WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Mouse Pad

Sonuçları Filtrele

Marka
  • A4tech2
  • Addison6
  • Dark1
  • Elba3
  • Fellowes1
  • HP2
  • Inca3
  • Tx1
Limit:
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Mouse Pad

Addison Mouse Pad, Bloody Mouse Pad, Dark Mouse Pad gibi marka isimleri, bilgisayar kullanıcıları tarafından mouse ile daha hassas ve akıcı bir şekilde çalışmalarını sağlayan bir aksesuar olan mouse padlerin üreticileri arasında yer almaktadır. Mouse padler, farelerin hareketini kolaylaştırır ve kullanım ömrünü uzatarak kaliteli bir kullanım imkanı sunar. Kare, dikdörtgen, daire gibi farklı şekillerde tasarlanabilen mouse padler, kaygan bir yapıya sahip olduğu için fare zemini daha iyi kavrar ve imleç daha hassas bir şekilde hareket eder. Ofis, okul gibi bilgisayarın sık sık kullanıldığı ortamlarda mouse ile birlikte mouse pad gibi ürünlere ihtiyaç vardır. Özellikle hızlı bir şekilde fare ile işlem yapılıyorsa, Addison Mouse Pad, Bloody Mouse Pad, Dark Mouse Pad gibi markaların ürünleri kurtarıcı olacaktır. Büyük modeller, fare hareketlerini kısıtlamadığı için küçük modellerden daha tercih edilir.

Mouse Pad Önerisi

Aktif bilgisayar kullanıcıları için mouse, klavye kadar önemli detaylardan biri de mouse padlerdir. Bu ürünler işe konsantre olmak adına destekleyici resimlerden oluşabilmektedir. Aynı zamanda renkleri ile rahatlatıcı görünebilmektedir. Mouse padler kauçuk ve plastik karışımı malzemelerden üretilmektedir. Kimisi düz ve pürüzsüz olurken kimisi ise çıkıntılı ve dokulu bir yüzeye sahip olabilmektedir.

Mouse pad alırken öncelikle mouse özelliklerine bakmak gerekmektedir. Mouse optik bir okuyucuya sahipse açık renkli ve kolay fark edilir desenleri olan mouse pad çeşitleri kullanılabilmektedir. Göz yormayan ve gece bilgisayar kullanan kişiler için siyah mouse pad modelleri tercih edilebilmektedir.

Yazı yazmak ve tasarım yapmak gibi nedenlerden dolayı mouse kullanan kişiler için bilek destekleyici ürünler alınabilmektedir. Çıkıntıları olan bu mouse padler bileği alttan destekleyerek elin daha rahat çalışmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle oyun oynayanlar için el ve kol ağrılarının giderilmesinde oyuncu mouse pad kullanmanın artıları olacaktır.

Mouse Pad Kullanmak Şart Mı?

Bilgisayar kullanırken mouse pad kullanmak zorunlu değildir. Ancak sürekli bir bilgisayar kullanımı varsa bir süre sonra mouse performansında düşüşler meydana gelecektir. Mouse pad ürünler kauçuk malzemelerden yapıldığı için yumuşak ve kaygandır. Ancak mouse kullanılan alan düz bir masa ise bu alan sert ve pürüzlü olabilmektedir. Zaman içerisinde mouse okuyucusu bu zeminden olumsuz etkilenerek hassasiyetini yitirmeye başlayabilmektedir. Sonuç olarak ürün performansında düşüşler yaşanmaktadır.

Mouse padler kolay hareket imkânı sağladığından dolayı mouse kullanırken ellerin ve bileklerin daha rahat çalışmasını sağlar. Ancak normal zeminlerde mouse okuyucuyu birkaç kere zorlamak ve hareketlerine devam etmesini sağlamak için elin sık sık sert hareketler yapması gerekir. Bu durumda da bilek destekleyici mouse pad kullanmak zorunlu bir hal alacaktır.

Mouse Pad Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilgisayar kullanıcıları verimli bir mouse kullanımı için mouse pad alırken seçici davranabilirler. Renk, şekil, üretim malzemesi, boyut gibi detayların dahil olduğu bu seçimlerde kaliteli olan ürünler her zaman ön plandadır. Bu ürünlerde ergonomik yapı en önemli konudur. Beden dilini desteklemeyen ve fareye sürekli sert hareketlerle komut vermek zorunda bırakan ürünler uzun ömürlü olmayacaktır. Bu nedenle mouse pad kullanıcılarının tavsiyeleri ve deneyimleri doğrultusunda ergonomik mouse pad modelleri alınmalıdır.

Ten ile sürekli temas halinde olan bu ürünler çok sert bir malzemeden üretilmişse bilek kısımlarında aşındırma, ağrı ve kaşıntılara neden olabilmektedir. Bu nedenle mouse pad alırken yumuşak, silikonlu bir yapıya sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Ellerde uyuşma, karıncalanma türü rahatsızlıklar varsa bilgisayarda çalışırken dikkat etmek adına jel destekli ürünler kullanılmalıdır. Bu mouse padlerde bazen sert ve bileği inciten tasarımlar görülebilmektedir. Daha yumuşak olan ürünler tercih edilmelidir.

Oyun oynamaktan zevk alan kişiler için oyuncu mouse ve mouse pad modelleri ideal olacaktır. Normalde klavye altına kadar uzanan ürünler oyuncular için daha işlevsel olarak görülmektedir. Rahat bir kullanım elde edebilmek için oyun oynayacak kişilerin geniş ebatlarda mouse pad alması gerekmektedir. Hem mouse hem de mouse pad bir arada olan tasarımlar da sürekli bilgisayar taşımak zorunda olanlar için tercih edilebilmektedir.

Mouse Pad Fiyatları

Kullanılan malzemelere ve üretim özelliklerine bağlı olarak mouse pad fiyatları değişebilmektedir. Kaymaz ve dağılmaz malzemelerden hazırlanan ürünler her zaman kaliteli seçenekler arasında yer almaktadır. Ayrıca jel destekli olan modeller de fiyat açısından diğer modellerden daha pahalı olabilmektedir.

Mouse pad alırken fiyatlarından önce kullanımda sağlayacağı verime odaklanmak gerekmektedir. Çünkü insan sağlığını etkileyen önemli bir boyuta sahip olan mouse kullanımında bu ürünlerin katkısı büyüktür. Orijinal lisansa sahip olan ürünler kullanıcılar için her zaman daha güvenlidir. Bu tür ürünleri alırken güvenilir satıcılarla muhatap olmak gerekir.

Ofis Master olarak bizlerde bilgisayar dünyasına dair ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürünü parmaklarınızın ucuna getiriyoruz. Kaliteli ürünlerin satışını yaparak ilerleyen süreçte memnun kalmanızı hedefliyoruz. Özellikle teknolojik cihazlarda piyasa genelindeki en uygun fiyatları sunmaya çalışarak bütçenizi desteklemeyi amaçlıyoruz. Profesyonel bilgisayar deneyimi hedeflediğinizde orijinal ürünlerle karşılaşmak istiyorsanız ürün kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. En iyi performans için en iyi ürünlere buradan ulaşabilirsiniz

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır