WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Araç Şarjları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • S-Link3
Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Araç Şarjları

Hytech Araç Şarjları, akıllı telefonların ve diğer mobil cihazların bataryasını araç içerisinde doldurmaya imkân tanır. Hemen her cihazla uyumlu olan Hytech araç şarj aleti çeşitleri aracın çakmaklık girişine takılarak kullanılmaktadır. Böylelikle Hytech oto şarj modelleri gereken enerjiyi aküden karşılar. Sabit bir kabloya sahip olan Hytech araba şarj cihazları, elektriğin kablo vasıtasıyla mobil cihazlara aktarılmasını sağlar. Öte yandan bazı Hytech modelleri hem kablosuz kullanıma uygundur, hem telefon tutucu vazifesi görür. S-Link Araç Şarjları da aynı şekilde akıllı telefonların ve diğer mobil cihazların bataryasını araç içerisinde doldurmaya imkân tanır. S-Link araç şarj aleti çeşitleri de hemen her cihazla uyumlu olarak tasarlanmıştır ve aracın çakmaklık girişine takılarak kullanılmaktadır. Böylelikle S-Link oto şarj modelleri gereken enerjiyi aküden karşılar. Sabit bir kabloya sahip olan S-Link araba şarj cihazları da elektriğin kablo vasıtasıyla mobil cihazlara aktarılmasını sağlar. Bazı S-Link modelleri de hem kablosuz kullanıma uygundur, hem telefon tutucu vazifesi görür. Ofis Master avantajıyla siz de Hytech veya S-Link araç şarjı seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Araç Şarjları

Bu ürünler kişiye eller serbest çağrı cevaplama olanağı verir, güvenli sürüşe destek olur. Diğer taraftan araç içi şarj cihazları sesli komutlarla navigasyon kullanmayı da mümkün kılmaktadır. Ayrıca bunlardan bazıları Quick Charge destekli olarak üretilir. Söz konusu ürünler tabletlerin ve telefonların bataryasını hızlı, güvenli şekilde doldurmaya imkân tanır. Güvenli kullanım sunabilmesi için tasarlanan araba şarj cihazları; alev almaz yapı, aşırı şarj koruması ve akım koruma teknolojisine sahiptir. Öte yandan cihaz ve kabloyla beraber gelmekte olan telefon araç şarj kiti çeşitleri de vardır. Bunlar telefonlar ile uyumlu bağlantı kabloları içermektedir. Eğer QI teknolojisini desteklemiyor ise mobil cihazlara bağlanması için uygun konnektörlerden yararlanılır.

Diğer taraftan Qi kablosuz bağlantıyı destekleyen telefon, tablet, Bluetooth hoparlör ve saat modelleri araç şarj cihazları ile bağlantı kurabilir. Böylelikle uzaktan bağlantı sayesinde batarya dolumunu rahatça gerçekleştirebilirler.

Uzun seyahatler sırasında büyük bir avantaj sunan araç şarj aletleri USB Type-C, lightning, USB, micro USB vb. soketlere sahiptir. Bunlardan çift USB çıkışlı olanlar birden çok cihazın bataryasını aynı anda doldurmaya olanak vermektedir.

Aynı zamanda otomatik akım teknolojisini barındıran araç şarj cihazı, araçtan gelen akımın telefona uygun hâle gelmesini sağlar. Bu nedenle cep telefonunun soket ve bataryası herhangi bir zarar görmez.

Her araca uygun tasarımlarla ön plana çıkan oto çakmaklık USB şarjları son derece zarif bir tasarımla karşımıza çıkar. Bundan dolayı fazla yer kaplamaz. Öte yandan sürüş sırasında araba kullanımını olumsuz etkilemez. Araç içi telefon tutucularla da uyumlu bir şekilde çalışır. Kablo kirliliğini ortadan kaldırarak araçta yer açar.

Diğer taraftan araç şarjları kablo tutucu aksesuarlara bağlanarak kullanılır. Bu sayede cihazın bataryası dolmaya devam ederken çağrı cevaplamak veya navigasyonu kullanmak mümkün olur.

En İyi Araç Şarj Cihazı Modelleri

Amper seçenekleri doğrultusunda araç şarj aleti tasarımları farklılık gösterir. Bunlar yalnız telefonların bataryasını doldurmak için değil; kamera, hoparlör vb. cihazların pillerini doldurmak için de tercih edilir.

Taşınabilir olmasıyla öne çıkan bu ürünler uzun ömürlü, güvenli ve hızlı kullanım deneyimi sunar. Hızlı enerji akımı ve çoklu bağlantı alternatifleri barındıran bu ürünlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Çağrı yanıtlama tuşu ve şarj gösterge ekranı gibi detaylar da modellerin farklılaşmasına yol açmaktadır. Onlardan bazılarını şöyle sıralamak mümkündür:

Type-C Araç Şarjları:

Bunlar evrensel bağlantı özelliği taşımasıyla ön plana çıkar. Öte yandan birden çok mobil cihazı destekler. Ayrıca simetrik bir şekli vardır. Böylelikle konnektör uçlarının daima doğru bir biçimde takılmasına izin verir. Bu sayede sürücüler tek hareketle, gözünü yoldan ayırmadan kabloyu âlete bağlayabilir.

Çift Girişli Araç Şarjı Çeşitleri:

Bu modeller özellikle kalabalık seyahatlerde avantaj sunar. İki telefonun pilini veya birkaç farklı mobil cihazı aynı anda doldurmak gerektiği zaman bunlar imdada yetişir. O nedenle bu tür araç şarj cihazları zamandan da tasarruf ettirir.

Işıklı Araç Şarjı Modelleri:

Bu ürünler ise ince LED ışıklarıyla dikkat çeker. Söz konusu ürünler karanlıkta görmeyi kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda bu LED'ler göz yormayan bir yapıda tasarlanmaktadır. Ekranı ve soketleri karanlıkta da rahatlıkla görülebilir.

Akım Korumalı Araç Şarjları:

Bu ürünler cihaz bataryasının en fazla kaç amper ile dolması gerektiğini çözümleyerek çalışır. Öte yandan hızlı dolumu destekleyen cihazlar için yüksek enerji akımı sağlar. Böylece batarya dolumunun kısa sürede tamamlanmasına imkân verir.

Çoklu Araç Şarj Cihazları:

Bunların yapısında farklı cihazlara yönelik uygun konnektörler bulunmaktadır. Bundan dolayı çoklu araba şarjları uyum problemini ortadan kaldırarak pratik bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

Araç Şarjı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sürüş esnasında pratik bir kullanım sunması ile dikkat çeken bu ürünler, teknik tasarım özelliklerine göre seçilmelidir. Böylelikle herhangi bir uyumluluk problemi yaşanmasının önüne geçilecektir.

Bu yüzden satın alım aşamasında şu detaylara önem vermek gerekir:

  • LED ışık,
  • Dolum göstergesi,
  • Amper değerleri,
  • Konnektörler,
  • Çoklu bağlantı, Qi teknolojisini destekleyip desteklemediği vb.
  • Cihazınız Quick Charge teknolojisine destek veriyorsa vakit tasarrufu sağlamak için hızlı araç şarjları arasından bir seçim yapmanız gerekmektedir.
  • Birden çok elektroniğin bataryasını aynı anda doldurmanız gerekecekse, alacağınız cihazın çoklu bağlantı sunmasında yarar vardır.

Siz de araç şarjları arasından dilediğinizi seçerek kolayca sipariş verebilir, aracınızı bu kullanışlı aksesuar ile zenginleştirebilirsiniz. Farklı markaların sunduğu modellere Ofis Master üzerinden ulaşabilir, fiyat kıyaslamaları yapıp avantajlı koşullarda siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır