WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Oyun Hamuru

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint4
  • Bu-Bu1
  • Kiddy Clay5
  • Nara2
  • Play-Doh1
Limit:
13 sonuçtan 1 ile 13 arası görüntüleniyor.

Oyun Hamuru

Oyun hamuru rengârenk seçenekleriyle en çok tercih edilen kırtasiye malzemelerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Yumuşak bir yapıya sahip olan bu ürünler, çocukların hayal gücünü ve üretkenliğini geliştirmeye yardımcı olmaktadır.

El becerilerine de katkı sağlayan oyun hamurları, koordinasyon yetisinin de güçlenmesini sağlamaktadır. Bunların; kurumayan, yenilebilir, organik ve simli gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Çocuklarının oyun zamanlarını daha keyifli kılmak isteyenler en güzel oyun hamuru modellerine Ofis Master farkıyla ulaşım sağlamaktadır. Dileyenler Bu-Bu, Kiddy Clay, Nara, Play-Doh gibi markaların setli oyun hamuru çeşitleri içerisinden bir tercihte bulunabilmektedir. Böylece kalıplı modellerle miniklerin üretkenliğini desteklemektedir.

Avantajlarıyla Oyun Hamuru Özellikleri

Çocukların el ve kas kabiliyetlerini geliştirme noktasında oyuncak hamuru büyük önem taşımaktadır. Belli setler üzerinden sunulan renk, sayı ve alfabe eğitimi seçenekleri oyuncak hamur çeşitleriyle daha eğlenceli hâle gelmektedir.

Bu sayede okul öncesi eğitim daha keyifli kılınmakta ve çocukların zevk alarak öğrenmesi sağlanmaktadır. Diğer taraftan oyun hamurları; yeşil, kırmızı, pembe, sarı, beyaz ve mavi gibi renklerde karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle çocuğunuzun favori rengine göre bir seçim yapmanız önem taşımaktadır.

Üstelik farklı renkleri barındıran Ofis Master oyun hamuru setleri ile çocukların renkleri öğrenmesi kolay olmaktadır. Öte yandan Niloya oyun hamurları gibi çizgi film karakterlerini içeren setlere gelince, bunlar da keşif duygusunu harekete geçirmektedir. Miniklerin ilgisini canlı tutan bu sevimli modeller, onların tarzını oyunlarına yansıtmasına izin vermektedir.

Çocuklara Özel Kaliteli Oyun Hamuru Çeşitleri

Cilde uyum sağlayan bir yapıda tasarlandığı için oyun hamurları sağlığa zarar vermemektedir. Öte yandan bunlar, kolayca şekillendirilebilen dokusuyla çocuklar için rahat kullanım imkânı sunmaktadır. Diğer taraftan buldozer, pasta yapımı ve dişçilik gibi pek çok farklı setler içinde değişik ilgi alanlarına yönelik oyun hamurları bulunmaktadır.

Bu alandaki ürünler genellikle tekli kutularda, ağzı kapalı bir şekilde satışa sunulmaktadır. Zira kutular sayesinde hamurun yumuşak yapısı bozulmamaktadır. Bu nedenle işi bitince tekrar kutusuna kaldırmak gerekmektedir. Aksi takdirde kuruma meydana gelecektir.

Nitelikli ve güvenilir ürünleriyle tercih sebebi hâline gelen mağazamız, oyun hamurlarına da geniş bir yer ayırmaktadır. Buna göre Ofis Master oyun hamuru çeşitleri arasında her çocuğun zevkine uygun bir şeyler bulmak mümkündür. Onlardan bazıları ise şu şekilde sıralanmaktadır:

Yenilebilir Oyun Hamurları:

Söz konusu ürünler 2 yaş üzeri çocuklar için tasarlanmaktadır. Duyularının gelişimine meraklı olan minikler için, oyun sırasında güvenli bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Hem paketlerin üzerinde yer alan talimatlar, yenilebilen oyun hamurlarıyla ilgili detaylı bilgiler vermektedir. Bu nedenle satın alım sırasında onları dikkatlice incelemek önem taşımaktadır.

Öte yandan bu ürünler, ‘organik oyun hamurları’ diye de bilinmektedir. Çünkü bunlar herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Zira minikler meraklı bir yapıya sahip olduklarından dolayı oyun hamurlarının tadına bakmak isteyebilmektedir. İşte bu durumda organik muhtevalı hamurlar, tüketildiği zaman herhangi bir olumsuz etkiye yol açmayacaktır.

Oyun Hamuru Setleri:

Bunlar ise genelde 3 yaş üstündeki çocuklar için uygunluk taşımaktadır. Zira 3 yaşın ardından el kasları hızlı bir şekilde gelişme göstermektedir. Dolayısıyla çocukların çizim yeteneği de ilerleme kaydetmektedir.

İşte renkli ve set hâlinde satılan Ofis Master oyun hamuru modelleri bu noktada ihtiyaçları karşılamaktadır. Miniklerin görsel kabiliyetlerini destekleyen bu ürünler, ayrıca 3 boyutlu heykellerin yapılabilmesine imkân vermektedir. Öte yandan bunlarla birbirinden güzel figürlerin ve rengârenk pastaların hazırlanması mümkün olmaktadır.

Kurumayan Oyun Hamurları:

Bu ürünler doğru şartlarda muhafaza edilirse uzun yıllar ilk günkü kalitesiyle kullanılabilmektedir. Bu tür ürünleri kullanılmadığı zamanlarda ağzı kapalı olarak kendi kutusuna kaldırmak gerekmektedir.

Şekilli Oyun Hamuru Modelleri:

Bunlar da içerdiği kalıplar yardımıyla istenilen figürlerin yapılabilmesine imkân sağlamaktadır. Hayvanlar, renkler ve sayılar çocuklar tarafından şekilli oyun hamurlarıyla daha rahat öğrenilebilmektedir.

En Uygun Oyun Hamuru Fiyatları

Bu ürünlerde fiyatlandırma; hamur boyutu, sayısı, set içeriği gibi faktörlere göre değişmektedir. Hamurların türü de fiyatlara yansımaktadır. Örneğin; doğal (organik), yenilebilen, simli ve benzeri pek çok oyun hamurları bulunmaktadır. Diğer taraftan hamur kalitesi de fiyatını etkilemektedir.

Siz de çocuğunuzun zevkine göre en doğru oyun hamuru çeşitleri ve bütçenize göre en hesaplı fiyatları için Ofis Master ayrıcalığını deneyimleyin! Miniklerin renkli dünyalarına oyun hamurlarıyla yumuşak bir dokunuş yapın. Böylelikle hayal gücü ve el becerilerinin gelişimine destek verin!

CE belgesine sahip, sağlığa uygunluğu kanıtlanmış ürünleri çocuğunuza gönül rahatlığıyla satın alarak oyunlarına renk katın!

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır