WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Parmak Boya

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint9
Limit:
9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

Parmak Boya

Bigpoint parmak boyası ürünleri kullanışlı kırtasiye malzemelerinden biri olarak bilinmektedir. Eğlenceli bir biçimde resim yapmaya imkân tanıyan Bigpoint parmak boyası modelleri, farklı renk tonlarını da bir araya getirmektedir. Hayalinizdeki resmi ortaya çıkarmanızda büyük rol üstlenecek Bigpoint parmak boyalar, ayrıca çocuklarınız için de pratik bir resim aracı olacaktır. Değişik gramajlarda üretilen Bigpoint parmak boyaları arasından dilediğinizi seçerek ihtiyaçlarınızı Ofis Master ayrıcalığıyla karşılayabilirsiniz.

Parmak Boya Ne İşe Yarar?

Bu boyalar çocukların renkleri tanımasında etkin rol üstlenmektedir. Öte yandan üretkenliğin gelişmesine katkıda bulunmakta, resim kabiliyetinin inkişâf etmesine yardımcı olmaktadır. Dolayısıyla bu ürünlerin anaokul çağındaki çocuklar ve ilkokula giden bireyler tarafından kullanımı önem taşımaktadır.

Minikler parmak boyalarla farklı temalarda birbirinden keyifli çalışmalara imza atabilmektedir. Çocukların vaktini verimli kılmasına yardımcı olan parmak boyası modelleri, hem fırçayla hem de elle rahatça kullanılabilmektedir.

Avantajlarıyla Parmak Boya Özellikleri

Küçük ve büyük boy olarak satışa sunulan Ofis Master parmak boya çeşitleri mevcuttur. Dolayısıyla bunlar, ihtiyaçlara göre farklı opsiyonlar arasından seçim yapma imkânı vermektedir. Resim defterlerine çizim yapma fırsatı sunan bu ürünler, mukavva ve karton gibi zeminlere de kullanma olanağı tanımaktadır.

Kimi parmak boyalar ise silinebilir türde üretilmektedir. Bunlar, resim işlemleri bittikten sonra kolayca temizlenerek yok edilebilmektedir. Böylelikle taşmış ve masa yüzeyine sıçramış boyalar kurumaksızın silinip ortadan kaldırılabilmektedir.

Öte yandan parmak boyaların ellerden temizlenmesi de oldukça kolaydır. Dolayısıyla resim etkinliğinin ardından temizleme işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir. Bunun için elleri sabunla yıkamak yeterli olmaktadır. Böylece çocukların ellerindeki boya lekelerini yok etmek için uzun süre uğraşmak gerekmemektedir.

Diğer taraftan Ofis Master parmak boyası modelleri el ve göz koordinasyonunun gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Çocukların görselleri ve şekilleri resmetmesinde parmak boyalarının önemli bir yeri mevcuttur.

Kalemsiz ve fırçasız biçimde kullanıma uygun tasarlanan bu boya türleri, küçük yaştaki çocuklar için idealdir. Bunlar akışkan yapıya sahiptir. O nedenle farklı yüzeylere kolaylıkla uygulanabilmektedir. Bu sayede çocukların güçlük çekmeden resim yapabilmesine imkân tanımaktadır. Kapaklı modeller ise kullanım sonrasında kolayca toplanıp uygun bir yerde saklanabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra parmak boyası ürünleri yoğun kokular taşımaz. Bu sebeple çocuklar, bu boyalarla uzun süre eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Ayrıca bunlar yalnız ev ortamında değil, bahçe ve kreş gibi alanlarda da kullanıma elverişli olmalarıyla avantaj sunmaktadır.

Siz de çocuklarınıza veya öğrencilerinize yeni renkleri keşfetme, kaliteli çalışmalar yapabilme imkânı sunmak için parmak boyalardan faydalanabilirsiniz.

Parmak Boyası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tabii ki boya seçiminde ilk kriterlerden biri boyut ve renk faktörleri olarak ifade edilmektedir. Öte yandan boyaların içeriği de son derece önem taşımaktadır. Bilhassa çocukların kullanımına yönelik satın alınacak boyalarda sağlığa zararlı bir madde olmamasına dikkat etmek gerekmektedir.

Bu yüzden parmak boyası içindekiler kısmını etraflıca okumak ehemmiyet arz etmektedir. Ayrıca pigment oranı ve güvenlik sertifikası gibi detayları sorgulamak da mühim bir gereklilik olarak ön plana çıkmaktadır.

Işıltılı bir tasarım isteyen kişiler için inci ve metalik gibi görünümlere sahip boyalar önerilmektedir. eon ve UV renklere sahip boyalar da canlı, modern bir görünüm oluşturmaktadır.

Özel Çalışmalar için Kaliteli Parmak Boyası Çeşitleri

Bu boyalar hem duvara yapıştırılmış, hem de yatay zeminlerde bulunan kâğıtları boyamak için kullanılabilmektedir. Çocuklara palet, sünger ve fırça gibi aksesuarların kullanımını öğretmek için de yine parmak boyalardan yararlanılmaktadır.

Bu gibi avantajlara kavuşmak için kullanılan bazı parmak boya çeşitleri ise şunlardır:

6’lı Parmak Boyalar:

Bunlar hazır çizimlere sahip kâğıtların boyanmasında sıklıkla tercih edilmektedir. İsminden de anlaşılacağı üzere 6 renk barındırmaktadır.

12’li Parmak Boyaları:

Söz konusu ürünler ise güzel bir renk çeşitliliği meydana getirmektedir. Böylece çocukların üretkenliğini teşvik etmekte, yeni deneyimler kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Plastik Kapaklı Parmak Boyalar:

Bunlar boyanın bir yere çarpması veya düşmesi gibi durumlarda koruma sağlamaktadır. Plastik bir kapta sunulan bu boyalar, konforlu bir kullanım deneyimi yaşatmaktadır.

Siz de çocuğunuzun el becerilerini geliştirmesinde pay sahibi olmak istiyorsanız, ona Ofis Master parmak boya çeşitlerinden birini armağan edebilirsiniz. Kalitesi ve güvenli yapısıyla çocukların kullanımına uygun olan bu ürünler sayesinde, onların sanatsal yönünü en iyi şekilde destekleyebilirsiniz. Cilt dostu olarak üretilmiş ve gerekli testlerden geçirilmiş parmak boyalarını çocuklarınıza güvenle kullandırabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır