WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

El Dezenfektanları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Maratem3
Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

El Dezenfektanları

El dezenfektanları günlük yaşamda sıklıkla kullanılan temizlik ve hijyen malzemeleri arasındadır. Nitekim pandemi ile birlikte hayatımıza hızlı bir giriş yapmıştır. Böylelikle daha fazla çeşidi piyasaya sürülmüştür.

Dezenfektanlar, izopropil ve jel başta olmak üzere çeşitli kimyasal bileşenler içerir. Aynı zamanda içeriğine eter yağlar ilave edildiğinde hoş kokular yayar. Bu ürünlerin asıl kullanım amacı yüzeysel alanlardaki virüs ve bakterin temizlenmesidir. Ancak alerjik ve kanserojen madde içermeyen ürünlerde el dezenfeksiyonu için tercih edilmektedir.

El dezenfektanı çeşitli sağlık sorunlara neden olan bakteri ve virüslerin vücuda girmesini ya da başkalarına bulaşması riskinin önlenmesi amacıyla kullanılır. Suyla el yıkama olanağının bulunmadığı anlarda imdada yetişen el jeli, elleri dezenfekte etme görevini üstlenir. Dr. Lory el dezenfektanı da güçlü etkisi ile el hijyeni konusunda size yardımcı olabilir.

El Dezenfektanı Üzerine Detaylar

Hijyen ve temizlik için el dezenfektanı üzerine detaylar oldukça önemlidir. Çünkü bu ürün kişisel hijyen sağlama ve sağlıklı bir hayat sürme için oldukça önemlidir. Ve piyasada kafa karıştırıcı olabilecek mahiyette birçok türü bulunmaktadır.

Elleri sterilize etmeyi bir alışkanlık haline getirmekte büyük fayda vardır. Özellikle bazı ortamlarda su ve sabunu hemen bulmak zor olabilmektedir. Dolayısıyla bu gibi durumlarda ilk yardımımıza koşan el dezenfektanları gibi ürünlerdir.  Dezenfektan, çoğunlukla jel veya sıvı formundadır. En önemli amacı ise kullanılan yerlerde sağlık sorunlarına yol açan organizmaları yok ederek hijyen sağlamaktır.

Pek çok mekân ve ortamda kolaylık sağlayan el dezenfektanları, Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır. Daha hijyenik çözümler sunması ve sağlıklı olması için ISO, TSE ve CE gibi kalite belgeli ürünler arasından seçilmelidir.

Gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan el dezenfektanı, farklı özellik ve esanslara sahip türleri vardır. Örneğin el temizliğinde çok etkili olan jel dezenfektanlar, mikroorganizmalara karşı korur. Aynı zamanda cilt bariyerini korumak için özel olarak formüle edilmişlerdir. Böylelikle elleri nemlendirme ve yumuşatma özelliği sayesinde cildi korumasının yanında üst düzey dezenfekte eder.

Bununla birlikte çocuklara özel dezenfektan çeşitleri de mevcuttur. Bitkisel olan bu ürünlerden birini tercih ederek çocuğunuzun sağlığını güvenli ve etkili şekilde koruyabilirsiniz. En çok kullanılan güvenilir ve kaliteli markalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

El Dezenfektanı Nasıl Kullanılır?

Kişisel hijyen kurallarına özen göstermek isteyenler el dezenfektanı nasıl kullanılır? diye araştırır. Çünkü dezenfektanlar el temizliğinde etkili çözümler üretir. Doğru kullandığınızda daha sağlıklı ve güzel günler yaşama fırsatı sunar.

Hijyen sağlayan ürünlerden biri olan el dezenfektanları, ister sıvı isterse jel formundan olsun kullanırken takip edilmesi gereken yol aynıdır. Mikroorganizmaları yok etme özelliğine sahip ürünlerin en güvenilir ve en sık kullanılanı alkol bazlı olanlarıdır.

Genel olarak alkol oranı 70 ila 90 derece arasında olan ürünlerin kullanımı önerilmektedir. Çünkü alkol bazlı dezenfektanlar, 2 ila 5 saniye içerisinde mikroorganizmaları tamamen yok edebilmektedir. Bunun nedeni ise çok kısa süre içerisinde buharlaşmasıdır.

En uygun kullanım yolu ise ilk olarak yeterli miktardaki jeli elin iç yüzeyine sıkmaktır. Ardından parmak aralarına ve en sonda elin dış yüzeyine iyice sürülmelidir. Böylece eldeki mikroorganizmaları tamamen temizleyerek hijyeni sağlamış olur.

El Dezenfektanı Fiyatları

Gün içerisinde her ortamda sıklıkla kullanılan el dezenfektanları fiyatları da çeşitlerine göre farklılıklar göstermektedir. Türleri arasından olan fısfıslı modeller kullanım anında ellere homojen ve etkili şekilde nüfuz etmesine yardımcı olur. Dolayısıyla hijyen sağlayan bu ürünler, pratik kullanım kolaylığı ile online satışlarda da hız kazanmıştır. Ve birçok farklı fiyatla satışa sunulmaktadır.

Piyasada herkesin kişisel ihtiyacına cevap verecek zenginlikte dezenfektan türü vardır. Ayrıca farklı  miktar ve boyutlarda birçok noktada satışa sunulmaktadır. Cilde zarar vermeyen ve en uygun ücretli ürünü hızlıca satın alabilirsiniz. Böylelikle kişisel hijyeninizi sekteye uğratmadan pratikçe yapabilirsiniz.

Pek çok markanın ürünlerini müşterilerin beğenisine sunan Ofis Master sayesinde en uygun fiyatlı ürünü bulmak çok daha kolay. Sizlere hijyen ürünlerinde konfor, sağlık, temizlik ve kalite açısından geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. ISO, TSE ve CE gibi kuruluşlarca tescillenen ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri siteden pratikçe ulaşabilirsiniz.

Hem cildinize zarar vermeyen hem de uygun fiyatlarıyla bütçenizi zorlamayan el dezenfektanlarına pratikçe sahip olabilirsiniz. Böylelikle her biri birbirinden kaliteli el dezenfektanları arasından birini seçme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır