WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Aihao6
  • Liqeo2
  • Pensan3
  • Rotring2
  • Scrikss8
  • Uni-Ball10
Limit:
Scrikss PI-8 Roller Kalem 0.7 Siyah
26,56 TL31,25 TL
- +
%15
Scrikss PI-8 Roller Kalem 0.7 Mavi
26,56 TL31,25 TL
- +
%15
31 sonuçtan 1 ile 31 arası görüntüleniyor.

Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler

Aihao Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler, Rotring Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler, Scrikss Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler gibi markalar, farklı kullanım amaçlarına göre tasarlanmış kaliteli kalemler sunmaktadır. Bu markaların kalemleri, okulda, ofiste veya günlük hayatta kullanılabilecek kadar çok yönlüdür. Örneğin, Rotring kalemler teknik çizimler için özel olarak tasarlanmıştır, Aihao kalemleri ise çeşitli renklerde mevcuttur ve öğrencilerin notlarını almak için idealdir. Scrikss ise, şık ve profesyonel bir görünüme sahip olan kaliteli kalemler sunar. Hangi markanın kalem tercihi size uygun olduğunu belirlemek, kullanım amacınıza ve tercihinize bağlıdır.

Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler Ne Amaçla Kullanılır?

Bu kalem türü genellikle hızlı işleyişe sahip olan alanlar için tavsiye edilmektedir. Bundan dolayı okul veya iş yeri gibi alanlarda kullanımı son derece uygundur. Öğrencilerin ve bazı insanların hayıflandığı en büyük nokta yazılan yazının mürekkebinin bir arka sayfaya geçmesi ve okunabilirliği düşürmesidir. Bundan dolayı genellikle kalemin kötü olduğunu düşünseler de bu noktada yaşadıkları sorun genellikle yanlış kalem tercihinden kaynaklanmaktadır. Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler bu amaca yönelik tasarlanmıştır. İçinde bulunan jel mürekkep diğer kalem mürekkeplerine göre çok daha çabuk kurumaktadır. Bundan dolayı arka sayfaya geçmemekte ve kâğıdı fazla yıpratmamaktadır.

Bu kalem türü genellikle vidalı olarak üretilmektedir. Bundan dolayı içinde bulunan mürekkebin bitmesi durumunda kolayca açılmaktadır. Açılan haznede bulunan mürekkep oldukça basit bir şekilde değiştirilmektedir. Bundan dolayı sağlam bir kalem tercihi yaparsanız muhtemelen uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bu kalem türleri oldukça farklı özelliklere sahiptir. İlk üretildikleri zamanlarda oldukça dar bir renk skalası bulunuyordu. Günümüzde renk çeşitliliğinin artırılması ile birlikte tercih edilme oranı da artmıştır. Aynı zamanda parlak, fosforlu ve pastel türünde mürekkeplere de sahiptir. Kullanımınıza uygun olanını seçerek satın alabilirsiniz.

Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler Kullanım Alanları

Günümüzde doğru ve işlevsel bir şekilde not alabilmek için doğru kalem türüne ihtiyaç duyulmaktır. Yanlış bir kalem türü ile alınan notlar ilerleyen zamanlarda okunamaz duruma gelmektedir. Bundan dolayı not almak kadar kalem türü seçimi de önemlidir. İlerleyen zamanlarda almış olduğunuz notları veya yazmış olduğunuz yazıları okuyabilmek için doğru kalem türüne ihtiyaç duyulmaktadır. Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler sayesinde yazılan notlar uzun zaman sonra bile okunmaktadır.

Bu kalem türü okul veya ofislerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Fakat asıl üretim amacı profesyonel işi yazı yazmak olan kişilerin ergonomisini sağlamaktır. Yapısı bakımından son derece rahattır. Bundan dolayı genellikle asıl işi yazı yazmak olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. İşi yazı yazmak olan bu bireyler aynı zamanda kaliteli bir iş ortaya çıkarmak zorundadır. Bundan dolayı jel mürekkep tercihi çok daha doğru bir seçenektir. Bu mürekkep türü sayesinde yazılan yazılar uzun süre dayanıklılığını devam ettirmektedir. Bu sayede uzun süreler sonra bile okunabilirliği azalmamaktadır.

Sanat tarafından da bu kalem oldukça sık tercih edilmektedir. Kaligrafi adı verilen güzel yazı yazma sanatında genellikle bu tür kalemler kullanılmaktadır. Bu kalemlerin sahip olduğu mürekkep türü sayesinde görsel detaylandırma işlemi daha kolay şekilde yapılmaktadır.

Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler Kimler İçin Tasarlanmıştır?

Bu kalem türü uzun süre yazı yazan bütün kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu kalem türü sayesinde kesintisiz yazı yazmak isteyen kimseler oldukça konforlu bir alana sahip olmuştur.

Diğer kalemler genellikle gündelik kullanım için üretilse de Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler bütün alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. İsteyen günlük hayatta kullanmayı tercih etmekte dileyen hobisini icra ederken kullanmaktadır. Hangi alanda kullanacağınız size kalmış bir durumdur. Bu kalem türü sayesinde kullanıcılar diledikleri alanda rahat ve akıcı bir şekilde yazı yazma deneyimini yaşamaktadır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır