WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Barkod Yazıcı Kağıtları

Sonuçları Filtrele

Marka
 • OfisMaster5
Limit:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Barkod Yazıcı Kağıtları

OfisMaster barkod yazıcı kağıtları, alışveriş merkezleri, depolar, arşivler ve diğer birçok alanda kullanılan barkod etiketlerini basmak için kullanılan kaliteli bir üründür. OfisMaster barkod yazıcı kağıtları, yüksek kaliteli baskı ve okuma kalitesi sunar ve kullanımı son derece kolaydır. İster küçük bir işletme sahibi olun, ister büyük bir şirketin yöneticisi, OfisMaster barkod yazıcı kağıtları ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Barkod Yazıcı Kullanım Alanları

 1. Hizmet ve ürün sektöründe çalışan firmalar barkod yazıcıyı bir ofis materyalinden çok zorunlu bir ihtiyaç olarak nitelendirir. Çünkü ürünlerin depolanmasından, satışa sunulmasına ve satışının gerçekleşmesine kadar birçok kullanım alanı vardır.
 2. Ürünlerin stok depolarında demirbaş olarak sınıflandırılmasında, satışa çıkarılmasında, ulaştırılması için lojistik firmalarında mutlaka vardır.
 3. Etiket basma özelliğinden dolayı market, fırın gibi sürekli alışveriş döngüsünün bulunduğu işletmeler de tercih ederler.
 4. Dosya etiketi ve yaka kartı gibi özelliklerinden kaynaklı, ofis malzemesi olarak yer alır.
 5. Kodlama yapmak için ihtiyaç duyulan barkodları basar. Böylelikle arşivlerde dolapların ve evrakların isimlendirilmesini sağlar. 
 6. Bu kullanımlar tercih gibi görünse de aslında zorunluluk arz eden durumlardır. Bu nedenle barkodlara, evrak akışını düzenlemesinde ihtiyaç duyabilirsiniz. Doğal olarak bu basımı için de yine barkod yazıcı temin etmelisiniz.

Barkod Yazıcı Avantajları

 1. Ofislerinizde ya da daha geniş çalışma alanlarınızda tercih edeceğiniz herhangi bir barkod yazıcı firmanız için birçok olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda bu faydalar ile de diğer yazıcı çeşitlerinden ayrılır.
 2. Çoğu bilindik klasik yazıcılar baskı yöntemini mürekkep ile kullanırken barkod için tercih edilen yazıcılar kâğıdı yakarak baskı yapar. Böylelikle baskının görünürlüğü ve kalitesi daha fazla olur.
 3. Yine diğer yazıcıların sağlayamadığı kart ve etiket baskılarını barkod sistemini kullanan yazıcılarla gerçekleştirebilirsiniz.
 4. Barkod kâğıtları yapı olarak da fotokopi kâğıtlarından farklı olduğu için kendi yazıcısından değil de farklı bir yazıcıdan bastırılmaya çalışıldığında maliyetli olur.
 5. Sadece kâğıt türünden ya da baskı kalitesinden değil basım hızından da diğer yazıcıların önündedir. Böylelikle çok kısa zamanda birçok barkod basımı elde edersiniz.
 6. Ribon olarak adlandırılan baskı şeridi klasik yazıcılar içerisinde zamanla akarak tonere yapışır, bu durumda da baskı kalitesi zayıflar. Barkod için kullanacağınız özel yazıcınız ise bu engeli ortadan kaldırarak ribonun yerinden oynamasına izin vermez. Böylece daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.
 7. Son olarak barkod yazıcılar ile envanter yani sürekli bir ürün akışının döngüsünü düzenleme sistemi uygular. Bu sayede diğer yazıcılardaki manüel kullanımdan daha çok fayda sağlar.
Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır