WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Islak Mendiller

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Eyüp Sabri Tuncer1
  • Komili1
  • Oxy1
  • Papilion4
  • Selpak2
  • Sleepy1
Limit:
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Islak Mendiller

Activex ıslak mendil, gün içerisinde yapılan pratik temizliğin vazgeçilmez bir parçasıdır. Yanımızdan ayıramadığımız bu hijyenik ürünler, hoş ve ferah kokularıyla temizlik hissini kuvvetlendirir.

Komili ıslak mendil, denizden çiçek kokusuna, parfümden beyaz sabun kokusuna kadar çeşitli esanslara sahiptir. Faklı desen ve ambalajlarla süslenen mendilleri zevkinize göre tercih ederek, günlük yaşamınızın temizliğini kolaylaştırabilirsiniz.

Oxy ıslak mendil, her mekânda kendine bir yer edinen ıslak mendiller hem çocuk hem de yetişkinlere özel modelleriyle kendini gösterir. Birinci sınıf malzemeyle imal edilen ürünler, insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Bu sebeple yüzeysel alan temizliğinin dışında cilt, el ve yüz temizliğinde de gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Papilion ıslak mendil, yanımızdan ayırmadığımız bu hijyenik ürünler, hoş ve ferah kokularıyla temizlik hissini kuvvetlendirir. Mendiller, denizden çiçek kokusuna, parfümden beyaz sabun kokusuna kadar çeşitli esanslara sahiptir.

Selpak ıslak mendil, günlük yaşamınızın temizliğini kolaylaştıran, farklı desen ve ambalajlarla süslenen birinci sınıf malzemeyle imal edilen ürünlerdir. Her mekânda kendine bir yer edinen ıslak mendiller, insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı için cilt, el ve yüz temizliğinde de gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Islak Mendil Özellikleri

Her marka farklı ıslak mendil özellikleri, içerikleri ve tasarımlarıyla el değmeden üreterek kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Kullanıcıların ilgisini en çok meyve, kolonya, parfüm ve çiçek kokulu olanlar çeker.

Bununla birlikte farklı formüllerde üretilen dezenfektan mendiller, kullanım alanına ve ihtiyaca göre steril özelliklere sahiptir. Aynı zamanda bazı mendil seçenekleri alkollü bazıları ise alkolsüz olarak imal edilmektedir.

Islak mendiller hem hijyen hem de bakım açısından marka, model ve koku olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dolayısıyla kullanıcıların ihtiyacına yönelik farklı formüllerle üretim yapan markalar vardır. Örneğin her an elimizin altında olan mendiller, ambalajı içerisinde tek tek yer almaktadır. Ve dolayısıyla tek seferlik kullanıma uygundur.

Islak Mendil Saklama Koşulları

Islak mendil saklama koşulları önemli ve dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Nem dengesini koruma özelliğine sahip ambalajları sayesinde, ürünleri deformasyon olmadan uzun süre muhafaza etmek mümkündür. Ancak ürün kullanılmadığı anlarda ise paketin kapağı kapalı olmalıdır. Çünkü ambalajın ağzı açık kalması halinde, mendiller işlevselliğini ve kalitesini kaybederek kullanılmaz bir hale gelebilir.

Aynı zamanda özel ambalajlarıyla birlikte satışa sunulan su bazlı mendillerde mevcuttur. Su bazlı ürünler, güneşe maruz kalması durumunda nem oranını kaybedeceği için mendiller, özel ambalajlarında saklanmalıdır.

Islak Mendil Kullanım Alanları

Her yaştan bireyin farklı hijyen ihtiyacına yönelik kullanılan ıslak mendil kullanım alanları oldukça geniştir. Bu hijyen ürünü farklı içerik ve boyutlarda imal edilir. Küçük boy ambalajlı ürünleri, cepte ve çantada bulundurarak ihtiyacınız olduğu anda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ofis, işyeri ve ev gibi mekanlarda ise çoğunlukla büyük boyda olanların kullanımı daha avantajlıdır. Antibakteriyel bu ürünler, gün içerisinde birçok alanın temizliğinde kolaylık sağlar. Aynı zamanda kolayca taşınabildiği için her alana rahatlıkla götürmek mümkündür. Dolayısıyla ev dışında da kullanım kolaylığı sağlar. Böylelikle gittiğiniz herhangi bir ortamda var olan toza veya kire anında müdahale edebilirsiniz.

Paketler içerisinde farklı miktarlarda bulunan ıslak mendiller, her yaşın cilt tipine ve ihtiyacına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Özellikle de annelerin çantasından eksik etmediği bu ürünler, bebek bakımında sıklıkla kullanılır. Bebeklerin mama yedirme, alt değişimi veya oyun oynama sırasında etkili ve pratik bir çözüm sunar.

Farklı türleri arasından bulunan parfüm içermeyen mendiller, aynı zamanda diğer yaş grubundaki çocuklarda da rahatlıkla kullanabilmektedir. Ultra yumuşaklığa ve emiciliğe sahip seçenekler ile bebek veya çocuğunuzun cildine hiçbir zarar vermez. Dolayısıyla el, yüz ve vücut temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Islak mendiller bebek ve çocuklarda sıklıkla kullanılmasının dışında ayrıca yetişkinler tarafından da tercih edilmektedir. Yetişkin bireyler, sadece el ve cilt temizliğinde değil gerekli olması durumunda vücuttaki diğer bölgelerin temizlenmesinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Nitekim bu ürünler burun akıntısı temizleme, ter silme hijyenin yanında makyaj temizleme veya oje çıkarma gibi kozmetik alanlarda da sıklıkla kullanılır

Islak Mendil Fiyatları

Kaliteli ıslak mendil fiyatları oldukça geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Her bütçeye hitap eden ekonomik seçenekleriyle kullanımına sunulur. Farklı koku ve dokulara sahip ürün fiyatları, marka ve paket içerisindeki mendil sayısına göre değişmektedir.

Günümüzde yaygın şekilde kullanılan mendillerin fiyatını belirleyen önemli unsurlardan biri ambalaj içerisindeki adet sayısıdır. Yani ücret ürün tipi, içeriği ve markasına göre değişmektedir. Bunun yanında bebekler için özel formüle edilmiş çeşitleri piyasada daha yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Islak mendiller genellikle 12, 36, 20 adet bulunan küçük boyda veya 90, 100, 120’‌li olarak büyük boy paketler halindedir. Ayrıca mendili tek paket alabileceğiniz gibi toplu olarak satın alabilirsiniz. Ofis Master ile satışa sunduğu markaların çeşitli mendil seçenekleri arasından kendinize en uygun olanı seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece hem evde hem de diğer ortamlarda ihtiyacınız olan hijyeni kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır