WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Maskeler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Evony3
Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Maskeler

Evony Maskeler, hastalıkların bulaşma riskini düşüren kişisel hijyen ürünleri arasındadır. Özellikle salgın hastalık dönemlerinde hayatımızda daha büyük bir yer edinen bir üründür. Kişiye ve çevresindekilere yüksek düzeyde koruma sağlar. İstenmeyen dış etkilere karşı solunum sistemini koruma amacıyla tasarlanmış ideal ürünlerdir.

Bu ürün sıklıkla hijyen gerektiren koşullarda, yoğun hava kirliliğinin olduğu alanlarda ve pandemi dönemlerinde kullanılmaktadır. Dolayısıyla kullanımı kolay, sağlıklı ve güvenilir olan modellerin seçilmesi ayrı bir önem arz etmektedir.

Maske çeşitleri arasından en kaliteli olanı seçerken bazı noktalara dikkat etmek önemlidir. Özellikle hijyenik bir ürün satın alırken kesinlikle ambalajlı olanları seçmeye özen gösterilmesi gerekir. Ayrıca ürünün dış etkenlere karşı koruyucu etkisi üst düzeyde olması gerekmektedir.

Maske Çeşitleri

Doktor, hemşire veya diğer sağlık personelinin yanında bireysel olarak da kullanılan maske çeşitleri oldukça fazladır. Hastalıklara karşı koruma sağlayan bu ürünler, medikal, cerrahi, koruyucu, ff, FF1, FFP2 ve FFP3 gibi çeşitlere sahiptir.

Sağlık çalışanları tarafından çoğunlukla medikal maske kullanımı tercih edilmektedir. Aynı zamanda solunum yolu sorunları yaşayanlar tarafından da bu model kullanılmaktadır. Ayrıca bu tip çeşitler sağlık problemine neden olan mikro organizmaların bulaş riskini azaltmaktadır.

Tek kullanımlık imal edilen maskelerin, kullanımın ardından atılması ve yenisiyle değiştirilmesi sağlık açısından oldukça önemlidir. En yüksek koruma sağlayan FFP3 katı ve sıvı partiküllerine karşı koruyucudur. Bu tip ürünler genellikle laboratuvar ortamında tehlikeli kimyasallarla deney yapım esnasında kullanılmaktadır.

Maske Kullanmanın Faydaları

Maske kullanmanın faydaları her ne kadar pandemi döneminde daha iyi net anlaşılsa da bu kadarla sınırlı değildir. Maskeler salgın dönemlerinin yanın sıra yoğun hava kirliliğinin yaşandığı yerlerde en çok tercih edilen ürünlerdir.

Hijyen sağlanması gereken durumlarda kullanılan bu işlevsel ürünler, hem kullanıcıyı hem de çevresindeki kişileri korur. Çünkü kullanıcıların sağlığı ve güvenliği açısından özel olarak ağız ve burnu koruyacak şekilde özel olarak üretilmektedir.

Piyasada birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Ancak hijyen standartlarına uygun ve yüksek kaliteli malzemeli olanlar daha büyük ilgi görmektedir. Çünkü ancak bunlar nefes verildiği anda hava akışını minimum seviyeye düşürerek olası enfeksiyonu önlemeye yardımcı olabilmektedir.

Koruyuculuk yanında farklı renk ve desenlerde tasarlanan maske modelleri de vardır. Bunlar arasından seçim yaparak hem koruyucu etkisinden yararlanabilir hem de görsel açıdan zevkle kullanabilirsiniz.

Maske Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sağlık güvenliğini en üst seviyeye çıkarmayı sağlayan maske alırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Öncelikle seçim yaparken orijinal ve kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü partikül filtreli burun ve boğaz maskesi, elektrostatik kuvvet özelliği sayesinde virüslerin maskeden geçmesini önler. Destekleyici ve koruyucu olan ürünler, kullanıcılarını sprey, sis, toz veya dumandan koruyan özel malzemelerdir.

Bununla birlikte havada askılı kalan zararlı partiküllerden korunmak için ise FFP2 tipi ürünleri tercih etmelisiniz. Özel filtreleme özelliğiyle öne çıkan FFP2, yüze tam oturan ve esnek olmasıyla kullanımı konforlu kılar. Dış mekanlardan gelebilecek bakteri ve virüslere karşı ekstra bir koruma sağlamaktadır.

Maskeler, sağlık koşullarına en uygun şekilde ve gerekli standartlara göre üretilen ürünlerdir. Üç katlı cerrahi ürünler CE, ISO ve uluslararası standartlarına uygun, diğerleri kalite onay belgelerine sahiptir. Sitedeki çeşitler arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Esnek ve ergonomik yapısıyla maskeler bulaş riski olan hastalıklara karşı yüksek koruma sağlayan ürünlerdir. İhtiyacınıza ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz, böylelikle koruma özelliğinden istifade edebilirsiniz.

En İyi Maske Fiyatları

En iyi maske fiyatları, ürünün fonksiyonuna, kullanım alanına, özelliklerine ve markaya göre farklılık gösterir. Bununla birlikte sahip olduğu belge, yapısı, filtre düzeyi ve konfor gibi kriterler bu özellikler arasındadır. Çeşitliliğinin zengin olması ile bütçenize en uygun olan fiyat seçeneğe rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Cerrahi tipi ürünlerin fiyatları, devlet tarafından belirlenen ekonomik sınıra göre belirlenmiştir. Aynı zamanda kutu içerisinde 50’li paketli ürün çeşitleri de mevcuttur. Günlük hayatta kullanıma uygun üç katlı cerrahi maske türüne en uygun ücretlerle sahip olabilirisiniz.

Ayrıca antibakteriyel özellikli ve yıkanır bez maske türleri vardır. Bunlar yanlarda boşluk bırakmayan ve yüzü tam kaplayacak şekilde iki parça halindedir. Az miktarda gümüş içeren bu malzemenin fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterse de ekonomik ücretlerdedir.

Ofis Master’ın barındırdığı farklı maskeler arasından dilediğinizi seçerek hızlı ve kolay bir biçimde ürününüze ulaşabilirsiniz. Böylelikle sağlığınızı hastalıklara karşı güvence altına alabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır