WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Biblolar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint12
Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Biblolar

Ofis dekorasyonunun önemli bir parçası olan biblolar, çalışma ortamlarında şık görüntüler sunar. İnsanların kişisel zevklerini yansıtan bu ürünler sıkıcı iş havasını değiştirerek rahat bir atmosfer oluşturur. İş veriminin artmasına da yardımcı olan biblo modelleri ofisler için pozitif enerji kaynağıdır. Yaşam alanlarında değişikliğe gitmek isteyen kişiler birkaç biblo değişimi ile istediği sonucu yakalayabilir.

Biblo seçenekleri ahşap, cam, seramik gibi farklı malzemelerden üretilebiliyor. Renk, desen ve büyüklük açısından farklı özelliklere sahip dekoratif biblo modelleri her insana hitap edebiliyor. Ofislerde tercih edilen bibloların başında saatler gelir. Zamanın kıymetli olduğu çalışma hayatında biblo saat modelleri keyifli hatırlatıcılar hükmündedir. Masa üstlerinde ve raflarda genellikle ufak biblo seçenekleri tercih ediliyor. Özellikle kişiye özel anlamı olan biblo modelleri kişinin kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Bigpoint biblo modelleri arasından seçim yaparak ofisinizde veya evinizde şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Ofislere Özel Biblolar!

Ofislerde başarı, çalışma ve gücü temsil etmesi amacıyla at ve şövalye gibi biblolar tercih ediliyor. Aynı zamanda kıymetli parçalar olarak görülen seramik biblolar da ofislerin gözdesidir. Çalışma hayatı içerisinde biraz durup soluklanmak isteyenler için doğal biblo seçenekleri idealdir. Yeşillikler içerisinde oturan adam ya da fillerden oluşan biblo tasarımları doğayı yansıtmasından dolayı tercih edilebilir.

Büyük biblo modelleri ofislerin zengin ve geniş görünmesini sağlayan seçenekler arasındadır. Dar ofislerde sade modellerde biblolar tercih etmek ortamın daha ferah görünmesini destekler. Ayrıca işlevsel özelliklere sahip olan bu ürünler vazo, askılık gibi kullanılabilmektedir. Geniş ofislerde duvara monte edilebilen seçenekler tercih edilebilir. Bu ürünler ortamın daha dolu görünmesini sağlar.

Kişiye Özel Biblolar

Kişiler kendi zevklerine ve isteklerine uygun biblo modelleri seçerek yaşam alanlarına farklı bir hava katarlar. Çalışma masasına eklenen bir biblo, kısa sürede çalışmaktan sıkılan bireyi yeniden silkeleyerek çalışmaya yönlendirici etki yapabiliyor. Bu noktadan bakıldığında biblo tasarımları kişilerin hayatına yön verebilen ufak detaylar olarak görülebiliyor. Stresli çalışma ortamlarına sahip kişilerin sakinleştirici biblo tasarımları kullanması iş veriminde artış sağlayabiliyor. Bu durum ise iş hayatında beklenen başarının yakalanmasına yardımcı olacaktır.

Sade ortamlardan hoşlanan kişiler için modern biblolar ideal seçeneklerden biridir. Fazla detayı olmayan ve ortama modern bir hava kazandıran bu ürünler minimalist yaşam tarzını destekler. Samimiyeti ve değerleri ön planda tutan kişiler etnik desenler içeren ve kültürün bir parçası olan anlamlı biblolar tercih etmelidir. Renkli ve dikkat çekici olan bu biblo modelleri duygusal açıdan güçlü durmayı sağlar.

Biblo Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Biblo modelleri evlerde, ofislerde ve diğer alanlarda kullanılabilen dekorasyon ürünleridir. Ancak biblo seçiminde bulunduğu ortamı yansıtmayan tasarımlardan uzak durmak gerekir. Ofis ortamlarında yoğun çalışmalar gerçekleştiriliyorsa göz yorucu detaylara sahip olan modeller tercih edilmemelidir. Daha sade detaylar içeren tasarımlar ofisteki çalışmayı olumlu yönde etkileyecektir.

Renk uyumu içerisinde olan bir ortama oldukça zıt renklerde biblo eklemeleri yapmak dikkat çekici bir dekorasyon hatasına neden olabiliyor. Mobilyalar ve diğer aksesuarlarla uyumlu biblo seçimi yapmak dekorasyonda dengeyi yakalamaya yardımcı olur.

Biblo alırken ürünün dayanıklı olmasına ve sorunsuz bir şekilde üretilmesine dikkat edilmelidir. Kısa sürede kırılabilen ve ya dış etkenlere karşı dayanıksız biblo seçenekleri yaşam alanlarında tercih edilmemelidir. Ofislerde çok fazla biblo olması çalışma şartlarını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bu nedenle aksesuar ve biblo seçerken daha az sayıda ve dekorasyona uygun parçalar seçilmelidir. Ofislerinizde sizi yansıtan biblo seçeneklerine yer vermek istiyorsanız Ofis Master tarafından sunduğumuz ürünleri inceleyebilirsiniz. Ofis hayatınızdaki kaliteyi artırmak için biz her zaman burada olacağız…

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır