WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Kalemlik

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint11
Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Kalemlik

Kalemlik veya kalem kutusu modelleri hem çocuklar hem de yetişkinler için en önemli organizatör araçlardan biridir. Ölçüm, boyama, çizim ve yazı için kullanılan araç-gereçleri kolay ve düzenli bir şekilde taşımak için kalemliklerden yararlanılmaktadır.

Bu ürünlerin içerisine kalemlere ek olarak pergel, kalemtıraş, silgi, cetvel gibi malzemeler de yerleştirilebilmektedir. Yalnız evlerde ve okullarda değil, ofislerde de kullanım alanı bulan kalemlikler çok gözlü, fermuarlı gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Nitelikli ürünleriyle pek çok sektörde ilk tercihlerden biri olan Ofis Master kalemlik modelleri, kalemlik konusundaki ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Çocukların ve yetişkinlerin taleplerine pratik çözümler sunan Ofis Master’ın kalemlik ürün yelpazesi, herkese hitap edecek kadar zengindir.

Her Amaca Uygun Ofis Master Kalemlik Çeşitleri

Farklı kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayan kalemlikler, değişik renk ve boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. Çalışma ortamlarında dağınıklığı engelleyen kalemlikler, verimli bir çalışma gerçekleştirme olanağı sunmaktadır. Böylece dikkat dağınıklığının en aza indirilmesine de katkıda bulunmakta, performansın artmasına destek vermektedir.

Sistemli bir çalışma alanına sahip olmak isteyenler tercihini masa üstü kalem kutularından yana kullanmaktadır. Şık ve sade bir model isteyenler de aradığını Ofis Master’ın rengârenk ürün yelpazesinde kolayca bulabilmektedir. Okul kalemlik modelleri ise genellikle eğlenceli tasarımlar barındırmaktadır.

Siz de gereksinimlerinize ve zevkinize yönelik en güzel kalemliklere Ofis Master üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kalem Kutusu Ne İşe Yarar?

Bu ürünler; boya kalemleri, uçlu kalemler, tükenmez kalemler ve benzeri pek çok ürünün birbirine karışmadan bir arada bulundurulmasını sağlamaktadır. Bundan ötürü kalemlikler işilerin daha tertipli ve düzenli olmasını mümkün kılmaktadır.

Aynı zamanda kalem kutuları makyaj çantası olarak da işe yaramaktadır. Öte yandan; tarak, diş fırçası, diş macunu gibi ürünleri koymak için de kalem kutularından yardım alınabilmektedir. Bu sayede kalemlikler bir çanta vazifesi görmektedir.

Diğer taraftan bunlar, sürekli el altında bulunması gereken eşyaların kaybolmasını da önlemektedir. Ofis masalarında; çakmak, USB bellek, anahtar ve benzeri ufak-tefek objeleri yerleştirmek için kalem kutularına başvurulmaktadır. Böylelikle kalemlikler eşyaların her zaman kolay ulaşılabilir olmasına imkân tanımaktadır.

En Çok Tercih Edilen Ofis Master Kalemlik Modelleri

Öğrencilerin eğitim süreci boyunca yaygın olarak kullandığı kırtasiye malzemelerinden biri olan kalemlikler, birbirinden kullanışlı alternatifleriyle beğeniye sunulmaktadır. Değişik tasarım ve büyüklüklerde karşımıza çıkan bu ürünler, içine pek çok eşyanın konulabilmesine izin vermektedir.

Renkli, fermuarlı, bölmeli ve şeffaf başta olmak üzere birçok kalemlik çeşidi bulmanız mümkündür. Bazı kalem kutuları ise resimli olarak piyasaya sürülmektedir. Çizgi kahramanların ve çeşitli ilgi çekici resimlerin bulunduğu bu ürünler, etkileyici duruşuyla büyük rağbet görmektedir. Peluş, kanvas, deri vb. kalem kutuları bu yelpazede geniş bir yer işgal etmektedir.

Öte yandan kalemlikler şekil itibariyle; kutu, rulo veya oval formda olabilir. İki veya tek gözlü kalemlik çeşitleri eşyaların intizam içerisinde, rahatlıkla taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca bunlar estetik görünümüyle de beğeni toplamaktadır.

Bu doğrultuda, en fazla ilgi gören bazı kalemlik modellerini şöyle ifade etmek mümkündür:

Baskılı Kalemlikler:

Eğlenceli desenlere sahip bu kalem kutuları, dikkat çekici temalar etrafında şekillenmektedir. Çocukların renkli dünyasıyla örtüşen çeşit çeşit baskılar kalemlik modellerini âhenkle süslemektedir. Örneğin; lama, unicorn, avokado ve çiçek baskıları bunlardan bazılarıdır.

Ayrıca daha pek çok bitki, hayvan ve meyve figürü Ofis Master kalemlik çeşitleri üzerinde kendini göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra ürünlerde; Harry Potter, Elsa, Kral Şakir, Spider Man vs. ünlü karakterlere de rastlanmaktadır.

Kız Çocuk Kalemlik Modelleri:

Genellikle pembe rengin ön planda olduğu bu ürünlerin üzerinde Barbie, top model ve prenses figürleri göze çarpmaktadır. Kız çocuklarının beğeniyle kullandığı birbirinden sevimli kalem kutusu çeşitleri, taşlı ve simli olarak da temin edilebilmektedir.

Erkek Çocuk Kalemlik Çeşitleri:

Göz alıcı detaylarıyla ilgi odağı hâline gelen bu ürünler; futbol topu, araba gibi desenlerde üretilmektedir. Kimi zaman da 3 boyutlu ayrıntılarla zenginleştirilmiş modeller, dokulu ve hacimli yapısıyla keyifli bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

Çanta Kalemlikler:

Öğrenci çantalarının vazgeçilmezi çanta kalemlikler geometrik şekillerde tasarlanmaktadır. Bunlar rulo biçiminde olabileceği gibi, dikdörtgen ve yuvarlak şekilde de bulunabilmektedir.

Düz durabildiği için çalışma masasında rahatlıkla konumlandırılabilen çanta kalemlikler, ergonomik boyutuyla da kolayca taşımaya elverişlidir. Çanta biçimindeki büyük kalem kutuları, içine pek çok eşya sığdırılabildiği için ekstra avantaj sunmaktadır. Böylece bu kalemlikler, ilâve bir depolama alanı görevi de üstlenmektedir.

Ofis Master Kalemlik Fiyatları

Bu ürünlerde fiyatlandırma; renk, desen, boyut gibi faktörlere göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra kalemliğin hangi malzemeden yapıldığı ve şekli de fiyatını etkilemektedir. Örneğin; bazı kalemlikler bez, keten, kanvas veya deri gibi yumuşak malzemelerden yapılmaktadır. Bazıları ise plastik ve silikon gibi malzemelerden elde edilmektedir.

İşlevsel ve dayanıklı yapısıyla ön planda olan Ofis Master kalemlikler, her bütçeye de uygunluk sağlamaktadır. Siz de en iyi okul kalemlik modelleri arasından dilediğinizi seçerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca yüksek kalitenin hâkim olduğu bu ürünlerle gündelik hayatınıza konfor katabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır