WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Oda Kokuları

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Air Wick6
 • Febreze1
 • Glade1
 • Maratem3
 • Pereja1
 • Powermax1
Limit:
13 sonuçtan 1 ile 13 arası görüntüleniyor.

Oda Kokuları

Kötü kokuların baş düşmanı oda kokuları insan yaşamının içinde önemli bir yere sahiptir. Air Wick, Febreze, Glade, Green World, Pereja, Powermax, Yumoş oda kokuları sayesinde maruz kalmak istemediğimiz bütün kokuları bertaraf etmemiz mümkündür. Yalnızca kötü kokular için değil gündelik yaşantıda ferahlamak isteyen ve ortamdaki atmosferi değiştirmek isteyen insanlar için de birebirdir. Bu ürün sayesinde bulunduğunuz ortamın havasını birkaç fıs ile değiştirmeniz mümkündür.

Oda kokuları genellikle odalarda kullanıldığından dolayı bu ismi almış durumdadır. Fakat bu ürün yalnızca odalarda kullanılması için tasarlanan bir ürün değildir. Yani bu ürünü havasını değiştirmek istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Genellikle kötü kokulara maruz kaldığımız tuvaletlerde bu ürünleri pek âlâ kullanmanız mümkündür. Bundan dolayı oldukça sevilen ve sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde bulunduğunuz ortamın her an ferah kalmasını kolaylıkla sağlamanız son derece basittir.

Bu kokular çoğu zaman doğal esanslar ile elde edilmektedir. Bundan dolayı insanların sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmaz. Yani oda kokuları kullanılması güvenli olan kokulardır. Bu kokuları dilerseniz tuvaletlerdeki kötü kokuları yok etmek için kullanmanız mümkünüdür. Dilerseniz de banyonuzun havasını değiştirmek için kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hangi alanda ve hangi çeşitte kullanacağınız tamamen size kalmış bir durumdur. Amacınıza ve zevkinize göre seçeceğiniz ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Oda Kokuları Çeşitleri

Bu kokuların birbirinden farklı yüzlerce çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerden dilediğinizi seçerek kullanmanız mümkündür. Tamamen keyfinize göre ürün seçimi yapmanız gerekmektedir. Bunun için herhangi bir araştırma yapmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey Ofis Master üzerinden sevdiğiniz aromaya sahip olan oda kokuları ürünlerini tespit edip sepetinize eklemek olacaktır. Daha sonra satın almış olduğunuz ürünü gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Oda kokularının birçok türü bulunmaktadır. Bu türler içinde bazen çiçek kokuları, bazen ağaç kokuları bazen ise doğal ortamların kokuları bulunmaktadır. Okyanus kokusu doğal ortamlar içinde en çok sevilen kokudur. Bunun yanında birçok bitki türünün kokusu da bulunmaktadır. Ayrıca meyve aromalarına sahip olan kokular da bulunmaktadır. Bu kokulardan dilediğinizi satın alarak kullanmanız mümkündür.

Aromaların dışında da çeşitlenmeler mevcuttur. Bu çeşitlenmelerin arasında otomatik, manuel ve çubuklu türleri de bulunmaktadır.

Otomatik kokular son derece gelişmiş kokulardır. Bu kokuların yayılım sürelerini ayarlamanız mümkündür. Aynı zamanda bu kokuları duvarlara monte etme seçeneği bulunmaktadır. Ayarlamayı yaptıktan sonra monte etme işlemini gerçekleştirdiğinizde kokular içinde bulunan hazne boşalana kadar otomatik olarak çalışmaktadır.

Çubuklu kokular ise aynı zamanda tasarım ürünü olarak kullanılmaktadır. Aromanın içine batırılan çubuklar sayesinde kokular uzun süreler boyunca ortama güzel kokular yaymaktadır.

Tüm bu kokuların yanında şık tasarımlara sahip olan ürünler de bulunmaktadır. Oturma odanızda, misafir odanızda veya salonunuzda bu kokuları yerleştirerek güzel görünümlerinin yanında kokularından da faydalanmanız mümkün kılınmaktadır.

Oda kokuları ayın zamanda hediyelik ürünler olarak da satın alınmaktadır. Bu ürünler genellikle şık tasarımları sayesinde oldukça güzel dekoratif ürünler olarak da kullanılmaktadır. Bundan dolayı birine hediye alırken bu türde kokuları da tercih etmeniz mümkündür. Satış yorumlarına göz atarsanız ne kadar kullanışlı olduklarını anlayabilirsiniz.

Oda Kokuları Faydaları

Kullanıcılar bu başlığı duyduklarında genellikle şaşırmaktadır. Oda kokularının saymakla bitmeyen faydaları da bulunmaktadır. Tabii ki bu faydalardan yararlanabilmek için doğru oda kokusunu tercih etmeniz gerekmektedir.

 • Oda kokuları sahip olduğu güzel aromalar sayesinde mutluluk hormonlarını tetiklemektedir. Sahip oldukları çeşitli ot, çiçek, ağaç ve doğal ortam kokuları sayesinde kullanıcıların huzurunu sağlamaktadır. Bu kokular sayenizde günün stresinden arınmanız kolaylaşmaktadır.

 • Doğal kokular sayesinde uyku problemlerinizi önlemeniz mümkündür. Yatak odanıza zarar vermeyecek ayarlamalar yaparak ferah bir ortam sağlamanız mümkündür. Bu sayede uyku sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

 • Bu kokular içinde farklı farklı esanslar barındırmaktadır. Bu esansların bazıları sizlere dinginlik verirken bazıları rahatlamanızı ve sakinleşmenizi sağlamaktadır.

 • Aromaların arasında bazıları zihninizin dinlenmesini sağlamaktadır. Bu sayede günün yorucu ve stres dolu etkisinden uzaklaşmanız son derece mümkündür.

 • Bazı koku türlerinde istenmeyen canlıları uzaklaştırıcı etkiler bulunmaktadır. Bu kokuları kullanmanız durumunda sivrisinekler başta olmak üzere birçok haşereyi yaşadığınız ortamdan uzak tutmanız kolaylaşmaktadır.

 • Havasız kalan odalar için kullanılan doğal kokular sayesinde ortam çok daha ferah olmaktadır.

Yukarıdaki yararları sayesinde kokular sıklıkla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır