WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Sulu Boya

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint19
  • Südor1
Limit:
20 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

Sulu Boya

Sulu boya ürünleri, okullarda resim dersi için sıklıkla kullanılan materyallerden biridir. Öte yandan profesyonel olarak resim sanatıyla uğraşan kişiler de sulu boya çeşitlerine oldukça ilgi göstermektedir. Değişik renk ve model seçenekleriyle beğeniye sunulmakta olan bu ürünler, her yaştan insanın dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Boyalar kuru halde satılır. Fakat kullanım sırasında sulandırılmaları gerekmektedir. 6, 12 veya 24’lü boya seti modelleri, pek çok renk alternatifini bir arada barındırmaktadır. Öte yandan setlerin içinde resim fırçaları da bulunmaktadır. Böylelikle hayal edilen tabloların kâğıt veya farklı bir zemin üstüne kolayca resmedilmesi mümkün hâle gelmektedir. Siz de çizim çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm sulu boyalara Ofis Master farkıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Üretkenliğinizi Ortaya Çıkaracak Sulu Boya Özellikleri

Su bazlı solüsyonların içerisindeki pigmentler, ıslatılmış bir fırça vasıtasıyla alınarak kâğıda dökülürse bunun adı sulu boya olmaktadır. Birbirinden özel şâheserler ortaya çıkarma imkânı tanıyan sulu boya ürünleri, renklendirme işleminin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Gerçeğe yakın resimler ortaya koymayı mümkün kılan sulu boyalar, doğa ve manzara resimlerine büyük bir canlılık kazandırmaktadır. Hoş görseller oluşturmaya olanak veren bu boya modelleri, resim hatlarına uygun farklı şekillerde tercih edilebilmektedir.

Zeminlere özel bir âhenk ile yerleştirilmiş nesneler, resimlere estetik bir duruş katmaktadır. İşte bu noktada sulu boyalara büyük görev düşmektedir. Bunlar hem amatörlere, hem profesyonel kişilere hitap etmeyi başarmaktadır. Okul çağındaki çocuklar sulu boya başlangıç setleri ile çözüme kavuşurken, resimde ustalaşmış olanlar farklı modellere yönelmektedir.

En Kaliteli Sulu Boya Çeşitleri

Resimler üzerinde yumuşak dokunuşlar yapma fırsatı tanıyan sulu boya modelleri, gelişmiş materyaller ve modern teknolojiler ile üretilmektedir. Böylelikle her kullanıcı, gereksinimlerine yönelik ürünleri kolayca bulma imkânına erişmektedir.

Bunlar arasında en favori alternatiflerden biri ise bütün renk tonlarının yer aldığı sulu boyalar olmaktadır. Fakat geniş çaplı bir ürün tercih etmek istemeyenler, seçimini daha küçük modellerden yana kullanmaktadır. Ürünler tuval, bez veya kâğıt gibi değişik zeminlerde kullanıma uygunluk sağlamaktadır.

Bu doğrultuda, en fazla rağbet gören ürünler şöyle sıralanabilmektedir:

12’li Sulu Boya Set:

Bunlar, farklı renk seçeneklerini bir araya getirmektedir. Ayrıca paletlerin içinde resim yapmaya uygun fırçalar barındırmaktadır. Başlangıç veya orta düzeydeki çocuk ve yetişkin kullanıcılar için ideal bir seçenek olarak önerilmektedir.

Taş Sulu Boyalar:

Bunlar özellikle okul çağındaki çocukların kullanımı için tasarlanmaktadır. Taşa benzer şekilde sert oldukları için kuru halde çevreye dökülmezler. Ayrıca kıyafetlere bulaşma vb. olumsuzluklar yaşanmaz.

24’lü Sulu Boya Seti:

Kendine özgü çanta tasarımlarıyla ilgi çeken bu ürünler ergonomik yapısıyla avantaj sunmaktadır. Böylelikle ürünlerin istenilen yere kolayca taşınması mümkün olmaktadır. Geniş bir renk yelpazesine gereksinim duyanlar ercihini 24’lü setlerden yana kullanmaktadır.

Tüp Sulu Boyalar:

Bu ürünleri kullanabilmek için de bir palete ihtiyaç duyulmaktadır. Palet bölümlerinin sayısı ise kullanılacak renkler doğrultusunda farklılık arz etmektedir. Paletlerin üstünde akışkın hâle getirilen tüplü sulu boyalar, fırça yardımıyla rahatça kullanılabilmektedir. Bunlar yoğun pigmentlere sahiptir. O yüzden uzun süre kullanıma elverişlidir.

Likit Sulu Boyalar:

Söz konusu ürünlerde ekstra sıvılaştırma işlemine gerek olmamaktadır. Zira doğrudan fırça desteğiyle uygulama yapılabilmektedir. Böylece pratik bir kullanım deneyimi yaşatmaktadır.

Simli Sulu Boyalar:

Bunların ise resimlere ışıltılı bir görünüm kattığı bilinmektedir. Söz konusu ürünler, bilhassa geceleyin parlayıp hoş bir görsellik oluşturmasıyla beğeni toplamaktadır.

Organik Sulu Boyalar:

Doğal içeriğe sahip bu boya çeşitleri, vücuda temas ettiğinde cilde herhangi bir zarar vermemektedir. Bu sebeple alerjik reaksiyona yol açmamakta ve güvenle kullanılabilmektedir. Öte yandan yeni renk tonlarının elde edilmesi konusunda da maharetlerini sergileyen bu boyalar, saklanırken sulu hâlini asla kaybetmemektedir. Zira bunlar nem ve hava gibi çevresel etkilere dayanıklılık göstermektedir.

Hesaplı Sulu Boya Fiyatları

Ürünlerin kalitesi ve özelliklerine ek olarak fiyatları da seçim sürecinde önemli rol oynamaktadır. Buna göre sulu boyaların çeşitlerinde fiyatlandırma, ölçüsü ve kullanım şekli doğrultusunda değişmektedir. Ayrıca marka, sulu boyanın türü ve yapısal özellikleri de fiyatın belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Bu alandaki tüm fiyat seçeneklerine Ofis Master üzerinden ulaşarak kriterleriniz çerçevesinde en doğru tercihi yapmanız mümkündür.

Siz de çocuğunuzun resim sanatında gelişmesini istiyorsanız, Ofis Master sulu boya çeşitleri içerisinden onun tarzına uygun bir model seçin! Dilerseniz bunları hediyelik olarak da tercih edin veya kendi kullanımınız için satın alarak resim dünyasında özel deneyimlere imza atmaya başlayın!

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır