WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Sunum Dosyaları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint62
  • Kraf9
Limit:
71 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Sunum Dosyaları

OfisMaster sunum dosyaları, dayanıklı malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar. Özellikle sık sık sunum yapmak zorunda olan kişiler için idealdir. Çeşitli boyutlarda ve renk seçenekleriyle sunulan Bigpoint ve Kraf marka sunum dosyaları, kullanıcının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, sunum dosyalarının içerisindeki dosyaların sabitlenmesi için çeşitli mekanizmalar kullanılmıştır. Bu sayede dosyaların düzeni korunur ve sunum sırasında herhangi bir problem yaşanmaz.

Sunum Dosya Çeşitleri

Sunum dosyaları anlatılan konuyu görsel olarak destekleyerek daha etkili bir iletişim sağlar. Ofislerde ve okullarda sıkça kullanılan sunum dosyaları çeşitleri kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmıştır.

Telli Sunum Dosyaları

Telli klasör tipi dosyalar birçok sayfanın bir arada sunulması gerektiğinde kullanılan bir çeşittir. Sayfaları birbirinden ayrılmaması için telli bir sistem kullanılarak tasarlanmıştır. Telli sunum dosyaları özellikle uzun sunumlar için idealdir. Ayrıca, sayfaların düzenli ve kolay erişilebilir bir şekilde sunulmasını sağlar.

20 Yapraklı Sunum Dosyaları

Çok yapraklı sunum dosyaları kısa sunumlar için idealdir. Cepli sayfaları sayesinde düzenli bir şekilde sunulmasını sağlar. Bu sayede, sunumların daha etkili bir şekilde yapılması mümkündür. Ayrıca, 20 yapraklı sunum dosyaları hafif ve taşınması kolay olduğu için taşıma ihtiyacı olan kişiler için ideal bir seçenektir.

Plastik Kapaklı Sunum Dosyaları

Plastik kapaklı sunum dosyaları sayfaların korunması ve daha estetik bir sunum yapılması için tasarlanmıştır. Sayfaların plastik kapaklarla korunduğu bu dosyalar, ofislerde ve okullarda sıkça kullanılır. Ayrıca, çeşitli renk seçenekleriyle sunulan plastik kapaklı sunum dosyaları kullanıcılara estetik bir seçenek sunar.

Körüklü Sunum Dosyaları

Körüklü klasör dosyaları taşınabilirlik açısından oldukça avantajlıdır. Sayfalar, birbirine körüklü bir şekilde bağlanarak sunulur. Bu sayede, dosyaların taşınması kolaylaşır. Körüklü sunum dosyaları, özellikle seyahat eden iş insanları için ideal bir seçenektir.

Personel Özlük Dosyaları

Çalışan özlük dosyaları, çalışanların kişisel bilgilerinin saklanması ve düzenli bir şekilde sunulması için tasarlanmıştır. Personel özlük dosyaları, içindeki sayfaların korunması için kapaklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca, sayfaların düzenli bir şekilde sunulabilmesi için içinde halka mekanizmaları kullanılmıştır.

İçi Halkalı Sunum Dosyaları

İçi halkalı sunum dosyaları, sayfaların kolayca eklenebilmesi ve çıkarılabilmesi için tasarlanmıştır. Sayfaların halkalarla birbirine bağlandığı bu dosyalar, kullanıcılara kolay bir kullanım sağlar. Ayrıca, sayfaların düzenli bir şekilde sunulabilmesi için içinde halka mekanizmaları kullanılmıştır.

Minimalist Tasarım Sunum Dosyaları

Minimalist tasarım sunum dosyaları, estetik görünümü ile dikkat çeker. Sadelik ve şıklığın ön planda tutulduğu minimalist tasarım sunum dosyaları, özellikle iş toplantılarında tercih edilir. Bu dosyalar, sayfaların düzenli bir şekilde sunulması için farklı mekanizmalar kullanılarak tasarlanır.

Lastikli Çıtçıtlı Sunum Dosyaları

Lastikli çıtçıtlı sunum dosyaları, sayfaların güvenli bir şekilde saklanması ve düzenli bir şekilde sunulması için tasarlanmıştır. Sayfaların üzerine lastiklerle çıtçıtlar eklenerek kapatılan bu dosyalar, kullanıcılara kolay bir kullanım sağlar. Ayrıca, farklı renk seçenekleriyle sunulan lastikli çıtçıtlı sunum dosyaları, estetik görünümleriyle de dikkat çeker.

OfisMaster Sunum Dosyalarının Fiyatları

OfisMaster sunum dosyaları, kalitesine ve dayanıklılığına rağmen uygun fiyatlıdır. Fiyatlar, sunum dosyasının boyutu ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Farklı renk ve boyut seçenekleri sunulduğu için kullanıcının ihtiyacına göre uygun fiyatlı bir seçenek bulması mümkündür. OfisMaster, sunum dosyalarında yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerine sunarak en iyi alışveriş deneyimini yaşatır.

OfisMaster sunum dosyalarının fiyatları, piyasadaki diğer markaların fiyatlarına göre oldukça uygun seviyededir. Ayrıca, farklı boyut ve renk seçenekleri sunulduğu için kullanıcılar ihtiyaçlarına göre uygun fiyatlı bir seçenek bulabilirler.

OfisMaster, müşterilerine en uygun fiyatlı seçenekleri sunarken kaliteden ödün vermez. Sunum dosyalarının üretiminde kullanılan malzemeler kaliteli ve dayanıklıdır. Böylece, müşteriler uzun süreli kullanım sağlayabilirler. Ayrıca, sunum dosyalarının içerisindeki dosyaların sabitlenmesi için kullanılan mekanizmalar da dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli olan OfisMaster, uygun fiyatlı sunum dosyalarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Sunum dosyalarının fiyatları, ürünün boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ancak, her üründe olduğu gibi OfisMaster sunum dosyalarında da müşterilerine en uygun fiyatları sunar.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır