalıdır.  

Firmanızın reklam kampanyasında promosyon için ne kadar bütçe ayırdığı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Öncelikle kaç kişiye bunun dağıtılacağı ve toplu alım yapılıp yapılamayacağı belirlenmelidir. Bu sayede bütçeye sadık kalınır.  

Kurumunuzun logosu veya ürün üzerine yapılacak baskı boyu da seçimde önemlidir. Ayrıca yapılan baskının uzun zaman solmaması ve çıkmaması hedeflenmelidir. Çünkü powerbank çabuk tüketilen ürünler arasında değildir.  

Powerbank’ın güç çıkışının en ez 2 çıkışlı olması şartı da aranmalıdır. Ayrıca uyarı sisteminin LED’li olması da önemlidir. Şarj ederken aktif olup olmadığı ve boşaldığını bu sistemler gösterir. Dolayısıyla daha işlevsel bir promosyon satın almış olursunuz. 

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır