WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Spiraller ve Üçgen Profiller

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Bigpoint105
Limit:
105 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Spiraller ve Üçgen Profiller

Dosyalama ve düzenleme işleri sırasında gerekli olan malzemelerin başında spiraller ve üçgen profiller gelir. Bu ürünler kağıtların bir araya toplanarak daha düzenli durmalarını sağlar. Ofislerde oluşan kağıt yığınlarının sınıflandırılarak ayrıştırılması gerekir. Bu oldukça uzun zaman alacak bir durum olduğundan dolayı üçgen profiller devreye giriyor. Üçgen profiller kâğıtların istenilen düzende bir araya getirilmesi sağlar. Aynı zamanda sınıflandırılmış şekilde depolanmasına yardımcı olmaktadır.

Spiraller ise sınıflandırılmış olan kâğıtların bir arada kalmasını sağlamak adına kullanılmaktadır. Bu sayede birçok kâğıt bu ürün sayesinde sabit bir şekilde toparlanmış hale gelir. Aynı konulara ait kâğıtların toparlanmasında kullanılan spiraller plastik olarak üretilir. Üçgen profiller ise genellikle metalden hazırlanır. Bigpoint spiraller ve üçgen profiller sayesinde ofislerde dosyalama ve düzenleme işleri daha pratik hale gelir.

Spiral Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Spiraller ciltleme aparatları içerisinde yer alan pratik ürünlerden biridir. Kağıtların bir araya getirilerek birbirine tutturulmasını sağlar. Bu sayede kağıtlar bir arada olur ve yıpranma payları azalmış olur. Spiraller estetik açıdan kıvrımlı yapıya sahiptirler. Kağıtların düzenli bir şekilde durmasını sağlarlar.

Her spiralin kağıt genişliğine göre farklı kalınlıkları vardır. Kalın ve ince seçeneklere sahip olan bu ürünler kağıtların kitapçık haline getirilmesinde görevlidir. Sadece ofislerde değil fotokopi çekimleri sırasında ve el yazılarının kitap haline getirilmesinde de kullanılabilmektedir.

Spiraller tel ve plastik olmak üzere farklı malzemelerden üretilebiliyor. Tel spiraller kağıt dosyalama ve bir araya getirme çalışmalarında daha çok tercih ediliyor. Plastik spiraller de kağıtların toparlanmasında aktif olarak kullanılıyor. Bunun yanı sıra plastik ürünler elektrik kablolarının bir araya getirilmesinde de kullanılabilmektedir.  Sunum, tez, bildiri gibi dokümanların birleştirilmesinde ve çoğaltılmasında da spirallerden faydalanılabilmektedir.

Üçgen Profil Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Üçgen profiller bir araya getirilen belgelerin herhangi bir köşesine takılarak hepsinin sabit bir şekilde kalmasını sağlar. Spiraller gibi kağıtlarda delikler açma gereği yoktur. Bu nedenle üçgen profiller daha avantajlı ve kullanışlı bir ürün olarak ofislerde tercih ediliyor.

Henüz tamamlanmamış olan çalışmalarda üçgen profil çeşitleri kullanmak daha doğrudur. Bu ürün sayesinde her gün yenisi eklenen evraklar bu profiller ile düzenli bir hale getirilerek sınıflandırılabilmektedir. Profiller kağıtların enine ya da boyuna özelliklerde bir araya getirilmesine imkan tanır. Ayrıca kağıtların bir kitapçık gibi görünmesini de sağlar.

Spiraller ve Üçgen Profiller Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kâğıtları toparlama ve ciltleme aşamasında aktif olarak kullanılan spiraller ve üçgen profiller şu alanlarda kullanılabilmektedir:

 1. Muhasebe: Vergi beyannameleri, banka hesap özetleri, işletme defterleri, muhasebe kayıtları, gelir vergisi gibi evrakların bir araya getirilmesinde.
 2. Kitapçık: Çeşitli sektörlerde kullanılan bilgilendirme kitapçıklarının sınıflandırılmasında ve bir araya getirilmesinde.
 3. Sunum: İş hayatında ya da eğitim hayatında yapılan sunumların dokümanlarının bir araya getirilmesinde.
 4. Tez, Ödev: Öğrenciler için tez ve çalışmalarının birleştirilmesinde.
 5. Katalog
 6. Broşür
 7. Fiyat Listeleri
 8. Personel evrakları
 9. Envanter listeleri
 10. Ziyaretçi defterleri

Spiral ve Üçgen Profil Fiyatları

OfisMaster spiral ve üçgen profil olarak kaliteli ürünler sunar. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu ürünler genellikle sektör fiyatlarına göre uygundur. Ürünler ebatlarına ve kalitelerine göre farklı fiyatlandırmalarda sunulabilmektedir. İşlevsel ve sağlam olan bu ürünler ofis hayatını kolaylaştırır.

Kullanımı oldukça pratik olan spiraller ve üçgen profiller ofis, ev ve okul ortamlarında güvenle tercih edilebiliyor. Tekli alımlar yapılabildiği gibi perakende alımları bulunan bu ürünler dosyalama ve arşivleme çalışmalarında kişilere yardımcı olacaktır. Bununla birlikte paketleme ve kargolama sürecinde dış etkenlere karşı yüksek korumalı şekilde gönderilmektedir. Sizde ofis ihtiyaçlarınızda OfisMaster ile güveni ve kaliteyi yakalamak isterseniz uygun fiyat garantili ürün çeşitlerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır