WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Şarj ve Data Kablosu

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Addison2
  • Asonic2
  • Dark3
  • Elba11
  • Hytech6
  • Megatech1
  • S-Link6
  • Samsung2
Limit:
33 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Şarj ve Data Kablosu

Akıllı cihazların hayatımızda giderek daha fazla yer almasıyla birlikte şarj ve data kablosu ürünleri, her geçen gün daha yaygın hale geliyor. Şarjı biten cihazların tekrar doldurulması için kullanılan Addison şarj ve data kablosu, Asonic şarj ve data kablosu, Dark şarj ve data kablosu ve Dataline şarj ve data kablosu gibi üstün özelliklere sahip kablolara artık her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Önceleri data kablosu ve adaptör birleşik şekilde üretim yapılmasına rağmen, şimdi bunlar ayrı ayrı tasarlanır hâle gelmiştir. Böylece bir kablonun başka telefonlar için de kullanımı mümkün olmaktadır. Ofis Master'in sunduğu üstün özelliklere sahip şarj ve data kablosu çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek modern dünyadaki dijital ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretebilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Şarj ve Data Kablosu Özellikleri

Akıllı cihazların her biri için farklı kablo taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran bu cihazlar pratik kullanım deneyimi sunar. Öyle ki, tek bir kablo ile veri depolama ve şarj etme ihtiyaçlarını gidermek mümkündür. Telefon aktarma kablosu sayesinde veriler bilgisayardan cep telefonuna aktarılabilir veya tam tersi yapılabilir.

Öte yandan giderek çeşitlenen kablo modelleri, farklı cihazlar arasında veri taşımaya izin verecek şekilde de tasarlanır. Örneğin, telefon hdmı kablosu ile görüntü ve ses televizyona yansıtılabilir. Yaşamı kolaylaştıran şarj ve data kablosu çeşitleri ile keyifli bir kullanım deneyimini garanti eder.

Dosya ve şarj paylaşımı için vazgeçilmez olan bu ürünler, en önemli telefon aksesuarlarından biridir. Ayrıca telefon şarj kablosu hafif olduğu için taşıma kolaylığı sunar. Bu nedenle cüzdanda veya çantada hiç yer kaplamaz. Telefonun ömrünü uzatan bu kablolar, cihazı daha hızlı şarj etmeye de imkân tanır.

Telefonunuzla uyumlu olarak seçeceğiniz şarj kablosu sayesinde batarya enerjisinin stabil biçimde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece daha kaliteli ve uzun vadeli bir kullanıma imza atabilirsiniz.

Telefon Hat Kablosu Özellikleri

İnternet bağlantısı ve telefon görüşmelerinin kalitesini artırmak için bu ürünlerden yararlanılır. Söz konusu ürünlerin bir ucu sabit telefona, öteki ucu ise modeme takılır. Böylece Konnektörler vasıtasıyla güçlü bir bağlantı sağlanmış olur. Ev ve ofis kullanımları için çeşitlenen bu kablolar farklı uzunluklarla karşımıza çıkar. Örneğin; 5, 15, 10, 25, 20, 30 veya 50 metre telefon hat kabloları bulmak mümkündür. Bilgi iletim sistemi gibi yüksek performans gerektiren ortamlarda dış ortam telefon kablolarına ihtiyaç duyulur.

İhtiyaçlara Yönelik En İyi Şarj ve Data Kablosu Çeşitleri

Pek çok beklentiye cevap veren; jak, AUX, VGA kablo çeşitleri bulunur. Örneğin, telefon ile kulaklık bağlantısını sağlayabilmek için jak kablosundan yardım alınır. ADSL kabloları ise internet bağlantısının mobil cihazlara aktarılması için kullanılır.

Dayanıklı telefon kablosu modelleri arasında ise 2,5 telli olanlr ön plana çıkar. Bu tarz kabloların modem üzerinde kullanılması mümkündür. Öte yandan çoğu şarj kabloları hem şarj etme özelliğini, hem aktarım fonksiyonunu bir arada sunar. Ayrıca bunlar birden çok telefonu şarj etmek için  de sıklıkla kullanılır. 4’lü, 3’lü, 10’lu, 8’li, 6’lı çoklu telefon şarj kablosu türleri kalabalık ailelerin ve ofislerin ihtiyaçlarını karşılar. Aynı zamanda bunlar işletmelerin şarj istasyonu kurarak müşterilerine daha iyi hizmet verebilmesini mümkün kılar.

İşlevsel ve estetik tasarımlarıyla öne çıkan şarj ve data kablosu modelleri fonksiyonel özellikleriyle beğeni toplar. Örneğin; zırhlı, LED’li, spiral, ince, ışıklı ve hızlı telefon şarj âletleri ve kabloları mevcuttur. Spiral modellerde kablolar daha esnek iken, zırhlı alternatifler ise dayanıklılığıyla göze çarpar.

Diğer taraftan şarj data kablosu çeşitleri, farklı cihazlar arasında veri aktarımını mümkün kılar. Söz konusu aparatlarla telefonları veri alışverişi yaparken şarj etmek mümkün olur. Bu kablolar düşük sinyalleri dahi iletme özelliğine sahiptir. Böylelikle belge ve bilgilerin gönderimi çok kısa sürede gerçekleşir. Siz de tüm bu avantajlara Ofis Master farkıyla sahip olmak için daha fazla beklemeyin!

Kullanışlı Şarj ve Data Kablosu Modelleri

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edenlerin gözdesi olan şarj data kablosu modelleri, cihazların ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunar. Yüksek hızlarda veri transferi yapmaya imkân tanıyan bu ürünler telefona USB üzerinden bağlanabilir.

Söz konusu ürün gamında ön plana çıkan çeşitlerden biri Type C data kablosudur. Bu, simetrik tasarımıyla ilgi uyandırır. Vga görüntü aktarım kablosu ile bağlantı kurarak film-video izleme olanağı verir. Micro USB data kablosu çeşitlerinde ise veri aktarım hızı orta seviyededir.

Diğer taraftan data USB kablo seçenekleri PC’den telefona veya telefondan bilgisayara veri gönderimi yapmayı mümkün kılar. Böylelikle tüm veriler seri bir şekilde bir cihazdan ötekine aktarılabilir ve dosya paylaşımı çok kısa sürede gerçekleşir.

Farklı cihazlar için tasarlanan kablolar ebatları ve özellikleriyle birbirinden ayrılır. Ayrıca kablonun uzunluğu ve kalitesi fiyatların belirlenmesinde etkin rol oynar. Kabloların performansı da fiyatlandırmaya etki eden bir başka unsurdur.

Siz de farklı cihazlara uygun şarj ve data kablosu modelleri içerisinde aradığınızı kolayca bularak dijital ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşabilirsiniz. Böylelikle telefonunuzun hem şarj, hem de veri aktarım gereksinimlerini tek bir ürün ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır