WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Kişisel Hijyen Ürünleri

Sonuçları Filtrele

Marka
 • İpek2
 • Miss Lady1
 • Sleepy1
Limit:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Kişisel Hijyen Ürünleri

Kişisel hijyen ürünleri, zararlı mikroorganizmaların zararlarına karşı korunmaya destek olan antibakteriyel ürünlerdir. Kişisel hijyenin sağlanmasında kullanılan bu ürünler, kişisel kullanımının dışında genel alan temizliği için de kullanılmaktadır.

Vücut sağlığını korumaya yardımcı olan kişisel hijyen ürünleri, daha temiz bir ortam sağlamak için ideal özelliklere sahiptir. Hijyen ürünlerin her biri modern teknolojilerle el değmeden üretilmektedir. Sterilize bir yaşam için ihtiyaç duyulan bu ürünler, geniş çeşitliliğe sahiptir.

Katı ve sıvı sabun, kolonya, ıslak mendil, Burpak ve İpek bu kategorinin en çok tercih edilen markaları arasındadır. Bireysel ve mekânsal temizlik sağlayan ürünler, sağlığa ve cilde hiçbir zararı yoktur. Bakteri, virüs ve mikroplara karşı koruyucu bir kalkan olan ürünleri günün her anında kullanabilirsiniz. Böylece hem vücudunuzun hem de bulunduğunuz yerin daha hijyenik kalmasını sağlarsınız.

Güvenilir ve Sağlıklı Kişisel Hijyen Ürünleri

Konu kişisel hijyen olduğu zaman, güvenilir ve sağlıklı kişisel hijyen ürünleri seçilmek istenir. Dolayısıyla her bir detay çok önemlidir. Özel olarak tasarlanmış ürünler oldukça geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verir durumdadır.

Temizlik malzemeleri arasında, farklı kullanım alanlarına göre farklı materyallerden üretilen birçok sayıda ürün vardır. Yemekten önce ellerin suyla yıkanması mümkün olmadığı durumlarda ıslak mendil veya dezenfektan gibi ürünler devreye girer. İhtiyaca yönelik çözümler sunan kişisel hijyen malzemeleri arasında sık kullanılanlar şunlardır:

 • Sabun.

 • Diş macunu.

 • Pamuk.

 • Islak mendil.

 • Maske.

 • Deodorant

 • Galoş.

 • Bone.

 • Kolonya.

Tüm kişisel hijyen ürünleri, özel koşullarda üretilen son derece sağlıklı ve güvenli ürünlerdir. En kaliteli markalara ait bu malzemeler, son kullanma tarihlerine kadar sorunsuz bir şekilde kullanım olanağı sunar.

Kişisel Hijyen Ürünleri Faydaları

Özellikle gün içerisinde sıklıkla tüketilen ıslak mendil benzeri kişisel hijyen ürünleri faydaları ile hayatımızı kolaylaştırır. Kullanıcılarına ev ve vücut temizliklerini pratikçe gerçekleştirilme imkanı sunar.

Aynı zamanda bu tip ürünler, sandalye, masa gibi yüzeylerde toz ve kir almak için kullanılabilmektedir. Çok fonksiyonlu bu hijyen ürünün dışında çeşitli formlarda üretilen pamukta vücut temizliğinde kullanılan diğer bir üründür.

Bu ürünlerin kulak temizleme veya makyaj temizleme pamuğu gibi ihtiyaca çözüm üreten çeşitleri de mevcuttur. Özellikle pandemi döneminde hayatımıza giren maske, bulaşıcı hastalıklardan korunmamız için ideal bir üründür. Bunun yanında kimyasal ve toza maruz kalınan ortamlarda solunum yolu rahatsızlıklardan korunmak adına kesinlikle kullanılması gerekmektedir.

Ayakkabıyla girilmemesi gereken yerlerde ise kullanılan galoş oldukça pratik bir çözümdür. Bu ürünler dışarıdan bakteri ve mikropların girmesini önlemesinin yanında ayrıca yüzeylerin de temiz kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle ortamın hem havası hem de alanı daha temiz olur.

Ter kokusunun önüne geçen deodorant ise ürünler arasında en çok kullanılanıdır. Gün boyunca daha temiz ve daha ferah hissedersiniz. Zevk ve bütçenize göre birini seçebilir her an mis gibi kokabilirsiniz.

Kişisel hijyen ürünleri arasında bulunan bone genellikle gıda üretimi yapan iş yeri ve restoran gibi sağlık sektöründe kullanılmaktadır. Dezenfektanlar ise el hijyeninin sağlanmasının yanı sıra yüzeylerin dezenfekte edilmesi içinde kullanılan bir üründür. Ayrıca ellerde maksimum hijyen sağlar. Bu temizlik ürününün küçük boyda olanlarını yanınızda taşıyarak dış ortamlarda da el temizliğinizi kolayca yapabilirsiniz.

Kişisel Hijyen Ürünleri Fiyatları

Kişisel hijyen ürünleri fiyatları oldukça geniş bir aralığına sahiptir. Zengin çeşitliliği sayesinde ihtiyacınız olan alarak gün boyu bakterilerden korunabilirsiniz. Kalabalık yerlerde kullandığınız maske, dezenfektan, ıslak mendil gibi malzemeler sayesinde daha hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Evde, ofiste veya kalabalık ortamlarda rahatlıkla kullanılabildiğiniz bu ürünleri, uygun fiyat ve online satış güvencesi ile kolaylıkla satın almanız mümkündür. Herkes tarafından sıklıkla kullanılan ve tavsiye edilen markaların ürünleri arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Özel olarak formüle edilen hijyen malzemeleri arasından ihtiyacınıza yönelik en uygun seçimi yapmak istediğiniz performansı almanızı sağlamaktadır. Antibakteriyel özellik gösteren bütün bu malzemelerin fiyatları ise ürünün türüne ve içeriğine göre değişmektedir.

Uygun fiyatlı seçenekler sayesinde dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Aynı üründen bir birden fazla alarak stok bile yapabilirsiniz. Eğer stok yapmayı düşünmüyorsanız hızlı teslimat seçeneğiyle istediğiniz ürünlere sahip olma şansı yakalarsınız.

Ofis Master sizin için hızlı şekilde gönderdiği kişisel hijyen ürünleri ile ihtiyacınızı karşılar. Dolayısıyla sağlıklı bir yaşama dair size destek olmaktadır. Bununla birlikte uygun ücretlerde ürünleri satın alarak kişisel hijyen masraflarınızı azaltabilir ve bu sayede tasarruf edebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır