WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Karıştırıcılar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Aremed4
  • Dolphin1
  • Melito1
  • Miss Lady1
  • Roll-Up1
Paket İçi Ürün Adedi
  • 100 Adet 1
  • 500 Adet 3
  • 1000 Adet 4
Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

Karıştırıcılar

Aremed Karıştırıcılar, Melito Karıştırıcılar ve Miss Lady Karıştırıcılar ev ve iş yerlerinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Kullan-at ürünlerin kullanımı özellikle iş yeri mutfaklarında çalışanların sağlığını korumak adına çok önemli bir husustur. Başta su tüketimi olmak üzere kahve, çay ve benzeri bütün sıvıların tüketiminde önerilen, daima tek kullanımlık ürünler tercih edilmesidir. Böylelikle virüs ve bakterilerin bulaşması önlenmiş olacaktır. Karıştırıcılar da hijyenik bakımdan temiz bir çay kaşığı bulamayan kişilerin yardımına koşmaktadır. Kullan-at bardaklar ile beraber tercih edilen Aremed, Melito ve Miss Lady Karıştırıcıları, plastik ve ahşap malzemelerden üretilmektedir. Bunlar tek kullanımlıktır. O nedenle zararlı mikroorganizmaların yayılmasını engellemektedir. Kahve ile çayın ofislerde sıkça tüketildiği göz önüne alınacak olursa, karıştırıcının önemini daha fazla izaha gerek yoktur. Siz de ihtiyacınız olan en iyi karıştırıcı markası Aremed, Melito ve Miss Lady Karıştırıcılarının avantajlı fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Karıştırıcılar Ne İşe Yarar?

Sıcak içeceklere ilâve edilen süt, tatlandırıcı, aroma veya şeker gibi ek gıdaları karıştırmak için bu ürünlerden yardım alınmaktadır. Söz konusu ürünler ideal uzunluğa sahiptir. Dolayısıyla pratik bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Ayrıca bunlar, gıdalara uygun malzemelerden imâl edilmektedir. Bu yüzden kullan at karıştırıcılar içeceklerin tadında herhangi bir bozulmaya yol açmamaktadır. Bu nedenle herkes tarafından güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

OfisMaster bünyesindeki kullan at karıştırıcı çeşitleri hijyenik bir çözüm olarak kişilerin hayatını kolaylaştırmaktadır. İş hayatına keyif katan çay ve kahve molaları, karıştırıcılar sayesinde daha zevkli bir hâle gelmektedir. Zira bu ürünler kişilerin herhangi bir hijyen endişesi duymadan rahatça tüketim yapabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Karıştırıcılar Sağlıklı mı?

Bunlar çalışma alanlarının sık kullanılan ürünleri içerisinde yer almaktadır. Hijyenik olmaları ve bakteri barındırmamaları dolayısıyla güven içinde kullanıma uygundur. İçeceklerin lezzetini değiştirmeyen bu ürünler, insan sağlığına zararlı bir malzeme içermemektedir. O sebeple bu ürünleri kendiniz ve sevdikleriniz için herhangi bir tereddüt yaşamadan satın alabilir ve özgürce kullanabilirsiniz.

Karıştırıcı Çeşitleri Nelerdir?

Bu ürünlerin çoğu tahtadan veya plastikten elde edilmektedir. 500’lük paketler hâlinde satılan karıştırıcılar olduğu gibi, 1.000’lik paketlerde sunulanlar mevcuttur. Bu nedenle karıştırıcı çeşitleri ihtiyaçlarınızı uzun süreli olarak karşılamanızı sağlayacaktır.

Diğer taraftan karıştırıcı modelleri çoğu zaman karton bardaklarla birlikte satın alınmaktadır. Her ikisinin kullanımda sunduğu pratiklik, onları ofisler için vazgeçilmez kılmaktadır. Plastik ve kâğıt karıştırıcılar sayesinde kullan at bardaklar ile rahatlıkla içecek tüketimi yapılabilmektedir.

Bunun yanı sıra en iyi karıştırıcı markaları da ürün kalitesi ve uygun fiyat konusunda âdeta birbiriyle yarışmaktadır. Söz konusu markalardan bazıları ise Melito ve Aremed şeklindedir.

En kaliteli kullan-at karıştırıcılar fiyatları ve özellikleri ile beklentileri maksimum şekilde karşılamaktadır. İş yerlerinin, ofislerin ihtiyaçları için tercih edilen OfisMaster, karıştırıcı konusunda da rekabetçi fiyat politikası benimsemektedir.

Ayrıca uygun fiyatların yanı sıra kargo fırsatları ve hızlı teslimat da OfisMaster’ı farklı kılmaktadır. Öyleyse siz de gereksinim duyduğunuz en iyi karıştırıcılar için OfisMaster ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. Bu sayede üstün kaliteyi iş yaşamınıza, kahve ve çay keyfinize yansıtabilirsiniz. Öte yandan farklı içecekleri tüketirken de karıştırıcıları güvenle tercih edebilirsiniz. Böylelikle her zaman hijyenik ve pratik bir kullanım deneyimi yaşama imkânı elde edebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır