WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Çamaşır Suları

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Ace1
 • Bingo1
 • Domestos6
 • Maratem2
 • Seç2
 • Sens2
 • Tex4
 • Yumoş1
Limit:
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Çamaşır Suları

Yanlış kullanım durumunda oldukça riskli olan çamaşır suları doğru şekilde kullanılmalı ve amacına uygun olan türü seçilmelidir. Aksi takdirde çamaşır suları sağlığınız için büyük tehditler oluşturmaktadır. Doğru şekilde kullanmamanız durumunda birçok solunum sıkıntısına sebep olma ihtimali bulunmaktadır. Buna ek olarak birçok kullanıcının uyguladığı ama aslında aşırı tehlikeli olan ürün karıştırma yöntemi kesinlikle başvurulmaması gereken bir yöntemdir. Yani satın aldığınız ürünü başka bir ürüne ekleyerek kullanmamalısınız. Bu gibi durumda satın aldığınız ürün ile karıştırdığınız çamaşır suyu içindeki kimyasallar etkileşime girecektir. Bunun sonucunda ortaya zehirli buharlar veya gazlar çıkma ihtimali yüksektir. Sonuç olarak sağlığınızı kötü yönde etkileyecektir.

Doğru kullanıldığı durumlarda bulunduğunuz ortamda oldukça kaliteli şekilde dezenfekte işlemlerini yapmanız mümkündür. Fakat bir çeşit kimyasal olduğundan dolayı kesinlikle dikkatli kullanılması gerekmektedir. Çamaşır suları insan gözü ile görülemeyecek türden zararlı canlıları bile ortadan kaldırma gücüne sahiptir. Bundan dolayı temizliğinden şüphe ettiğiniz yüzeyleri güvenilir kimyasallar içeren çamaşır suları ile temizleyebilirsiniz. Ufak bir miktar çamaşır suyu ile büyük yüzeyleri temizlemeniz son derece mümkündür. Bundan dolayı aşırı kullanımlardan kaçınmanız tavsiye edilmektedir. Adında çamaşır geçmesinden dolayı insanlar bu kimyasalın yalnızca çamaşırlarda etkili olduğunu düşünmektedir. Fakat bu düşünce son derece yanlıştır.

Bu ürünler içinde barındırdığı kimyasallardan dolayı yüzey temizliğinde de kullanılmaktadır. Fakat genellikle çamaşırlarda bulunan lekeleri çıkartmak için kullanıldığından dolayı adı çamaşır suyu olarak belirlenmiştir.

Rengi solmuş kıyafetlerde tekrardan eski rengine ulaşması için kullanılmaktadır. Bunun yanında inatçı olarak adlandırılan ve çıkmak bilmeyen lekeleri temizlemek için de kullanılmaktadır. Kurumuş yemek lekelerinin çıkması genellikle normal deterjanlar ile imkansıza yakın bir zorluktadır. Fakat doğru bir ürün tercihi yaparsanız çamaşır suyu ile bu lekelerin çıkarılması son derece basittir. Yalnızca kıyafetlerdeki lekeler için değil her türlü kumaştaki lekeler için etkilidir. Yani masa örtüsü, koltuk örtüsü veya koltukların kendisi için de bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beklenen etkiyi oluşturması için doğru türü tercih ettiğinizden emin olmanız tek ve en önemli şarttır.

Çamaşır Suları Çeşitleri

Günümüzde çamaşır suyu üreten birçok marka bulunmaktadır. Bu markaların ürettikleri çamaşır suları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bundan dolayı çamaşır suyu satın almak isteyen kullanıcılar genellikle kararsız kalmaktadır.

İhtiyacınıza göre doğru ürünü belirlemeniz son derece önemli bir adımdır. Aksi durumda temizlik keyfiniz başlamadan bitebilir. Bazı ürünler pamuklu kumaşlarda etkiliyken bazı ürünler keten kumaşlar için daha iyi çalışmaktadır. Bu gibi farklılıklardan dolayı tercihinizi doğru yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda beklenen etkiyi yakalamanız çok zordur.

Kullanıcıların solan beyaz renkli kumaşlar için genellikle ağartıcı özelliğe sahip olan saf çamaşır suları tercihinde bulunduğu gözlemlenmektedir. Bu sayede rengi solan beyazlar tekrardan eski görünümüne kavuşmaktadır. Bunun dışında kalan kıyafetler veya kumaşlar için farklı türde ürünler tercih etmeniz gerekmektedir. Renkli kumaşlar ve kıyafetler için özel olarak tasarlanan çamaşır suyu ürünleri bulunmaktadır. Bundan dolayı hangi ürünü satın aldıysanız onunla uyumlu olan kumaş türünde kullanmanız gerekmektedir. Aksi durumlarda kıyafetlerinizin rengi istenmeyen şekilde açılacaktır veya solacaktır.

Bunun dışında renklere zarar vermeyen ve tamamen temizlik ve hijyen için üretilen çamaşır suyu türleri bulunmaktadır. Bundan dolayı amacınıza yönelik olan ürünü tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda kıyafetleriniz üzerinde istemeyeceğiniz etkilere maruz kalmanız son derece olağandır. Kıyafetlerinizin her zaman temiz kalmasını istiyorsanız doğru miktarda ve şekilde çamaşır suyu kullanmanız tavsiye edilmektedir. Aksi durumda kıyafetlerinizin üzerinde gözlerinizle göremeyeceğiniz ve sağlınız açısından tehlike arz eden canlılar bulunacaktır. Yani kıyafetlerinizi sağlınız için risk oluşturan canlılar ile paylaşmak durumda kalacaksınız. Tabii ki bunu kimse istemez.

Çamaşır Suları Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bu ürünler doğru şekilde kullanılmadığı durumlarda son derce tehlikeli olmaktadır. Bundan dolayı kesinlikle doğru şekilde kullanmanız gerekmektedir.

 • Çamaşır suyu doğru miktarda kullanılmalıdır. Fazla çamaşır suyu daha çok temizlemez.

 • Gereğinden fazla kullanılan ürün kıyafetlerin erken yıpranmasına sebep olur.

 • Çamaşır suları doğrudan kıyafetlerin üzerine dökülerek kullanılmamalıdır. Su ile doğru ölçekte karıştırılmalıdır.

 • Buna ek olarak bu ürünleri yüzey veya tuvalet temizleyicisi olarak da kullanabilirsiniz.

 • Bu durumlarda yoğun şekilde kullanma ihtimaline karşı maske takmanız tavsiye edilmektedir.

Yukarıdaki maddeleri dikkate alarak ürünleri kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır